İstek FeatherBoard Tarzında Plugin.

Spreyy

Fırında Isıttığım İlk Taş
7 Ocak 2018
82
3
1.920
17
Rize
Ruh Hali
Merhaba değerli forum üyeleri. Sunucumda FeatherBoard 4.11.1 versionunu çalıştıramadım MWDVPlaceholdersapi olmasına rağmen (sunucum 1.12.2)

Şimdi ise bana FeatherBoard tarzında bir plugin lazım TitleManager'in score board'ı ASkyBlock ile uyumlu değil.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
(Denedim çalıştı placeholder'lar çalışmadı sunucuda PlaceholdersAPI yüklü)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
(Denedim açılmadı bile konsoldan hata verdi)

Artık iyi bir plugin bulmak ve kullanmak istiyorum. (Ücretsi olması önemle Rica olunur

efenikTR19

Anam! Lav Yaktı Beni
Deneme Destek
Destek Adamı
2 Ekim 2018
765
17
2.290
20
Ruh Hali
Plugini kullanabilirsin benimde kullandığım bir plugin.

YunusB3Y

Ghost Bey de Buradaymış
14 Mayıs 2018
1.406
1
2.240
Ruh Hali
En rahat kullanabileceğin ve en güzel plugin buyur;

Sooply

Yanlış yerdesiniz, bir ileri gidin.
Deneme Yazar
14 Ocak 2018
1.788
10
9.540
TitleManager'in score board'ı ASkyBlock ile uyumlu değil.
Uyumlu değil derken neyden bahsediyorsun? Placeholderları yüklemedin mi?

• Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
    • /papi ecloud download ASkyBlock #Bu komut ile ASkyBlock placeholderları yüklersin. Aşağıda da placeholderlar mevcut.
%askyblock_level%
%askyblock_island_y%
%askyblock_island_z%
%askyblock_island_world%
%askyblock_team_size%
%askyblock_coop_islands%
%askyblock_has_island%
%askyblock_owner%

Spreyy

Fırında Isıttığım İlk Taş
7 Ocak 2018
82
3
1.920
17
Rize
Ruh Hali
Uyumlu değil derken neyden bahsediyorsun? Placeholderları yüklemedin mi?

• Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
    • /papi ecloud download ASkyBlock #Bu komut ile ASkyBlock placeholderları yüklersin. Aşağıda da placeholderlar mevcut.
Teşekkür ederim bunu deneyeceğim.

• Elmas
Tepkiler: Sooply