Sol Reklam

!!! FACTİON AÇILMIŞTIR !!! Play.GMPNetwork.Net | 1.8 - 1.15 | Emek Faction | +100 Online | 64 GB RAM | 1. YIL |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Densa Caligo

Play.GamersMeetingPointTR.Com

Discord:

Densa Caligo#7005

Elmaslar
16
Puanlar
2.010
Minecraft
DensaCaligo
İP: Play.GMPNetwork.Net

gmpnetwork.png

İP: Play.GMPNetwork.Net

Screenshot_3.png

----- GMP NETWORK Tanıtım -----

Eki Görüntüle 121322

----- GMP NETWORK Tanıtım -----

SİSTEMLER LOGO.png

Hızlı Çalışma Masası:
Hızlı çalışma masası sayesinde artık yapımını bilmediğiniz eşyaları yapabilirsiniz sadece bu mu hayır elinizde malzemesi olduğunda
bir tıklama ile hızlıca istediğiniz eşyayı zaman kaybı yaşamadan yapabilirsiniz.

fastcraftyeni.png

KASALAR:

4 Farklı çeşit bulunan serverımızda tier sıralamasına göre GMP ,RULET , ŞANS Ve LAPİS kasa bulunmaktadır. Bu kasa anahtarlarını vip satın alımlarında yada eventlerde temin edebilirsiniz.

AÇIK ARTTIRMA:

Eşyalarınızı açık arttırmaya koyarak oyunculara satabileceğiniz bir sistemdir.

ANAHTAR PARÇASI:

Lapis kazarken ve Mob öldürürken belli bir oranda anahtar parçası düşürebilirsiniz. Düşürdüğünüz anahtar parçaları
ile köylü takastan LAPİS kasası anahtarı alırsınız. Bu sayede hem ücretsiz kasa açmış olursunuz.

GERİ DÖNÜŞÜM:

İhtiyacınız olmayan zırh,kılıç ve kaskınızı fırında geri dönüştürebilirsiniz.

BİRLEŞEN SPAWNERLAR:

Tüm adanızdaki aynı tür spawnerlar birleşir ve tek bir spawner olur. Ne kadar çok spawner
birleşirse o kadar çok eşya kazanırsınız.

ARINMA GECESİ ETKİNLİĞİ:

Her ay sizin için özel düşünmüş olduğumuz belirli bir gecede tüm oyuncular büyük bir ormana düşer ve ister gurup halinde , ister bireysel olarak
sağ kalmaya ve diğer oyuncuları yok edip hayatta kalmaya çalışır.
Hayatta kalan Klan - Oyuncuya ödüller verilir.

ÖZEL HİLE KORUMASI:

Hilesiz bir oyun deneyimi yaşamanız için hazırlamış olduğumuz harikulade bir koruma.

BASKIN (RAİD):

Belkide bizim serverımızı diğer serverlardan ayıran yegane özelliktir.
Bunu çalışma mantığı şöyledir Serverımızda gelişerek elde etmiş olduğunuz TNT'ler ile başka bir oyuncunun evine baskın atabilirsiniz.
Ek olarak TNT'leri sağ tık ile fırlatabilirsiniz.
TNT'lerin üstünde patlama süresi yazar.
200.000 X 200.000 'lik bir dünya belirledik diğer klanlardan kendi evinizi korumanız için gizli bir yere ev yapmanız gereklidir.

BOSS SAVAŞ SİSTEMİ:

Boss'lar PVP'ye açıktır Fakat eşyalarınız düşmez.
20 dk'da bir Boss'a ışınlanabilrsiniz.
Bu sayede Boss keserken Last Man Standing mantığınıda oyunumuza eklemiş bulunmaktayız.

DEVASA KLAN TURNUVALARI:

Her ay sonu düzenlenen büyük klan turnuvalarına en az 3 kişilik klanlar katılabilir.
Kurucuların yapmış olduğu kura'ya göre klanlar eşleşir ve turnuvanın sonuna kadar hayatta kalmaya çalışırlar.

HERGÜNE BİR EVENT:

Biliyoruz emek sunucusuyuz fakat ufakta olsa hergün bir event olucak şekilde ayarladık.
Bu eventler arasında Yağmur (RAİN) , Kazı , Sumo , Parkur , Labirent , OX ve Arınma Gecesi Etkinliği olarak düşünüyoruz.

SUNUCU BİLGİLERİ.png

YÖNETİM LOGO.png

DensaCaligo Ruhat ----- COCO TalhaDemirok

GÖRSELLER LOGO.png

2020-06-01_17.14.39.png
2020-06-01_17.15.53.png
2020-06-01_17.16.34.png
2020-06-01_17.18.52.png
2020-06-01_17.19.42.png
2020-06-01_17.20.54.png
2020-06-01_17.21.34.png
2020-06-01_17.22.34.png
2020-06-01_17.25.54.png
2020-06-01_17.28.01.png

Ekler

• 1.8.1.15.png
    1.8.1.15.png
    119,6 KB · Görünt.: 82

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı geliştirilmeli, haritalar güzele benziyor, sistemler klasik olmuş. Başarılar dilerim <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu güzelim sunucuya yarın uğramamak büyük bir ayıp olur ki şahsen sunucuyu çok da beğendim. Size ve yetkili ekibinize de başarılar dilerim ☺

Densa Caligo

Play.GamersMeetingPointTR.Com

Discord:

Densa Caligo#7005

Elmaslar
16
Puanlar
2.010
Minecraft
DensaCaligo

Bu güzelim sunucuya yarın uğramamak büyük bir ayıp olur ki şahsen sunucuyu çok da beğendim. Size ve yetkili ekibinize de başarılar dilerim ☺

Değerli yorumun için teşekkürler. Elimizden geldiğince oyunu farklı ve özgün yapmaya çalışıyoruz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konu tasarımı geliştirilmeli, haritalar güzele benziyor, sistemler klasik olmuş. Başarılar dilerim <3
Konu tasarımında haklı olabilirsiniz fakat bana böyle daha hoş geliyor. Eğer diğer bu resim şeklindeki konu tasarımları kast ediyorsanız bana çok caf caflı geliyor. Sİstemler konusunda aslında güzel sistemlerimiz var fakat burada size sunuş şeklimiz sade gelmiş olabilir. Skyblock oyunumuzda oyuncularımızın isteklerini dikkate alarak ilerledik, burada da öyle yapmaya özen göstereceğiz. Değerli yorumun için teşekkürler.

Son düzenleme:

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Sunucunuz kontrol edildiğinde aktif olmadığı gözlenmiştir, dolayısıyla konunuz arşive taşınmıştır. Bu denetimin hatalı olduğunu düşünüyorsanız Forum Destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı