Sol Reklam
Sağ Reklam

Enessssss28

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Öncelikle Merhabalar. Hızlıca kendimi tanıtıcam.

Benim adım Enes ve yaklaşık 4 Senedir Minceraft ile ilgili Redston Sistemleri, Sunucu İşleri (Pluginerlik,Builderlik) gibi işlerle ilgileniyorum. Fark ettim ki bu konuda artık fazlasıyla bilgi sahibiyim neden birtanede ben sunucu açmıyim ki? Şimdi kardeşlerim öncelikle dürüstlüğünüze dayanarak şu soruları yanıtlamanızı istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

2017-01-07_12.09.22.png

Yaşı= ?
Kaç Senedir Mc oynadığı= ?
Pluginerlik dereceni 10/0 üzerinden kaç ile ifade edebilirsin= ?
Builderlik dereceni 10/0 üzerinden kaç ile ifade edebilirsin= ?
Skype VEYA Curse Hesap adı= ?
Java Bilgisi= ? evet/hayır
Html Bilgisi= ? evet/hayır
C##= ? evet/hayır

Eğer aldığım yanıtlarda geçerlilik görürsem Açıcağım sunucu ile ilgili birkaç bilgi vermem gerekli
Sunucumuzda Skyblock-Prison-Eggwars-Skywars adlı oyunlar bulunucaktır
Bunun için 3 kişilik bir Pluginer takımı ve her oyun için ayır haritalara ihtiyaç duyacağımızdan profosyonel builderlere ihtiyacımız var bunlar içinde maksimum 5 kişilik bir builder takımı kurmayı düşünüyorum.

Rica ediyorum ki Yaşı 15 altında olanlar ve bu konu hakkında fazla bilgi sahibi olmayan dostlarım bize vakit kaybı yaşatmasınalar kendine güvenenler başvurusunu yapsın Herkez Sunucu içerisinde bazı bilgi sınavlarına tabi tutulucaktır.
Not: Kurucağımız sunucu sürekli geliştirilcektir ve gerçek anlamda emek sunucu olucaktır.

Sunucu İçerisinden birkaç Resim (herşey kendi yapımımdır)

Saygılarla: By RabbitManTR
Youtube Kanalımda Redstonla ilgili birkaç video var göz atmak isterseniz: https://www.youtube.com/channel/UCMyPT3D0oHpZ18gE-IcPVSg
2017-01-07_12.10.05.png
2017-01-07_12.09.04.png
2017-01-07_12.12.30.png

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
Selam Dostum, Sunucunuz Güzel'e benzio lakin Konuyu biraz daha güzel yapabilirsiniz Biraz daha birşeyler ekleyebilirsiniz.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı