• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Ürün Tanıtımı FACTIONS EKLENTİ PAKETİ | Sınırlı stok! + MASCOT hediye!

Chef

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
945
Ben şahsen haritayi biraz beğenmedim onun dışında güzel olmuş + mascot logo hediyeli başarılarınızın devamını diliyoruz

SpelTura

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
65
Puanlar
1.410
Yer
ColdNetwork
Minecraft
Discord
SpelTura#8842
Parayla satılan bir paketteki özelliklerin eski bir pakette de olması kötü olduğu anlamına mı gelir? Sadece özellik bakımından değerlendiriyorsunuz paketleti bunun menü uyumu var, renk uyumları, hologramlar ve daha fazlası. Benim için düzen, en az sistemler kadar önemli mesela.
renk uyumunu ve hologramları yapmak zor değil sanki ?

IronGolem

Koydum Çalışma Masasını
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
2.310
Minecraft
Discord
Golem#9202
renk uyumunu ve hologramları yapmak zor değil sanki ?
Normalde gelen yorumlara cevap vermem fakat boşboğazlığınız tuttu. Konuda tanıtılan paket eski bir paket değil, eğer varsa kanıtlayacak bir görsel veya video bekliyorum.

boşboğaz; düşüncesizce, densizce ve çok konuşan, yerli yersiz söze karışan, çenesi düşük, geveze (kimse).

SpelTura

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
65
Puanlar
1.410
Yer
ColdNetwork
Minecraft
Discord
SpelTura#8842
Normalde gelen yorumlara cevap vermem fakat boşboğazlığınız tuttu. Konuda tanıtılan paket eski bir paket değil, eğer varsa kanıtlayacak bir görsel veya video bekliyorum.

boşboğaz; düşüncesizce, densizce ve çok konuşan, yerli yersiz söze karışan, çenesi düşük, geveze (kimse).
Normalde laf sokmaya çalışan -mod tarafından silindi- cevap vermem fakat ergenlerin dili fazla uzadi.

1. Herkes istediği gibi eleştiri yapabilir paket mükemmel veya güzel değil
2. Kimse pakete eski demedi sistemleri çok basit ve klasik dedik ve doğru yıl olmuş 2021 hala bu sistemlerimi kullanıyorsun

Ve bu platformda alım/satım yapıyorsan gelen eleştirileri dikkate alıp dinlemlisin müşterilerinle böyle bir üslubla konuşmamalısın ilk başta üslubun yanlış senin

Ek olarak atomu parçalamıyorsun basit bir iş yapıp sadece config editliyorsun "çömez"

çömez;
usta olarak kabul edilen birinin kendi işini, uğraşını öğreterek yetiştirdiği, ustasının açtığı yoldan giden kimse

Bundan sonra milletle bu üslubla konuşmadan önce 2 kere düşün 😘

Son düzenleyen: Moderatör:

efehann0

En iyi cevaplar
1
Elmaslar
34
Puanlar
1.335
Yer
play.elitracraft.xyz
Minecraft
Discord
∾ Efehan ★#0001
Paket güzel olmuş sistemler ile menüleri beğendim baya fiyatı makul geldi başarılar.

Grablen

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
12
Puanlar
475
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Discord
Grablen#2351
Hocam kusura bakmayın ama bu sistemleri 2019 plugin paketlerinden de bulabiliriz zaten. Eski sistemler + map'in 70 liraya satılması biraz garip.
Aynen katılıyorum. 70tl fazla gibi ama sizin bileceğiniz iş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı