Sol Reklam

Çözüldü Fethi Plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baran22334

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
1.970
Merhabalar,
sunucu açmayı düşünüyorum 10-12 kişilik arkadaşlar arasında oynamak için. Ve yapmak istediğim oyun 1000x1000 dünya olucak (değişebilir). Herkesin başlangıçta belirli bir bölgesi olucak örnek 50x50 ve takımlı olucak herkes toprağını büyütebildiği kadar büyütmeli çünkü madenler kısıtlı ne kadar toprağınız olursa o kadar madeniniz ve kaynağınız olur. Daha aklımda çok fazla eğlenceli fikirler var ama hepsini yapmayı başardım. Tek sıkıntı toprağı çoğaltmak. Sahipsiz toprak sahiplenebilmek kolay olsun gidip sahiplenelim basit şeyler karşılığında ama sahipli toprağı fethedilmesini istiyorum tabi ama fethetmek kolay olmicak sebebi başkasının topraklarındaki blokları sadece TNT ile kırabilicez ve yeri fethedip sahiplenmek için oraya sahip olan (ülke,kasaba,köy nasıl isimlendirirseniz artık) bize satması veya savaş sonrası tazminat olarak vermesi gerekir. Yani gidip sahipli toprağı kafama göre fethedebilmek istemiyorum çünkü fethetme olursa herkes çevirimdışıyken bölgeyi fethedebilirler ve bu sıkıntı olur ondan sadece savaşı kaybederlerse tazminat olarak isterlerse verebilmelerini istiyorum tabi sahibi tazminat olarak toprak vermek isterse. Buna benzer plugin,script veya bir çözümünüz var mı veya istediğim yoksa gene buna benzer başka bir fikir var mıdır ? NOT: Bölgeleri parsellere ayırmak için towny diye plugin buldum sanırsam her yeri 16x16 olarak ayırıyor bakabilirsiniz. plugin video linki :

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
361
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
Bildiğim kadarıyla mevcut pluginler bunları desteklemiyor özel yaptırman gerekebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı