• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.
  • Selam Ziyaretçi! Destek Ekibi alımları açılmıştır. Eğer destek ekibine ilginiz varsa ve MC-TR.COM ekibine katılmak istiyorsanız, Destek Ekibi başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayın.

Firedia - Emek Skyblock Eklenti Paketi | Ada Yükseltme, Ejderha Etkinliği, Küreler, Seviyeli Depo, Noel Görevleri ve Dahası! [v0.5 - 28.01.2022]

D

dreddiniz

Ziyaretçi
Başarılı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık

A

ahmetyilmazz0

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting Görevlisi
Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Reutlingen Germany
Minecraft

Ahmet Yılmaz#0003

Hoşuma gitti gerçekten bence çoğu pakete göre üst seviyelerde

W

Wafe

Ziyaretçi
muhteşem bir paket olmuş başarılar dilerim iyi satışlar.​

F

Firedia

Koydum Çalışma Masasını
Firedia
Elmaslar
288
Puanlar
1.720
Discord İzni

Yusuf#0218

Firedia - Emek Skyblock Eklenti Paketi | v0.4 Güncelleme Detayları
  • Birçok skript eklentiye çevrildi.
  • Ada reklam düzenlendi ve GUI desteği eklendi.
  • Scoreboard eklentisi daha optimizeli bir eklentiye geçirildi ve tasarımı düzenlendi.
  • ViaVersion güncellendiği zaman Tuske bozulma problemi giderildi.
  • Spawner'dan doğan mobların otomatik ölmesi ve eşyalarının düşmesi eklendi.
  • Kızıltaş ihtiyaç duymadan çalışan otomatik piston eklendi.
  • Combatlogx eklentisinde savaşa girince meydana gelen problemler giderildi ve tasarımı düzenlendi.
  • Güncellenmesi gereken bazı eklentiler güncellendi.
  • Kasa içerikleri ve tasarımı yeniden düzenlendi.
  • Ödüllerle dolu parkur sistemi eklendi.
  • Anlamsız kelimeyi anlamlı hale getirerek ödül kazanabileceğiniz kelime oyunu eklendi.
  • Uçan küreler eklendi. /küre market üzerinden oyun parası karşılığı satın alınabilecek bir şekilde düzenlendi ve detaylı bilgiler alınabilecek şekilde tasarlandı.
  • Sonsöz ve çek sistemi kaldırıldı.
  • Profil kitabı eklendi.
  • Oyuncu öldürünce kazanabileceğiniz kan eklendi. Köylü takas üzerinde kullanılabilir.
  • Ayrıca bildirilen tüm problemler giderildi.
Paket fiyatı 75 TL olarak güncellenmiştir. Güncellemede bahsi geçen düzenlemeler, konu üzerine görsel olarak eklenmiştir. Hemen satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

A

Almodria

Zombi Geldi, Beni Yedi

Sunucu Sahibi
Elmaslar
139
Puanlar
13.575
Yer
Ev
Minecraft

ALMODRİA#0001

Firedia ile özel bir proje işine girmek cidden iyi bir şey her türlü yardım ve destek var. Hazır eklenti paketleride her bütçeye uygun ve piyasanın üstünde bir şekilde iyi satışlar.

LeaderOS

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
116
Puanlar
13.980
Yer
İzmir
Minecraft
Emek Skyblock'da en önemli şeyin Denge olduğunu bizzat kendim deneyimledim. Siz bu konuda dengeli olduğunu düşünüyor musunuz yoksa paketi alan kişinin ayarlamasını mı öneriyorsunuz. Sistemsel olarak dolu güzel bir paket

J

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Elmaslar
159
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft

JustCiva_#0001

Firedia içerisinden çıkan bir şeyin kalitesiz olma ihtimali yok zaten. Başarılarınızın devamını dilerim.

C

Crawns

<3
Elmaslar
35
Puanlar
625
Yer
Yeryüzü
Minecraft

Ozan#1810

Güzel paket ama, fiyat biraz daha düşse güzel olabilir malum.

F

Firedia

Koydum Çalışma Masasını
Firedia
Elmaslar
288
Puanlar
1.720
Discord İzni

Yusuf#0218

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Ürünümüz için fiyatın gayet uygun olduğunu düşünüyor ve fiyatı ilerleyen günlerde düşürmeyi değil aksine yükseltmeyi düşünüyoruz.

J

Java_Sevmez

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
145
Minecraft

Enqs#0006

Bal dök ye güzel paket olmuş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı