Sol Reklam

Fortnite | Battle Royale | Ücretsiz

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
MC-TR.png

Ön Söz

Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilmektedir.
Epic Games tarafından 7 yıldır geliştirilen bu oyun değer görmeye başladı ve Epic Games oyunu sürekli güncellemektedir.Fortnite çizgi filimsi bir oyundur.Kötü bir bilgisayarla bile oynanmaktadır.
Kozmetikler
Kozmetiklerin oyuna faydası,zararı yoktur fakat paralıdır.Kostüm,Pelerin,Kazma olarak 3'e ayrılır.
Kozmetiklere her geçen gün yenisi eklenmektedir.
Sezonlar
3 Ayda bir sezonlar değişir.Yeni sezon geldiğinde yeni kostümler,yeni kazmalar,yeni çantalar(pelerinler) gelmektedir.Harita da değişiklik olmaktadır.
Şuanda Fortnite 6.Sezon'u yaşamaktadır.

Materyal
Build(Yapı) yapmak için gereken şey.Materyal 3'e ayrılmaktadır. En çok kullanılan odun'dur.
Amaç
100 Kişi bir adaya atlayıp hayatta kalmaya çalışmaktır.

Fortnite oynamadığımdan dolayı göremediğiniz yerler olabilir varsa yazınız

Fortnite%2Fbattle-royale%2Fseason6-social-1920x1080-0a72ec2f35dfe5be6cf8a77ec16063cca4db7046.jpg
.

Son düzenleme:

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
PUBG ile Fortnite grafiklerini karşılaştırmıyor da neden sistem gereksinimlerini karşılaştırıyorsunuz sadece? Bana göre de PUBG grafikleri ile 1 - 0 önde başlıyor. Konudaki tek kişisel düşünce içeren yer Avantajlar kısmı ve orada da bunu belirtmemişsin. Kime göre neye göre? Bunu belirtmemen ne yazık ki büyük bir hata. Çoğu oyuncu tarafından kabul edildiği bilinir zaten fakat herkes tarafından değil. "Çoğu oyuncuya göre avantajlar şunlardır:" veya "Bana göre avantajlar şunlardır:" gibisinden bir başlangıç yapsaydın çok daha adaletli olurdu.

Mystery

Elmaslar
85
Puanlar
350
PUBG ile Fortnite grafiklerini karşılaştırmıyor da neden sistem gereksinimlerini karşılaştırıyorsunuz sadece? Bana göre de PUBG grafikleri ile 1 - 0 önde başlıyor. Konudaki tek kişisel düşünce içeren yer Avantajlar kısmı ve orada da bunu belirtmemişsin. Kime göre neye göre? Bunu belirtmemen ne yazık ki büyük bir hata. Çoğu oyuncu tarafından kabul edildiği bilinir zaten fakat herkes tarafından değil. "Çoğu oyuncuya göre avantajlar şunlardır:" veya "Bana göre avantajlar şunlardır:" gibisinden bir başlangıç yapsaydın çok daha adaletli olurdu.
Diğer oyunlarla karşılaştırmak istememiştim sonradan öyle birşey olamıyacağını farkedip sildim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bana kalırsa bu oyun ''PUBG'' yanında durmayı hak etmiyor. Sebebi ise oyun iyice Battle Royale'den çıktı çocuk oyuncağına döndü. Bana kalırsa ''PUBG'' daha ciddi oyuncular için. En azından oyunu ücretsiz alıp her şeyi parayla almaya zorlamıyor. Ayrıca ''PUBG MOBİLE'' versiyonu ücretsiz hem ''EMULATOR'' ile pc'de oynıyabiliyoruz.

Mystery

Elmaslar
85
Puanlar
350

Bana kalırsa bu oyun ''PUBG'' yanında durmayı hak etmiyor. Sebebi ise oyun iyice Battle Royale'den çıktı çocuk oyuncağına döndü. Bana kalırsa ''PUBG'' daha ciddi oyuncular için. En azından oyunu ücretsiz alıp her şeyi parayla almaya zorlamıyor. Ayrıca ''PUBG MOBİLE'' versiyonu ücretsiz hem ''EMULATOR'' ile pc'de oynıyabiliyoruz.
haklısın fakat kredi kartı olmayanlar olduğu için daha çok tercih ediliyor eğer 70tl olsaydı pubg'nin yanında değeri kalmazdı.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı