Sol Reklam

Faction Server'e Builder Aranıyor

Server Faction mu olsun Skyblock mu?

• Skyblock

Oylar: 4 44,4%
  • Faction

Oylar: 2 22,2%
  • Creative [Sen aç biz VIP alırız xD]

Oylar: 1 11,1%
  • Survival [VIP olmadan survival oynamam]

Oylar: 2 22,2%

• Oy Verenler
    9
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

trukafatsum

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Corktrees [20]#3209

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Bayraklı/İzmir
Minecraft
-
Facebook
facebook.com/trukafatsum
X5677| i7 7700k
  • 2 x CPU CPU
  • 4 GB RAM
  • 50 GB SSD HDD
  • Windows
  • 1000 Mbps (1Gbps) Internet Hızı
-Sponsor [Kurucu] bulundu.
-Pluginer bulundu.
-Moderatör bulundu.

Arkadaşlar Minecraft Faction Serverimiz açıldı, sıfır map yapıyoruz. Builder alımı başlamıştır.

Aranan Yeterlilikler;
•Herşeyden önce yaş:?
•Tecrübe: ?
•Plugin Bilgisi: ?
•Saygı: ?
•Olgun kişilik:?
Sizin de anlayacağınız üzere tecrübeli ve profesyonel kişileri arıyorum.

Önemli NOT: Pluginer ve Kurucu haricinde FTP-VDS paylaşılmayacaktır! Kesinlikle yasaktır!

Başvurular discord üzerinden alınacaktır [Corktrees [20]#3209 ]:

Ad Soyad:
Neden ben:

Son düzenleme:
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Ad Soyad: Han
Yetenekler: Neye göre ?
Neden ben: Neden olmayayım ki ?
Sponsor için katkı payı miktarı: Sponsor olamam fakar yardımım dokunur.
Discord ID'm Keinga#0075

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Ad Soyad:Yavuz KEL
Yetenekler:Ahım şahım bir yetenek yok ama idare yönetim bilğimiz var
Neden ben:Bunu bende bilmiyorum.
Sponsor için katkı payı miktarı: Sunucunun hangi hosttan olduguna ram miktarına ve upload kalitesine bağlı.
NOT:Aktif banka hesabı vb yoksa bu mesajı yazmadım sayabilirsin.Zira paypal vb şeylerş kullanmıyorum ve bakiye yükleme zorundalıgında 25 km yol katetmem gerek. 1.ziraat 2. olarak herhangi bankadan hesabın varsa iyi olur.
AXİTR gibi dandık hostlar kullanıyorsanız yukardakı mesajı görmeme maddesi geçerlidir.
Saygılar.

Natre

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
Skyblock açarsanız sunucunuz için daha iyi olur diye düşünüyorum tabi GB'ı ne kadar yükseltebilirseniz o kadar iyi ne kadar az olursa da o kadar kötü.

trukafatsum

Discord:

Corktrees [20]#3209

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Bayraklı/İzmir
Minecraft
-
Facebook
facebook.com/trukafatsum
Ad Soyad:Yavuz KEL
Yetenekler:Ahım şahım bir yetenek yok ama idare yönetim bilğimiz var
Neden ben:Bunu bende bilmiyorum.
Sponsor için katkı payı miktarı: Sunucunun hangi hosttan olduguna ram miktarına ve upload kalitesine bağlı.
NOT:Aktif banka hesabı vb yoksa bu mesajı yazmadım sayabilirsin.Zira paypal vb şeylerş kullanmıyorum ve bakiye yükleme zorundalıgında 25 km yol katetmem gerek. 1.ziraat 2. olarak herhangi bankadan hesabın varsa iyi olur.
AXİTR gibi dandık hostlar kullanıyorsanız yukardakı mesajı görmeme maddesi geçerlidir.
Saygılar.
Yavuz geri dönüş yaptığın için teşekkürler, serveri axitr gibi bir firmadan almayı düşünmüyorum. Daha çok host firmalarından vds kiralayarak açma taraftarıyım. Nedeni : Elimde FTP Server var veri aktarımı ve taşıması konusunda hatalar alıyorum, hiçbir işime yaramadı. Anladığım kadarıyla "Sponsor (Ortak) olmayı düşünüyorsun." Paypal, innial vs.. bu tür şeyleri bende kullanmıyorum. Ziraat ve Yapıkredi hesaplarım var hangisi uygun olursa ona göre çalışırız.
Detaylar için iletişime geçebiliriz;
Facebook:
facebook.com/trukafatsum
Discord:
Corktrees [20]#3209
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Skyblock açarsanız sunucunuz için daha iyi olur diye düşünüyorum tabi GB'ı ne kadar yükseltebilirseniz o kadar iyi ne kadar az olursa da o kadar kötü.
Tavsiyeniz için teşekkürler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yetenekler: Neye göre ?
Discord ID'm Keinga#0075
Han başvurunu değerlendirmeye çalışıyorum ancak ne şekilde yardımın dokunur onu anlıyabilmiş değilim, hangi alan için başvuru yaptığınıda eklesen iyi olurdu. Yetenekler bölümü bu yüzden var örn. Plugin konusunda iyi yada builderlik konusunda iyi gibi tabiki iyi kısmı örnek olması için yazdım onu biraz daha açık anlaşılır şekilde yazarsan memnun olurum. Neden ben kısmı için ise neden sen olasın ki? diye yazdığının tersinede çıkabilir. İyi günler

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Ad: Gökhan
Yetenekler: Plugin
Neden ben: Plugin editleyebilirim, kompleks olmayan pluginleri 0 dan yazabilirim. (Ama gelip de benden piyasada ücretli satılan ve üzerinde emek olan belki 1 hafta yazımı için uğraşılan plugini tekrar size yazmamı istemeyin , geçenlerde bir çocuk bunu istedi direk engelledim. Basit ve kullanışlı şeyleri elbette yazarım.)
-EK OLARAK : Ben yaptığım iş karşılığı her hangi bir maddi beklenti içerisinde değilim benden de yok şu kadar saat online ol gibi beklentilere girilmesini istemem.Elbette yetkili olmamın gereği olarak sunucuya yardım edeceğim fakat dediğim gibi benden 3 saat online 5 saat online gibi beklentilere girecekseniz bu gönderiyi hiç yollamamışım farzedin.
Sponsorluk kısmı ise malesef bu konuda şu an içini yardımcı olamam belki sunucu tutarsa o zaman yardım edebilirim.Ayrıca sizi tanımam lazım.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Rol > Moderatör
Yetenekler: Genellikle yazılım ve tasarım'a ağırlık veriyorum. Sunucunuz için Plugin, skript, mimari yapılar ve konu tasarımı gibi şeyler sağlayabilirim. Daha detaylı konuşmak isterseniz alt tarafta Discord ıd'm var.
Discord ID'm Keinga#0075

trukafatsum

Discord:

Corktrees [20]#3209

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Bayraklı/İzmir
Minecraft
-
Facebook
facebook.com/trukafatsum
Rol > Moderatör
Yetenekler: Genellikle yazılım ve tasarım'a ağırlık veriyorum. Sunucunuz için Plugin, skript, mimari yapılar ve konu tasarımı gibi şeyler sağlayabilirim. Daha detaylı konuşmak isterseniz alt tarafta Discord ıd'm var.
Discord ID'm Keinga#0075
Başvuru için teşekkürler, discord kanalda takipte kalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı