Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Factions - Econmy - Plugin'i arıyorum faction server icin 1.15.2 sürüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gururlu oyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
13.260
Merhabalar Faction server icin factions - econmy plugini arıyorum
buldum fakat 1.15.2 icin benzerini arıyorum bunun minecraft sürümüm 1.15.2 plugin;

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Ekonomi için essentialsın ekonomi sistemini kullanın, factions plugini için FactionsUUID kullanın, daha gelişmiş ve hala güncelleme geliyor.

Gururlu oyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
13.260

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Leak kullanmanın sunucuya açık açık olmasa da arkaplanda çok fazla zararı oluyor. SavegeFactions kullanabilirsiniz.

Tıkla indir!

tanersins

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Taner:5253

Elmaslar
18
Puanlar
1.335
Minecraft
tanersins
FactionsUUİD satın almadan da ulaşabilirsiniz. Lütfen biraz araştırın elinizin altında sonsuz içerikli bir google var.
buradan indirebilirsin.

Gururlu oyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
13.260
FactionsUUİD satın almadan da ulaşabilirsiniz. Lütfen biraz araştırın elinizin altında sonsuz içerikli bir google var.
buradan indirebilirsin.
evet onu kurdum bügün fakat tags olarak [no-faction] dosyalara baktıgımda öyle bir tag yoktu düzeltemiyorum sanırsam

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Factions > lang.yml içerisinden nofactions-prefix: ''" kısmını böyle boş yaparsanız klanı olmadığında gözükmez. İstediğinizi de yazabilirsiniz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

buradan indirebilirsin.
Cahilliğime verin fakat spigot üzerinde ücretli iken paylaştığınız linkde nasıl ücretsiz olabiliyor? Ayrıca spigot sayfasında da böyle bir link bulamadım, normalinden bir farkı var mıdır, bilgilendirebilir misiniz?

tanersins

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Taner:5253

Elmaslar
18
Puanlar
1.335
Minecraft
tanersins
Factions > lang.yml içerisinden nofactions-prefix: ''" kısmını böyle boş yaparsanız klanı olmadığında gözükmez. İstediğinizi de yazabilirsiniz.

Cahilliğime verin fakat spigot üzerinde ücretli iken paylaştığınız linkde nasıl ücretsiz olabiliyor? Ayrıca spigot sayfasında da böyle bir link bulamadım, normalinden bir farkı var mıdır, bilgilendirebilir misiniz?

Yapımcı acık kaynak kodlarını paylaşıyor

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
(link silindi) ben burdan indirdim şahsen bedava
Bazen bunların içinde sunucun için zararlı kodlar bulunuyor örneğin bir oyuncu giriş yaptığında ismi örnek olarak "CrazyBoy111" ise ona op vermesi gibi kodlar bulunuyor, bende ordan indirmiştim fakat üstteki arkadaşın attığı linkten orjinal bir şekilde indirebilirsin bende bilmiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gururlu oyuncu

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
13.260
Bazen bunların içinde sunucun için zararlı kodlar bulunuyor örneğin bir oyuncu giriş yaptığında ismi örnek olarak "CrazyBoy111" ise ona op vermesi gibi kodlar bulunuyor, bende ordan indirmiştim fakat üstteki arkadaşın attığı linkten orjinal bir şekilde indirebilirsin bende bilmiyordum.
indirdim peki ben bunu nasıl kaldırıcam dosyalara baktım öyle birşey yok
1594322416093.png

1594324117153.png

birde bu *** sorunu var kapatma kodu vardı da unutum

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı