Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Factions Plugini > Çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PoliceFox

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

PoliceFox#5626

Elmaslar
25
Puanlar
0
Minecraft
PoliceFox
Merhabalar Ben Faction Server Kurmaya Çalışan Biriyim, Faction Serverinin En Önemli Plugini Olan "Factions" Pluginini Yüklememe Rahmen Çalışmadı Komutları Yanlış Yazmadığımada Eminim Çakışan Plugin Mi Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler

Screenshot_2.png

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Aynı şeyi 1-2 hafta önce ben de yaşadım tek başına ayrı bir sunucuda aynı spigot sürümü ve aynı pluginle (başka plugin olmadan)denemeni öneririm.
Bu sayede pluginin çakışıp çakışmadığını öğrenebilirsin.
Ek olarak kendi gözlemimde pluginin bozuk olduğunu farkettim ve daha sonra orjinal craftbukkitten tekrar yükledim.

PoliceFox

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

PoliceFox#5626

Elmaslar
25
Puanlar
0
Minecraft
PoliceFox
Aynı şeyi 1-2 hafta önce ben de yaşadım tek başına ayrı bir sunucuda aynı spigot sürümü ve aynı pluginle (başka plugin olmadan)denemeni öneririm.
Bu sayede pluginin çakışıp çakışmadığını öğrenebilirsin.
Ek olarak kendi gözlemimde pluginin bozuk olduğunu farkettim ve daha sonra orjinal craftbukkitten tekrar yükledim.

Başka Cözüm Yolu Yokmu ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Cözüm Yolunu Kendim Arayarak Buldum Farklı Plugin Paketinden Aldığım Faction Plugini Yükledim Çalıştı Benim Gibi Hata Alanlar İçin Aşağıya Link Bırakıyorum

VirusTotal : > Virüs Kontrolü
Antivirus scan for f84112b4b7ae0d488d164dc5f202a649009eb803f3dc33c41c85c2f35865ff94 at 2018-08-07 11:04:36 UTC - VirusTotal

Dosya Tc : > Dosya
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı