Sol Reklam
Sağ Reklam

Firma önerileri ve nedenleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Herkese merhaba Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan foruma geri dönüş yaptım neyse. Bir Arkadaşım dev bir hub sunucusu kurmayı planlıyor ama aklına takılan soruları var hangi firmayı seçmeliyim diye bana sordu kullandıgınız firmanın özellikleri şu kadar ram şu işlemcisi vs var diye detaylı yorumlar bekliyorum arkadaşlar. Önerilere açıgız lütfen yorum yapmak için konuya girmeyin.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Herkese merhaba Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan foruma geri dönüş yaptım neyse. Bir Arkadaşım dev bir hub sunucusu kurmayı planlıyor ama aklına takılan soruları var hangi firmayı seçmeliyim diye bana sordu kullandıgınız firmanın özellikleri şu kadar ram şu işlemcisi vs var diye detaylı yorumlar bekliyorum arkadaşlar. Önerilere açıgız lütfen yorum yapmak için konuya girmeyin.
logo-golge.png

Keyubu : Ddos Koruması Olan, Ücretsiz Reklam ve Normal Bir Ücretli Firma

logo_yeni.png

Batihost : Özel Panelli, Bildiğim Kadarıyla Ücretsiz Reklam ve Neredeyse Normal Ücretli Bir Firma

green-energy.png

Kayizer : Diğer Firmalara Göre Daha Çok Çekirdek Sayısına Sahip ve En Ucuz Fiyatlı Firma

logo.png

Rabisu : Trafiği Diğer Firmalara Göre Daha Çok Barındıran ve Ücret Olarak Ortalamanın Üstünde Bir Firma

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
logo-golge.png

Keyubu : Ddos Koruması Olan, Ücretsiz Reklam ve Normal Bir Ücretli Firma

logo_yeni.png

Batihost : Özel Panelli, Bildiğim Kadarıyla Ücretsiz Reklam ve Neredeyse Normal Ücretli Bir Firma

green-energy.png

Kayizer : Diğer Firmalara Göre Daha Çok Çekirdek Sayısına Sahip ve En Ucuz Fiyatlı Firma

logo.png

Rabisu : Trafiği Diğer Firmalara Göre Daha Çok Barındıran ve Ücret Olarak Ortalamanın Üstünde Bir Firma
Sağol önerilere açıgız

AnadoluHost

Fiyat + Performans + Kalite

Discord:

Kiyo#4051

Elmaslar
44
Puanlar
2.325
Minecraft
Pyme93
Artık "Onaylı" olduğumuzdan kendimizi öneriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı