Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

FACTİON SUNUCULAR İÇİN LAPİS

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
Herkese merhabalar bugün sizler için yaptığım bir lapis haritasını paylaşacağım
RESİMLER
z0gvAB.png

6JQ757.png

gOnzZR.png

oO2P3k.png

KALDIRILDI
logo-yilbasi.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarılı.

Efsane. Devamını bekliyoruz!

Bu lapisi sanki bir yerde görmüştüm hatta bi sunucuda ama güzel devam ;).

Ben çok sadece buldum. Bir de Shaders kullansaydınız keşke. Başarılar dilerim.

Yaptığım haritayı sen nasıl yapmış oluyorsun ImButter ? Haritalarımın arasından bile silmemişim yıllar önceki haritayı.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

RnXdoY.png

Son düzenleme:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Bu mapı nerden aldığını biliyorum!

Reklam olmasın ama "GG" Adlı sunucuda aynısı var açılımını söylersem reklama girer şimdi! sen kimi kandırıyorsun?[DOUBLEPOST=1516220910,1516220895][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Özele gelirmisin lütfen?

2c9ac0af88fe93bde13a726607c8f2b2.jpg

Bunu da ben yaptım nasıl olmuş (!)? (yersen)

Allah allah nasıl olur ya daha 3 dakika önce yaptım 30 saat, pardon 30 saniye uğraştım. Neyse sayende yorumu güncelleyip sonuna (yersen) yazmak zorunda kaldım. Bkz; (!), ironi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı