Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü fleco (Abdullah T) ve Mat's (Cylonce) İfşaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
@Batuhan Yenidogan tanışıklığımız yok, iyi veya kötü bir insan olabilirsin ama yöneticilikte yaptığın çok bariz hatalar ve çok net olarak ihlal ettiğiniz kendi kurallarınız var, nasıl bir insan olduğun veya nasıl bir gelir elde edebileceğin bunu değiştiremez diye düşünüyorum? Bu konuyu @EmreSHN'ye yan hesapla açtıracağınıza kendiniz bir açıklama yapsanız veya bir yöneticiye kendi hesabından olanları anlattırsanız böyle bir durum oluşmazdı, siz haklıysanız bunu yapmanızı beklerdim. Veya en başından böyle büyük istisnalara karar vermek yerine birileriyle istişare yapabilirdiniz, yönetimde buna karşı çıkacak mantıklı düşünen bir insan olduğunu varsayıyorum. Bir de ss sızdırmışlar dava etmesini bilirim diyorsunuz ama siz veya yetkiliniz insanların özel mesajlarını ss alırken sorun yok, öyle mi? Siz onları suçlamak için bunu yaptınız, onlar da sizi suçlamak için yapıyor; eğer insanların gerçeği bilmesini istiyorsanız -eğer haklıysanız- hala düzgün bir açıklama yapmanız için geç değil diye düşünüyorum. Kimse de sorulması gerekenleri sormamış, söylenmesi gerekenleri söylememiş, herkes bir konu hakkında tartışmaya girmiş, siz de iddialara yanıt vermeden önce iddia yaratacak bir şeye girişmezsiniz veya en başında düzgünce açıklamanızı yaparsınız artık diye umuyorum

E

ElmasizTurta

Ziyaretçi
Eki Görüntüle 147986

Kendimizi savunma hakkımız yok mu herkes üstümüze saldırsın siz silin Amman neyse, Batuhan bey fake hesaba geçmemi sağlayan sensin unutma ???
c...r.... maplerini müşteriye satmaya çalış sonra takımdan atılınca hırsını almak için dcye etiket botu at dclerden invite karşılığı altyapı al adamın yaptığı (fake)programı crackletip editletmeye çalış ve zula altın hilesi diye random pepsi kodu oluşturan program yaptırmaya çalış ve her kod için reklam geçmek gereksin üyelerine enayi de aegis'i paylaş sonra "EmreSHN" adlı yetkiliniz resmen bizi bitirmek için yemin biçmiş xD kabullen bunu ikinizde dolandırıcısınız
Kanıtlar;

1606056679751.png

1606056364674.png

1606056475545.png

1606056500281.png

1606055697968.png

1606055827204.png

1606055843497.png

1606055852398.png

Ek olarak cylonce'ye şu ekran görüntüsündeki mesajını hatırlatmak isterim.
1606056333821.png

Ekler

• 1606056793809.png
    1606056793809.png
    56,5 KB · Görünt.: 87
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
@Batuhan Yenidogan tanışıklığımız yok, iyi veya kötü bir insan olabilirsin ama yöneticilikte yaptığın çok bariz hatalar ve çok net olarak ihlal ettiğiniz kendi kurallarınız var, nasıl bir insan olduğun veya nasıl bir gelir elde edebileceğin bunu değiştiremez diye düşünüyorum? Bu konuyu @EmreSHN'ye yan hesapla açtıracağınıza kendiniz bir açıklama yapsanız veya bir yöneticiye kendi hesabından olanları anlattırsanız böyle bir durum oluşmazdı, siz haklıysanız bunu yapmanızı beklerdim. Veya en başından böyle büyük istisnalara karar vermek yerine birileriyle istişare yapabilirdiniz, yönetimde buna karşı çıkacak mantıklı düşünen bir insan olduğunu varsayıyorum. Bir de ss sızdırmışlar dava etmesini bilirim diyorsunuz ama siz veya yetkiliniz insanların özel mesajlarını ss alırken sorun yok, öyle mi? Siz onları suçlamak için bunu yaptınız, onlar da sizi suçlamak için yapıyor; eğer insanların gerçeği bilmesini istiyorsanız -eğer haklıysanız- hala düzgün bir açıklama yapmanız için geç değil diye düşünüyorum. Kimse de sorulması gerekenleri sormamış, söylenmesi gerekenleri söylememiş, herkes bir konu hakkında tartışmaya girmiş, siz de iddialara yanıt vermeden önce iddia yaratacak bir şeye girişmezsiniz veya en başında düzgünce açıklamanızı yaparsınız artık diye umuyorum
@Batuhan Yenidogan bir şey yazacağınızı bekliyordum elmas verip gitmişsiniz :/

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
@Batuhan Yenidogan bir şey yazacağınızı bekliyordum elmas verip gitmişsiniz :/
Haklısın şikayetlerinde ve isteklerinde Mustafacım. Yeterince kendimi izah ettim ve platformdan özürlerimi diledim yaptığım hatanın farkındayım, her insana müsamaha gösterilmemeli. Sevgilerle :)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Haklısın şikayetlerinde ve isteklerinde Mustafacım. Yeterince kendimi izah ettim ve platformdan özürlerimi diledim yaptığım hatanın farkındayım, her insana müsamaha gösterilmemeli. Sevgilerle :)
Elmas atıp kacma pls.

Son düzenleme:

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
fazla uyanıklarmış, yersen. aslında bu tip kişilere harika cezalar verilmeli. gözümde sokak çetelerinden farkı yok bunlar gibi itici tiplerin.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Bu tarz insanlardan dolayı gerçekten kendim utanıyorum.

Konu içinde ki tartışma biraz sallamalı olmuş gibi sanki? Herkes birbirine atıp tutmuş ve konu tamamıyla konu dışına ilerliyor.

Burada yönetimin bir suçu yok çoğu şeyi bilmeden konuşan bir kaç arkadaşın yorumunu gördüm. Evet bende bilmiyorum olayları ancak boş beleş yorum atıp konuyu kirletmiyorum. Yöneticiler dolandırıcılık konusunda gerçekten ellerinden geldiğince iyi işler yapmaya çalışıyorlar. Son zamanlarda yapılan bu denetim olayı ile eminim ki dolandırıcılık daha da azalacak.

Bende üye gözüyle baktığımda gerçekten bazı insanlar boş boş yönetime suçlamalar yapmış. Arkadaşlar lütfen neyin ne olduğunu bilip ona göre yorumlar yapalım.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Konu zaman aşımından dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı