Sol Reklam

Tanıtım Facebook'a İlginç Güncelleme!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Facebook'a İlginç Güncelleme!
Bir zamanların popüler sosyal medya platformu olan Facebook artık neredeyse sadece yaşlı kesim tarafından kullanılan bir uygulama haline gelmiş durumda. Önceden kullanıcıları direkt olarak Facebook'a geri çekmek istese de hiçbir kullanıcı gelmiyordu. Durum bu olunca Facebook'da hali hazırda var olan canlı yayın özelliği geliştirerek yeni bir platform haline geldi. Birçok ünlü yayıncı artık yayınlarını Facebook üzerinden yapıyor. Bu anlaşmalar ile beraber aktif kullanıcı sayısı oldukça artan Facebook yeni güncellemelerine ardı arkası kesilmede devam ediyor. Facebook şimdide yeni bir güncelleme ile kullanıcıların profillerinin arka planlarını değiştirmesine olanak sağlıyor dilerseniz detaylıca bakalım bu güncellemenin detaylarına.

dyad-facebook.jpg

Yakın zamanda Android uygulamasına gelecek özellik ile Facebook kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmeye çalışıyor. Yazılım mühendisi Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen özellik ile birlikte arka plan rengini profil resminize göre otomatik olarak tahmin ediyor ve o renge uygun rengi profil arka plan rengi olarak uyguluyor. Her ne kadar profilleri daha güzel bir hale getirmeyi hedeflese de pek profesyonelce olduğu söylenemez. Jane Manchun Wong tarafından atılan tweet'e göre en az dört renk seçeneği olduğunu biliyoruz. Kapak ve profil resminize göre bir arka plan rengi çıkaran bu yeni özelliğin önümüzde ki haftalarda kullanıcılara sunulması bekleniyor ancak yakın dönemde yaşanan Facebook olayları unutulması mümkün değil. Kullanıcıların bilgilerini para için satması cidden korkunç bir durum şahsen ben Facebook hesabı açmaktan çekiniyorum. Facebook e-posta adresinize kadar satmış bir platform. Demem o ki huylu huyundan vazgeçmez, bugün kullanıcı verilerini satan yarın ne yapmaz yani bu tarzda para için yapmayacağı şey olmayan platformlara fazla güvenmemek lazım. Her ne olursa olsun kullanıcıların kişisel bilgilerini para için satmak hiç doğru bir şey değil.

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Böyle bir güncelleme gerekmiydi ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Benim gibi Facebook platformunu aktif kullanan arkadaşlar açısından hayli ilginç bir güncelleme olmuş. Son olarak da kalemine de sağlık ;) <3

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Facebook, diğer canlı yayın platformlarına rakip olmaya çalışıyor. Dünyada da yer endiğini söylemeden geçemem. Eline sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı