Sol Reklam

Film Tanıtımları #1 - Black Mirror: Bandersnatch!

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.041
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Herkese merhaba MC-TR üyeleri, bugün sizlere "Film Tanıtımları #1 - Black Mirror: Bandersnatch!" adlı konumu sunarak sizlerin Black Mirror: Bandersnatch filmi hakkında bilgilenmenizi sağlayacağım. Eğer konumu beğendiyseniz, like atıp yorum yazmayı unutmayın.

dims

Black Mirror: Bandersnatch, interaktif bir dizidir. Kendi seçimlerinizi yapabiliyorsunuz örneğin, kahvaltıda hangi mısır gevreğini yiyeceğinizi, ilaçlarınızı kullanıp kullanmayacağınıza kadar her şeyine kadar siz seçiyorsunuz. Filmde, karakterimiz bir kitapdan esinlenerek o kitabı oyun haline getirmeye çalışıyor. Kitapda da bir çok seçim yönü olduğundan karakterimiz de oyunu bir çok seçimli yapıyor.

Biraz da oyundan bahsedelim, oyunun konusu biraz karmaşık. Ha atlamadan söyleyelim, filmisadece Netflix'den izleyebilirsiniz çünkü interaktif bir dizidir yani seçimleri siz yaparsanız ha başka sitelerde de olabilir ama ben sadece Netflix adlı platformdan izleniyor diye biliyorum. Ama üzülmeyin, Netflix adlı platformu 1 aylık, ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Ben 1 ay sonra para ödemek istemiyorum diyorsanız 1 ay olmadan bir kaç gün önce üyeliğinizi iptal ettirin.

Karakterimiz, bir gün sıkıca bağlı olduğu tavşanını bulamaz çünkü babası artık onun 5 yaşında olduğunu söylerek annesiyle tartışır ve en sonunda o tavşanı odasında gizli kasasına koyar. Çocuk sabah kalkar, annesi ona farklı bir şehre anneannesine gideceklerini söyler ama işte çocuk her yere o tavşanıyla gittiği için ve tavşanını bulamadığı için annesi tek gider ve annesinin bindiği 8.45 treni raydan çıkıp kaza yapar.

bm-bandersnatch0004.jpg

Netflix resmi açıklaması:

1984'te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisiyar oyununa uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan, birden çok sona sahip bir hikaye.

Yönetmen: David SLADE

Başrol Oyuncuları: Fionn Whitehead, Will Poulter ve Craig Parkinson

Tür Bilimkurgu, Gerilim, Dram

Ülke: ABD

Yetişkinlik Düzeyi: M18

"Bu film: akıl almaz, ezber bozan, zeka dolu"

Konu biraz kısa oldu fakat arkadaşlar sizi konusuz bırakmak istemedim, seviliyorsunuz <3

Evet MC-TR üyeleri bu konum burada sonlanmakta, eğer gerçekten size Black Mirror: Bandersnatch filmi hakkında bilgi verebildiysem ne mutlu bana eğer siz de bir nebze bir şeyler öğrendiyseniz konumdan aşağıdan beğenip, yorum yazmayı unutmayın iyi günler!

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Güzel bir konu, okumaktan keyif aldım. İlk konunda Başarılar!

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Netflix üzerinde uyarlanan en kaliteli sayılı dizilerden ayrıca izlemenizi kesinlikle öneririm. Bird Box kadar güzel bir seridir.

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
İlk tanıtım konuna göre gayet başarılı.Devamını bekliyoruz..;);)

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
İlk tanıtım konuna göre gayet başarılı.Devamını bekliyoruz..;);)
Konuma renk kattığın için teşekkür ederim, güzel insan <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Netflix üzerinde uyarlanan en kaliteli sayılı dizilerden ayrıca izlemenizi kesinlikle öneririm. Bird Box kadar güzel bir seridir.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Ben böyle seçim yapabildiğiniz bir Hayatta Kalma sunucusu yapıyorum güzel olacak inşallah.

Bu arada konu güzel.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Ben böyle seçim yapabildiğiniz bir Hayatta Kalma sunucusu yapıyorum güzel olacak inşallah.

Bu arada konu güzel.

FakeYagizlol

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Yagizlol#2683

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
FakeYagizlol
Öyle gezerken eski bir konuya rastladım ve beğenmediğim bir filmi beğenerek çıkıyorum :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı