Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Forumda Paylaşılmış En İyi 3 Skript

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Forumda Paylaşılmış En İyi 3 Skript
Bir Skript'den daha fazlasını mı arıyorsunuz?!

Son birkaç yıldır forumumuz içinde türlü, türlü Skript paylaşımlarına şahit olduk. Bu olaylar ile birlikte Skript yapımcılarının birbirinden iddialı Skriptler çıkarmaya başlamasıyla birlikte kendimiz için en iyi Skript'i seçmekte zorlandık. Sunucunuz için iyi bir Skript bulamamanız hali canınızı sıkmıştı değil mi? Ben de sizler için forum içinde en iyi bulduğum birkaç Skript'i bu konum içerisinde listeledim. O zaman, burada hiç zaman kaybetmeden hemencecik Skript listemize geçiş yapalım :)

HeaderSnap.jpg

KSP Spawner - Özelleştirilebilir Eşya Spawner Skripti

Adeta Epic Spawner eklentisinin ruhunu yaşatan bu Skript forumumuz içerisinde en iyi Skript'lerin arasına girmeye değer gibi gözüküyor. Listemizin 1. sırasına girmeyi hak eden bu Skript'in birbirinden farklı birçok özelliği var. Bu Skript ile oyun içerisinde sahip olduğumuz Spawnerların güvenliğini rahat bir şekilde sağlayabiliriz. "Nasıl mı?" Bu sorunun cevabının oldukça basit olduğu düşünüyorum. Bize ait olan Spawner'ı yerleştirdiğimiz zaman bizim dışımızda başka birisi kıramıyor. Bu Spawner'ı kendimiz yerleştirdiğimizden dolayı yalnızca biz kırabiliyoruz. Herhangi bir oyuncu Spawnerınızı kıramaz.

aaunsn7todw21.png

Spawner güvenliğinin yanı sıra kendi Spawnerlarımızın seviyesini en fazla 5'e kadar yükseltip geliştirebiliyoruz. Bu Skript'in bir özelliği ise kendimize ait olan Spawner'ı kırdığımız zaman direkt elimize geliyor. Skript yapımcısı bu Skript'i kullandığımız zaman sunucumuzda daha az lag oranı olacağını ve oyuncular için daha ideal olduğunu konusunda belirtmiş. Skript'in en iyi özelliği ise dilediğimiz eşya ile yaratıcı yapabiliyoruz. Aşağıya eklediğim bu haraketli resim Skript'in oyun içinden örneğidir.

giphy.gif

Komutlar bölümüne geldiğimiz zaman istediğimiz bir oyuncuya veya yetkiliye istediğimiz eşya yaratıcısını verebiliriz. Bu Skript'in kendine özel komudu ile eşya yaratıcısının eşyayı fırlatma süresini istediğimiz gibi ayarlayabiliriz. Skript ile kendi Spawnerlarımıza istediğimiz ismi rahat bir şekilde verebiliriz. Konu aldığımız bu Skript @kingOf0 tarafından hazırlanmıştır.

1534550991087-png.40269

Edit Sistemi - Bir Warp'dan Daha Fazlası!

Eğer bir Faction sunucunuz varsa bu Skript'in tam sunucunuza göre olduğunu düşünüyorum. Listemizin 2. sırasına girmeyi hak eden bu Skript'in birbirinden değişik birçok özelliği bulunmaktadır. Bu Skript ile birlikte Edit bölgenize adeta değer katıyorsunuz. Skript'in özellik bölümüne geldiğimiz zaman ; Edit bölgesinde kırdığımız toplam blok sayısı, toplamda çevrilen edit bloğu, edit puanı, edit toplam puan harcama miktarı, sistem bilgi bölümü, mağaza bölümü, sıramala bölümü, oyuncu bilgi bölümü ve aktiflik süresi gibi birbirinden değişik birçok özellik bulunuyor. Menüyü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

aktiflik-png.33682

Edit bölgesinde oyuncunuz "Edit Puanı" adı verilen puanı kazandığı zaman oyuncuya Holagram desteği ile bildirilir. Edit Market bölümünden ise oyuncu kazandığı puan ile marketten sizin ayarladığınız eşyaları satın alabilir. Bu Skript'in en güzel özelliği ise oyuncu başka bir oyuncuya istediği miktarda kendi puanını atabiliyor. Bir başka oyuncunun Edit bölgesinde olan istatiklerini bu Skript ile incelemeniz mümkün oluyor. Konu aldığımız bu Skript @xDespee tarafından hazırlanmıştır.

kazandi-png.33716

Event Koyunu - Yeni Nesil Etkinlik Skripti

Neredeyse her sunucuda bulunan etkinlik sistemlerinden sıkıldınız mı? O zaman bu etkinlik tam olarak sizin sunucunuza birebir uyuyor. Öncelikle bu Skript için özel bir bölge hazırlamanız gerekiyor. Bu özel bölge içerisinde 3 adet koyun bulunması gerekiyor. Koyunların bölgelerini belirledikten sonra her şey hazır oluyor. Etkinlik başladığı zaman 3 koyun geliyor. Bu koyunların hız seviyesi 2 miktarına yükseliyor. Bunun yanı sıra koyunların 150 canı oluyor. Koyuna vurulduğu zaman hızı 3 saniyeliğine 4'e yükseliyor. Bu olayın gerçekleşme ile birlikte koyunu kesmek hali zorlaşıyor. Koyuna vurduğumuz zaman koyunun geriye kaç canı kaldığı görebiliyoruz. Koyunu öldüren kişiye özel olarak P4 set hediye ediliyor.

3-png.29057

Bu etkinliğin en iyi özelliği ise etkinlik başlayacağı zaman sunucuya otomatik olarak duyuru çekmesi diyebilirim. Bu arada sohbet kısmında gelen mesajlar sizleri ciddi derece çok fazla rahatsız ediyorsa bu mesajları rahat bir şekilde kısaltabiliyoruz ya da direkt kökten kaldırabiliyoruz. Bunun yanı sıra Koyunu kesen oyuncunuza verilen ödülü dilediğiniz gibi rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Konu aldığımız Skriptin sahibi hala aktif olarak Skriptini forum içerisinde güncellemektedir.

4-png.29058

Bu Skript @Harun553 tarafından hazırlanmıştır.

Oto Sat - Otomatik Satış Skripti ( Bonus )
Forum içerisinde bu tür Skript'in birden fazla bir şekilde paylaşıldığını ve farklı şekillerde yapıldığını gayet iyi biliyorum. Her ne kadar çok forum içerisinde paylaşılsa bile hepimiz bu Skript'in yararlı olduğunu biliyoruz. Bu Skript üzerinde uğraşan kişileri inceledim ve en iyi Skript'in bu Skript olduğunu düşündüm. Bu Skript ile birlikte oyuncularınız Elmas, Zümrüt, Altın, Demir, Lapis, Kömür ve Kızıltaş gibi madenleri belirlediğiniz fiyata otomatik olarak satabilir. Bu Skript'in en iyi özelliklerinden birisi ise istediğiniz eşyaları kendiniz ekliyor olabilmeniz olduğunu düşünüyorum. @Fhalinkz tarafından hazırlanmıştır.

cat2-png.74957

Son düzenleyen: Moderatör:

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konu gerçekten yararlı , sunucuları için daima en iyisini isteyen bir sunucu sahibi için ideal skriptler.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Başarılı bir konu toplamışsınız elinize sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Konu gerçekten yararlı , sunucuları için daima en iyisini isteyen bir sunucu sahibi için ideal skriptler.

Açtığım bu konuyu yararlı bulduğuna sevindim. Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim.

Başarılı bir konu toplamışsınız elinize sağlık.

Bu güzel yorumun için sana çok teşekkür ederim :)

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Edit skripti fikir olarak iyi optimize olarak kötü
Event koyunu fikri iyi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı