Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Factions Sunucular İçin Seçtiğim Pluginler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

75617

75625

DeluxeMenus

DeluxeMenus bir GUI (menü) eklentisidir. DeluxeMenus'ün
PlaceholderAPI'ye bağlı olduğunu da unutmayın. PlaceholderAPI yüklü değilse eklentimiz düzgün bir şekilde çalışmaz.
Oyuncuların menü sayesinde sadece kendi istatistiklerini görmesine de sağlar.

DeluxeMenus Komutları

1. Başka bir oyuncunun menüsündeki istatistiklerine bakmak için /dm open (menü adı) (oyuncu ismi)
2. Yetkimizin olduğu bütün menüleri görmek için /dm list
3. Eklentiyi yenilemek için /dm reloads
4. Kendi istatistiklerimizi görebilmek için /<MenuOpenCommandYouChoose>

DeluxeMenus Yetkileri

1. Yetki gerekmiyor
2. deluxemenus.open
3. deluxemenus.open.others
4. deluxemenus.reload

75626

PermissionsEx (PEX)

PermissionEx MySQL ve SQLite destekli bir yetki eklentisidir. Ayrıca isimleri de ayarlayabilirsiniz.

PermissionEx Komutları

Aslında anlatacağımız bir komut yok. Neredeyse herşey panel veya FTP'den yapılmakta. Permissions.yml dosyasını düzenleyerek veya panelden yapabiliriz dosyayı düzenleyerek çok daha kolay yapabiliriz.
İlk olarak panele pex group (oluşturacağınız grup) create yazıyoruz.
Ve grubumuzu oluşturduktan sonra eklemek istediğiniz yetkileri yazıyorsunuz. pex group (oluşturduğunuz grup ismi) add (aktarmak istediğiniz yetki) şeklinde yaptıktan sonra artık oluşturduğunuz grubun yetkileri hazır hale geliyor. Ve bundan sonra da yetkiyi oyuncuya vermek kalıyor. Peki bunu nasıl yapacağız derseniz panele
pex user (oyuncunun ismi) group set (vermek istediğiniz yetki)

75627

Multiverse - Core (MV)

Multiverse - Core dünya yaratmaya yarar. Mesela orman, arsalar gibi yeni dünyalar yaratabilirsiniz. Multiverse Core'nin kısaltılmış hali ''mv'' dir bu yüzden komutların başına mv konuluyor.

Multiverse - Core Komutları

Bir dünya oluşturmak için /mv create (oluşturacağınız dünyanın adı) (dünya şekli) (normal yapmak istiyorsanız normal dümdüz yapmak istiyorsanız ise -t flat)
Canavarları açmak için /mv modify set (canavarın ismi) true kapatmak için ise /mv modifiy set (canavarın ismi) false
Hayvanları açmak için /mv modify set animals true Hayvanları kapatmak için ise /mv modify set animals false
Bir dünyada mesela arenada savaşı açmak için /mvm set pvp true (oluşturduğunuz dünyanın ismi) savaşı kapatmak için ise /mvm set pvp false (oluşturduğunuz dünyanın ismi) Mesela bir dünyada öldünüz ancak öbürkü dünyada doğmak istiyorsunuz o zaman bu komudu yazmanız gerekiyor /mvm set (Doğmak istediğiniz dünyanın ismi) (Öldüğünüz dünyanın ismi)

Sevgili MCTR üyeleri, umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir konuda görüşmek üzere.

Saygılarımla Gökdeniz​

Son düzenleme:

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Güzel olmuş tasarım eline sağlık.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Deluxemenus yerine Faction plugini koyulabilir sonuçta faction sunucusu :f.

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şahsen seçtiğiniz eklentiler arasında PermissionEx eklentisinin en iyi eklenti olduğunu düşünüyorum. Group Manager eklentisi yerine PermissionEx eklentisi bana daha hoş geliyor. Bu bahsettiğim eklenti diğer eklentiye göre daha yenilikçi ve hoş özellikleri var. Güzel ve hoş konu olmuş :)

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

Şahsen seçtiğiniz eklentiler arasında PermissionEx eklentisinin en iyi eklenti olduğunu düşünüyorum. Group Manager eklentisi yerine PermissionEx eklentisi bana daha hoş geliyor. Bu bahsettiğim eklenti diğer eklentiye göre daha yenilikçi ve hoş özellikleri var. Güzel ve hoş konu olmuş :)
Evet GroupManager'i koymayı düşünmüştüm ancak eski ve kullanılmayan bir eklenti olduğunu biliyordum. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

BKA Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Batuhan#8385

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Bruta1killer
Özellikle PermissonEX aralarındaki en iyisi, konu yararlı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı