İndirim Firedia - UFO AntiCheat | Birbirinden güzel kontroller ve özellikler ile sunucunuzu hilelerden koruyun. (İlk hafta %40 indirim kuponu fırsatı!)

Firedia

Odunlara Vur Vur Vur!
Firedia
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Puanlar
495
1617638566321.png

1617638658884.png

Savaş Kontrolleri
  • Aim (A-L)
  • Autoclicker (A-K)
  • Killaura (A-H)
  • Reach (A)
  • Hitboxes (A-B)
  • InvaildInventory (A-G)

Hareket Kontrolleri
  • Fly (A-H)
  • Speed (A-G)
  • Autosneak (A-B)
  • Scaffold (A-B)
  • Velocity (A-H)
  • Step
  • Jesus

Diğer Kontroller
  • Client (A-B)
  • BadPackets (A-K)
  • Morepackets (A-F)
1617638670087.png
  • Oyun içi konfigürasyon sistemi
  • Oyun içi Ban VL ayarlama
  • Oyun içi kontrol yönetme
  • Velocity test komutu
  • Info komutu ile oyuncunun bilgilerini görme (sürüm, ping, cps, log)
  • Log sistemi
  • Rollback (Movement hileler için geri atma)
  • Chat koruması

ve daha birçok özellik..
1617638632146.png

1617638727636.png

Eklentinin genel fiyatı 120₺ olarak belirlenmiştir.
13.04.2021 tarihine kadar FIREDIA-UFO kupon kodu ile 72₺ gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Eklentiyi sitemiz üzerinden otomatik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Eklenti hakkında aklınıza takılan tüm soruları discord adresimiz üzerinden sorabilirsiniz.
Discord: Firedia#6582

(❗)
Geçtiğimiz günlerde başlamış olan çekilişimizde 2 adet UFO lisansıda bulunmaktadır. Çekiliş hakkında detaylı bilgi açmak için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

made with Ulas <3

Son düzenleme:

eyyüp.

Gereksiz insanların üstüne bir çizgi 😎
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
152
Puanlar
950
Minecraft
Güzel Bir Plugin Olmuş Emeği Geçen Herkezin Ellerine Sağlık <3

omer0

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
145
Minecraft
guzelmis ellerinize saglik jitter click drag click boyle sacma sapan clickler nasil ayarlanabilir
otomatik kick ban sistemi varmi videoda goremedim

Firedia

Odunlara Vur Vur Vur!
Firedia
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Puanlar
495
guzelmis ellerinize saglik jitter click drag click boyle sacma sapan clickler nasil ayarlanabilir
otomatik kick ban sistemi varmi videoda goremedim
Otomatik ban sistemi bulunmaktadır.

SpelTura

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
31
Puanlar
1.260
Yer
ColdNetwork
Minecraft
Hile koruması size ait değil kendiniz kodlamamışsınız bu bildiğin KarhuAC sadece yazılarını ve biraz guiyi editleyip satıyorsunuz bu bildiğin sahtekarlık satılacağını düşünmüyorum ve almayı düşünenlerinde almasını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:

nommeh

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
410
Minecraft
Dostum ben başka bi plartformndan bu korumanın aynısını aldım ismide KarhuAC editleyip insanlara satman gerçekten gülünç kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum.

Firedia

Odunlara Vur Vur Vur!
Firedia
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Puanlar
495
Hile koruması size ait değil kendiniz kodlamamışsınız bu bildiğin KarhuAC sadece yazılarını ve biraz guiyi editleyip satıyorsunuz bu bildiğin sahtekarlık satılacağını düşünmüyorum ve almayı düşünenlerinde almasını kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Dostum ben başka bi plartformndan bu korumanın aynısını aldım ismide KarhuAC editleyip insanlara satman gerçekten gülünç kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum.
Muhtemelen temadan dolayı böyle bir görüş içerisine girdiniz fakat bahsettiğiniz anticheat ile sunduğumuz ürünün -renk benzerliği dışında- alakası dahi yok. Madem bu kadar basit ve yaptığımızın sadece düzenlemek olduğunu düşünüyorsunuz, aynısını yapmanız sizin içinde çok zor olmasa gerek. :D (Ek olarak ürün MC-Market platformunda onay aşamasında, herhangi bir benzerlik olsa oraya ürünü açmaya kalkışmazdık heralde.)

Aklınıza takılan tüm her şeyi Discord üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Bu tarz asılsız suçlamalara cevap vermekten asla çekinmeyiz. İyi forumlar...

SpelTura

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
31
Puanlar
1.260
Yer
ColdNetwork
Minecraft
Muhtemelen temadan dolayı böyle bir görüş içerisine girdiniz fakat bahsettiğiniz anticheat ile sunduğumuz ürünün -renk benzerliği dışında- alakası dahi yok. Madem bu kadar basit ve yaptığımızın sadece düzenlemek olduğunu düşünüyorsunuz, aynısını yapmanız sizin içinde çok zor olmasa gerek. :D (Ek olarak ürün MC-Market platformunda onay aşamasında, herhangi bir benzerlik olsa oraya ürünü açmaya kalkışmazdık heralde.)

Aklınıza takılan tüm her şeyi Discord üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Bu tarz asılsız suçlamalara cevap vermekten asla çekinmeyiz. İyi forumlar...
Yalan söylemeyi bırakıp gerçekleri kabullenmelisin KarhuAC pluginin tıpa tıp aynısı yazıları, menüleri , checkleri ve mesajları bu bildiğin dolandırıcılık ve hala kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz eklenti sahibine bundan bahsedeceğim izinsiz bir şekilde editleme yapıp satış yaptığınız için

Firedia

Odunlara Vur Vur Vur!
Firedia
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Puanlar
495
Yalan söylemeyi bırakıp gerçekleri kabullenmelisin KarhuAC pluginin tıpa tıp aynısı yazıları, menüleri , checkleri ve mesajları bu bildiğin dolandırıcılık ve hala kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz eklenti sahibine bundan bahsedeceğim izinsiz bir şekilde editleme yapıp satış yaptığınız için
Bahsettiğiniz AC ile UFO'nun basit bir karşılaştırmasını spoiler içerisine bırakalım. Yani demek ki bahsettiğiniz şeyler sadece iftiradan ibaretmiş. Dileyen olursa kod bakımındanda karşılaştırabiliriz.

1617882892218.png

1617882897406.png

1617883197256.png

Eklenti sahibine selamlarımızı iletiyoruz. :D

SpelTura

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
31
Puanlar
1.260
Yer
ColdNetwork
Minecraft
Konu üzerinde baltalama/karalama içerikli tartışmaya devam etmeyiniz.
mesajımızı sildirtmiş bu yaptığın tam bir rezillik 2 günlük java bilginle plugin editlemeye devam et

omer0

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
145
Minecraft
Yeni gordum bende nrdeyse ayni seyler tasarim renk felan ordan alinti diger iceriklerini bilemiyorum amaa

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı