Sol Reklam
Sağ Reklam

FORUMDA SATIŞ YAPARKEN BİR ŞEY AKLIMA TAKILDI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935
Merhaba biliyorsunuz ki Discord sunucularının yazı tiplerini ve emoji düzenlerini kendi Discord sunucumuza geçirmek yasak değil. Haksızlık gibi bir durum yok ortada çünkü discorda kayıt olurken koşullarda bunun yasağıyla ilgili bir şey yazmıyor. Peki şimdi mc-tr forumunda bir satış platformunun discord sunucusunu kendi discord sunucuma göre uyarlasam fakat ürünlerin hepsi bana ait olacağı şekilde düzgün bir satış yapsam üstüne mc-tr de satış konusu açsam bu konu kapatılır mı? Bence kapatılmaması lazım çünkü Discord'da yasak olmayan bir şeyin mc-tr forumunda yasak olması mantıksız :/ Zaten insanlar seçimini yapabilir o bundan özenti diyerek belki almazlar bilmiyorum ama konumuz yasak mı değil mi?

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Discord konusunda bir şey diyemeyeceğim ancak onaylı satıcın olmadan satış konusu açamazsın.

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935
Discord konusunda bir şey diyemeyeceğim ancak onaylı satıcın olmadan satış konusu açamazsın.
hayır ornegın var diyelim varsayımda bulunuyorum yasak mı değil mi yani bana bunun cevabı lazım

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935
Yani birisi beni forum konumu kaldırtmakla tehdit ediyor öyle diyeyim

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Onaylı satıcı rolün olduğu sürece satış yapabilirsin discord olayında yanlış anlamadıysam discord sunucu düzenini başka bir sunucudan özeniceksin veya alıntı yapıcaksın bir sorun teşkil ediceğini sanmıyorum ama özgün olmaya çalışmalısın örnek almak ile taklit etmek arasında fark vardır.

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935
Onaylı satıcı rolün olduğu sürece satış yapabilirsin discord olayında yanlış anlamadıysam discord sunucu düzenini başka bir sunucudan özeniceksin veya alıntı yapıcaksın bir sorun teşkil ediceğini sanmıyorum ama özgün olmaya çalışmalısın örnek almak ile taklit etmek arasında fark vardır.
çok haklısınız size katılıyorum yani şu anlık sadece bana lazım olan kesin bir cevap yasak mı değil mi zaten gerekli açıklamayıda yaptım ona göre kesin bir cevap lazım :/

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Tam okumadım göz gezdirerek okuduğum dediğim şekildeyse problem yok

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Bu arkadaş BaranMRJ nin discord siparişler kısmında kullandığı yazıları ve emojilerin aynısını kullanmış bu yüzden gelip böyle konu açıyor hani adamdan alıntı yapmışsın kopyala yapıştır yapmışsın bunun için konu açıyorsun üstelik o videodan sonra.

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935
Bu arkadaş BaranMRJ nin discord siparişler kısmında kullandığı yazıları ve emojilerin aynısını kullanmış bu yüzden gelip böyle konu açıyor hani adamdan alıntı yapmışsın kopyala yapıştır yapmışsın bunun için konu açıyorsun üstelik o videodan sonra.
Evet, sormak en doğal hakkım değil mi?

bErqyy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Erqyy

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
LCEray
özgün olursan daha iyi olur

Ulitorius

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

GoldSaw#7649

Elmaslar
18
Puanlar
935

Mor Minder

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Reynixan
Konuyu kapatabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı