Sol Reklam
Sağ Reklam

Faction Boss Map

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emreaslivar

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
yCrowLeq
Merhaba arkadaşlar, ben faction sunucum için bir boss map bulmak istiyorum. Bulup ftp ile atıp import edeceğim fakat aklıma takılan bir konu var...

Ben bu haritayı nasıl warp'a eklerim ve /warp boss yazınca oraya ışınlanmalarını nasıl sağlarım? Bana yardımcı olabilecek birileri varsa gerçekten mutlu olurum... İyi forumlar!

MrSpy

DreamTeam - Yönetici

Discord:

MrSpy#0112

Elmaslar
49
Puanlar
9.070
Yer
Bullaunancheathrairaluinn
multi verse core ile mapi sunucuna aktar ardından /mv tp harita adı yaz

emreaslivar

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
yCrowLeq
multi verse core ile mapi sunucuna aktar ardından /mv tp harita adı yaz

Aktaracağım oraya kadar biliyorum. Tp ile gittikten sonra ne yapacağım? Yani warp penceresine nasıl ekleyeceğim ve insanların /warp kullanarak gitmesini nasıl sağlayacağım o konuda sıkıntılarım var.. Bu arada;

Bildiğiniz güzel faction boss map (alıntı olmayan) elinde bulunan varsa bana verebilir ihtiyacım var gerçekten.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
warp penceresini hangi plugin varsa oraya ekleyeceksin, komutla değil

ChestCommands veya DeluxeMenus pluginlerinin dosyalarını göz gezdir büyük ihtimalle oradadır.

warp eklemek için essentials plugininin /setwarp <warpisimi> komutunu kullanabilirsiniz.

Alıntı olmayan map isteğiniz için haritalar bölümüne konu açınız.

Cherry

insan ayırmak değil, insan olmak ülküm

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
Merhaba arkadaşlar, ben faction sunucum için bir boss map bulmak istiyorum. Bulup ftp ile atıp import edeceğim fakat aklıma takılan bir konu var...

Ben bu haritayı nasıl warp'a eklerim ve /warp boss yazınca oraya ışınlanmalarını nasıl sağlarım? Bana yardımcı olabilecek birileri varsa gerçekten mutlu olurum... İyi forumlar!
en kısa yöntem olarak haritanın schematic'ini alıp world edit plugin dosyasındaki Schematics klasörüne atıp oyundan /schem load (isim) ve //paste yazarak doğrudan haritayı world'e ekleyebilirsin. ardından /setwarp warpismi yazarak ışınlanma noktasını belirleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı