• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Firely Studios ☄️ Farm Serisi Logo Tasarımı ☄️ Çiftlik Hayatını Hissedin ☄️ 20 TL

batuhanacar

Çok söze gerek yok, biz geliyoruz
Yasaklandı
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
485
Puanlar
1.760
Yer
forumu bıraktı.
Discord
forumu bıraktı.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Deneme Yazar
Eğlence Uzmanı
En iyi cevaplar
6
Elmaslar
340
Puanlar
3.750
Yer
Dünya
Minecraft
Discord
Corrsy#0001
Logo Backgroundum #1.png

Font değiştirildi.
Logoyu satın alan kişiler istedikleri fontu kullandırabileceklerdir!

Nesna

çok haklısın
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
201
Puanlar
860
Yer
Ankara
Minecraft
Discord
Nesna#8768

batuhanacar

Çok söze gerek yok, biz geliyoruz
Yasaklandı
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
485
Puanlar
1.760
Yer
forumu bıraktı.
Discord
forumu bıraktı.

BayMahmut

PandaDevs & Eklenti Paketi
PandaDevs
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Puanlar
910
Minecraft
Hocam şu konularda artık baltalama işini bırakın, foruma girdiğimden beri takımlar birbiriyle rekabet etmek yerine birbirlerini baltalıyorlar. Fiyat bilgisini satıcı vermiş. İsteyen alır, isteyen almaz. Kötü/iyi diyebilirsiniz, fakat o yapılan şeyin ne şartlarda yapıldığını bilmiyorsanız ücretten ziyade, emeğe saygı gösterin. Forumdaki daha doğrusu bu konuda ki kimseye cevap değil yazdığım mesaj. Kimse üstüne alınmasın, alınmak isteyen varsa da alınabilir. İyi forumlar dilerim.

OreBouncer

Koydum Çalışma Masasını
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
36
Puanlar
200
Tasarım ve logodan fazla anlayan biri değilim fakat biri bunla aspinpw'nin logosunu kıyaslamış tekrar söylüyorum kendi yorumum belki bilmediğim için böyle düşünüyorum aspinpw'nin ki 25 TL ediyor ise bu logonun 50 TL olması lazım ve tekrar tekrar söylüyorum o anlamayan insanlar olur ya onlar için :) bu işten fazla anlamıyorum he neden yorum yapıyorsun diyorsanız fikrimi beyan ettim mantıklı açıklamalar ile aydınlanırım

Nesna

çok haklısın
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
201
Puanlar
860
Yer
Ankara
Minecraft
Discord
Nesna#8768
Logonun yazısı hoş ama eğim verilmese daha iyi olabilirmiş. Ayrıca yazının arkasına gelen dümdüz toprak arka plan yerine daha farklı bir şey koyulabilirmiş. Örneğin adanın altını normal bir Minecraft adasiymis gibi yapıp önüne odun koyabilirsin. Tabi odunun orada sırıtmaması sana kalmış. Arkadaki domuz gibi rigler hoşuma gitti lakin papağanlara keşke uçma efekti verilseymis. Ve en kötüsü ağaç. Taşması önemli değil o olabilir ama renderi cidden kalitesiz ve kötü bir model değiştirilmeli bence. Fiyat konusuna gelirsek gayet normal. AsinPW ile karşılaştıranlar olmuş, komik.

Tugratanr

Minerion
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
98
Puanlar
245
Discord
Tuğra#8205
Fiyatına göre uygun bir logo olmuş başarılar dilerim.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Deneme Yazar
Eğlence Uzmanı
En iyi cevaplar
6
Elmaslar
340
Puanlar
3.750
Yer
Dünya
Minecraft
Discord
Corrsy#0001

TASARIM GÜNCELLENDI!
sc123123.png

1) Ağaç kaldırıldı
2) Papağanın kanatları açıldı

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı