Sol Reklam
Sağ Reklam

Filmimiz için oyuncu arıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HPotter

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Herkese selamlar!

Biz, bir kaç arkadaş film çekmek istiyoruz. Harita, hikaye, kayıt programı falan her şey hazır. Tek eksiğimiz, oyuncu. Bunun içinde sizlerden bir kaç kişi katılabilir diye umuyoruz. :)

Öncelikle çekeceğimiz film/dizi, basit bir film olmayacak. Kötü mikrofonlardan saçma konuşmalar, gelişigüzel çekimler, plansız işler olmayacak. Adam gibi bir iş yapmak istiyoruz. Profesyonel değil, adam gibi. Bunun içinde kafası sağlam arkadaşlara ihtiyacımız var. İş sırasında saçma hareketler yapmayan, çevresindekilere saygı duyan, düzgün konuşan, kısacası "trollemeyen", küfürlü konuşmayan insan gibi insan arıyoruz. Ve tabii ki tercihen 14 yaş ve üzeri. Ha, ben 14 yaşından küçüğüm ama işimi düzgün yaparım diyen varsa da buyursun gelsin. Eğer başvurursanız, burada yazdıklarımı tekrar ettirmeyin lütfen. Ve yaşınız konusunda da dürüst olursanız seviniriz.

Filmin/dizinin içinde toplamda 19 rol var. Evet, bu rakam biraz fazla. Ama şimdilik, yani en azından ilk bölüm için, bir kaç arkadaş yeterli olacaktır.

Ve bulma ihtimalimiz ne kadar az olsa da, Minecraft'ı kendi sitesinden satın almış arkadaşları, premium kullananları alabiliriz. Çünkü, filmdeki/dizideki karakterlere uygun skin
yapıyoruz şu anda, ve aday arkadaşlar skinlerinin değişebilir olması son derece önemli. Ancak, zor durumda kalırsak orijinal oyunu olmayan ama kabul edebileceğimiz türde bir skini olan
arkadaşları da alabiliriz. Ama altını çiziyorum, zor durumda kalırsak.

Hani skin konusunda da yardım edebilirim, hayal gücüm geniş derseniz hayır demeyiz. Skin konusunda yardım edipte filmde oynamak istemezseniz anlarız, ama emeği geçenler bölümünde adınız bulunur.

Ve bu arkadaşların cinsiyetleri kesinlikle fark etmiyor. Erkek/kız herkese kapımız açık. Ha ama, erkek sayısı çoğunlukta olursa, erkek bir arkadaşımız gelip rol icabı kız skini giymek zorunda kalabilir onuda belirtelim. Ancak, bir kaç kız arkadaşımızda gelirse daha iyi görünür diye tahmin ediyorum. 19 kişilik bir filmin yapımının içinde tamamen erkek isimleri geçmesi, sizce de tuhaf olmaz mı? Ve sizi temin ederim, bunun arkasında her hangi bir art niyet yok. Ayrıca, filmde/dizide oynamayı kabul eden/isteyen kızlara karşıda saygısızlık yapan arkadaşlar cevabını alır.

Hamachili sunucu kullanmayı düşünüyoruz. Ama baktık lag var, kasıyor falan olursa internetten bir vps sunucu alabiliriz.

Peki ya iletişim? Tabii ki bu tür işlerin vazgeçilmezi skype kullanacağız. Mikrofon olursa iyi olur böylece daha kolay anlaşabiliriz. Ama zorunlu değil, ama olsa iyi olur.

Skype yoksa? Facebook ya da varsa steam üzerinden de iletişim kurabiliriz. Ama skype olursa daha iyi olur.

Ve tabii ki filmin/dizinin konusunu burada söylemeyeceğim. Eğer bize katılmak istiyorsanız skype üzerinden anlatacağım. Ancak buraya yoruma skype adınızı atıp benden
eklememi beklemeyin. Ve skype üzerinden beni ekleyenler buraya da yorum atarsa sevinirim.

Çekimlere eylülün başı gibi başlamayı planlıyoruz. Takviminiz uygun değilse lütfen başvurmayın, sonra herkes zor durumda kalıyor.

Eğer bu şartlar size uygunsa gelin tanışalım.

GamaCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.195
ben olurum:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı