Sol Reklam

Eylül Ayı Yama Notları: Satıcı Seviyeleri

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
6TOHef.png
YEPYENİ BİR GÜNCELLEME!
An itibari ile, satıcı seviyeleri sayesinde
daha güvenli, daha kaliteli ve daha ekonomik ürünlere ulaşabileceksiniz!

Selam olsun bu topraklarda satış yapan tüccarlara ve alışveriş yapan sakinlere! Eylül ayının bir diğer güncellemesi olan Satıcı Seviyeleri ile merhaba diyorum sizlere. Satıcı seviyeleri forumdaki müşterilerin daha iyi alışveriş yapabilmesi için düşündüğümüz ve hazırladığımız bir sistemdir. Sistem yeni olduğu için eksikleri olabilir, siz değerli üyelerimiz, satıcılarımız ve forumda alışveriş yapan müşterilerimiz tarafından eksiklerimize bizlere bildirilerek giderilecektir. Bu yenilik ile birlikte foruma 3 yeni ücretsiz fakat bazı şartları karşılayarak alabileceğiniz satıcı flaması gelmiştir.

Satıcı seviyeleri nelerdir?
Onaylı Satıcı (Standart)​
Seçkin Satıcı​
Elit Satıcı​
Kıdemli Satıcı​
Satıcı Seviyeleri nasıl artar?
Satıcı seviyeleri her seviyeye özel bazı görevlerin/şartların yerine getirilmesi ile artar. Bu görevlerin herhangi bir anda MC-TR tarafından değiştirilebileceğini unutmayın.
Seçkin Satıcı:
1.
MC-TR.COM üzerinde 3 aydan fazla aktif bir şekilde satış yapmak zorundasınız.
2. Satıcı olduğunuzda itibaren en az 5 ürün konusu paylaşmış olmak zorundasınız.
3. Satıcı olduğunuzdan itibaren en az 10 ürün satışı yaptığınızı ispatlamalısınız.
4. Size karşı herhangi bir ifşa veya dolandırıcılık konusu açılmamış olması gerek.
Elit Satıcı:
1.
Güvenilir Satıcı olmuş olmalısınız.
2. MC-TR.COM üzerinde 6 aydan fazla aktif bir şekilde satış yapmak zorundasınız.
3. Satıcı olduğunuzdan itibaren 30 ürün satışı yaptığınızı ispatlamalısınız.
4. MC-TR.COM üzerinde 5 ücretsiz ürün paylaşmalısınız.
5. MC-TR.COM üzerinde 1 aydan fazla Seçkin Satıcı olmak zorundasınız.
Kıdemli Satıcı:
1.
Elit Satıcı olmuş olmalısınız.
2. MC-TR.COM üzerinde 1 yıldan fazla aktif bir şekilde satış yapmak zorundasınız.
3. Satıcı olduğunuzdan itibaren 60 ürün satışı yaptığınızı ispatlamalısınız.
4. MC-TR.COM üzerinde 15 ücretsiz ürün paylaşmalısınız.
5. MC-TR.COM üzerinde 1 aydan fazla Elit Satıcı olmak zorundasınız.
Satıcı Seviyelerinin avantajları nedir?
Her seviyenin kendine özel avantajı bulunmaktadır. Kıdemli Satıcı'da Elit ve Seçkin Satıcı özellikleri bulunabilir. Elit Satıcı'da ise Seçkin Satıcı özellikleri bulunabilir.
Seçkin Satıcı:
1. Seçkin Satıcı ön ekini kullanabilme.
2. Satış konusunu 2 ayda 1 kere, 1 haftalık sabitletebilme.
3. Seçkin Satıcı madalyası.
4. Premium Üye özellikleri.
Elit Satıcı:
1. Elit Satıcı ön ekini kullanabilme.
3. Satış konusunun bildirimini ayda 1 kere attırabilme.
4. Elit Satıcı madalyası.
Kıdemli Satıcı:
1. Kıdemli Satıcı ön ekini kullanabilme.
3. Satış konusunun bildirimini ayda 1 kere attırabilme.
4. MC-TR.COM Discord Sunucusunda ürün tanıtımı için özel Discord kanalı.
5. Kıdemli Satıcı madalyası.
Kıdemli Satıcı, Elit Satıcı ve Seçkin Satıcı flamaları Onaylı Satıcı süresi boyunca sizde kalacaktır. Onaylı Satıcı flamasının süresi bitince otomatik olarak bu flamalarda sizden alınacaktır.

Satıcı Seviyelerini nasıl alabilirim?
Satıcı seviyenizi arttırmak istiyorsanız aşağıdaki özel konuşma bağlantılarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İlgili geri dönüş size yapılacaktır.
Seçkin Satıcı seviyesi için tıkla.
Elit Satıcı seviyesi için tıkla.
Kıdemli Satıcı seviyesi için tıkla.

fikir babaları & yardımcı kişiler
@Garp
@Phyruss
@cansarac

Bir daha ki güncellemede görüşmek üzere, esen kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Güvenilir satıcı adı değiştirilirse iş görür. Bu belli bir seviyede normal satıcıyı aşağılamak ile aynı.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
114
Puanlar
6.555
Gene klasik bir forum güncellemesi.
Parası olan satıcı olmayan çöb zaten :)
Bana göre bu bir satış taktiği 6 aylık 50₺ olduğu için maksimum Elit'e yükselebiliyorsun kıdemli'ye yükselmek için bi 100₺ daha veriyorsun sonra Kıdemli gitmemesi için bi 50₺ daha temiz, akıllı birisi gidip takım flaması alır daha kârlı çıkar ;)

Son düzenleme:

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Bana göre bu bir satış taktiği 6 aylık 50₺ olduğu için maksimum Elit'e yükselebiliyorsun kıdemli'ye yükselmek için bi 50₺ daha veriyorsun sonra Kıdemli gitmemesi için bi 50₺ daha temiz, akıllı birisi gidip takım flaması alır daha kârlı çıkar ;)
Zahmet olacak 6 ay forumdan 50'nin 50 katını alıp 50₺'yi de ver :D Yükseltme al yada alma her türlü 6 ayda bir vereceksin zaten :P Az mantık yürütsen "la bunlar benim forumda satış yapıyor ben niye kazanmıyorum" diyebilirsin

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Güvenilir satıcı adı değiştirilirse iş görür. Bu belli bir seviyede normal satıcıyı aşağılamak ile aynı.
Herhangi birini aşağılama amacı ile yapmadık bunu, Güvenilir Satıcı ismini Seçkin Satıcı olarak değiştirebiliriz. Teşekkürler geri bildiriminiz için.
Bana göre bu bir satış taktiği 6 aylık 50₺ olduğu için maksimum Elit'e yükselebiliyorsun kıdemli'ye yükselmek için bi 50₺ daha veriyorsun sonra Kıdemli gitmemesi için bi 50₺ daha temiz, akıllı birisi gidip takım flaması alır daha kârlı çıkar ;)
Bu güncellemenin satıcılar için yapıldığını konuyu okuyan her birey anlayabilir. Matematiksel işleminize gelecek olursak, Elit'e kadar yükselen bir kişinin 50 TL harcaması gerektiğini söylemişsiniz.
Güvenilir Satıcı ve Elit Satıcı, 2 ayda bir kere 1 haftalık sabitleme hakkını kullanabiliyor. Bu ortalama 15 TL'ye denk geliyor. Ayrıca Elit Satıcı ayda 1 kere bildirim attırabiliyor. Kişi 3 ay Güvenilir Satıcı iken 2 sabit hakkında sahip olduğunu varsayalım, 15 TL ediyor. Elit Satıcı iken 3 ay kalabilecek; 3 bildirim, 2 sabit ediyor bu da. Hepsinin ortalama maliyeti 120 TL ediyor. Umarım anlamışsındır. :)

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Güvenilir Satıcı adı, Seçkin Satıcı olarak değiştirildi. Yanlış anlaşılmadan ötürü kusura bakmayın.

YoutubeKafasi

Elmaslar
114
Puanlar
6.555
Zahmet olacak 6 ay forumdan 50'nin 50 katını alıp 50₺'yi de ver :D Yükseltme al yada alma her türlü 6 ayda bir vereceksin zaten :;p Az mantık yürütsen "la bunlar benim forumda satış yapıyor ben niye kazanmıyorum" diyebilirsin
Sen biraz mantık yürütsen anlayacaksın, Ben gidip 150₺ rank için vereceğime gider takım flaması alırım açarım ekibimi yaparım satışımı.
Ek olarak 50 verip 50 katını aldığını kanıtlayan bir kanıt getirirsen sevinirim.

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Sen biraz mantık yürütsen anlayacaksın, Ben gidip 150₺ rank için vereceğime gider takım flaması alırım açarım ekibimi yaparım satışımı.
Ek olarak 50 verip 50 katını aldığını kanıtlayan bir kanıt getirirsen sevinirim.
Yaptığınız hesabın ne kadar yanlış olduğunu bir üstteki yorumumuzda belirtmiştim. Okumadıysanız tekrar okumanızı öneriyorum.

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Takım açma denetimleri getirilmesi yeterlidir bu dediğin için :D

YoutubeKafasi

Elmaslar
114
Puanlar
6.555
Herhangi birini aşağılama amacı ile yapmadık bunu, Güvenilir Satıcı ismini Seçkin Satıcı olarak değiştirebiliriz. Teşekkürler geri bildiriminiz için.

Bu güncellemenin satıcılar için yapıldığını konuyu okuyan her birey anlayabilir. Matematiksel işleminize gelecek olursak, Elit'e kadar yükselen bir kişinin 50 TL harcaması gerektiğini söylemişsiniz.
Güvenilir Satıcı ve Elit Satıcı, 2 ayda bir kere 1 haftalık sabitleme hakkını kullanabiliyor. Bu ortalama 15 TL'ye denk geliyor. Ayrıca Elit Satıcı ayda 1 kere bildirim attırabiliyor. Kişi 3 ay Güvenilir Satıcı iken 2 sabit hakkında sahip olduğunu varsayalım, 15 TL ediyor. Elit Satıcı iken 3 ay kalabilecek; 3 bildirim, 2 sabit ediyor bu da. Hepsinin ortalama maliyeti 120 TL ediyor. Umarım anlamışsındır. :)
Ha üyeleri bildirime boğacağız diyorsunuz yani?

YoutubeKafasi

Elmaslar
114
Puanlar
6.555
Takım açma denetimleri getirilmesi yeterlidir bu dediğin için :D
*Ek olarak 50 verip 50 katını aldığını kanıtlayan bir kanıt getirirsen sevinirim.*
Takım açma denetimleri getirilince ne değişecek alan gene alacak?

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530

Smoker2

.hi
Elmaslar
64
Puanlar
13.710
Ha üyeleri bildirime boğacağız diyorsunuz yani?
Senin amacın eleştiri yapmak değil, senin amacın kötülemek. Anlayamadığım bir şekilde çekememezlik seziyorum sende. Üyeleri bildirime boğmayacağız, konuyu tam manası ile okumamışken gelip yorum yapman doğru olmamış. Bundan bir önceki güncellememiz olan, senin kafan olan YouTube güncellemesine bakmanı öneririm. Onun için herhangi bir para talep etmiyoruz. Tamamen ücretsiz. Burada ise satıcılar için getirdiğimiz için birtakım haklar getirdik. Bu flamanın satıcı flaması ile eş zamanlı verilmesi de gayet mantık işi, sen bu mantığı çözemiyorsan sıkıntı sendedir. Sana bir önerim olacak, bu güncellemeyi getirmediğimizi varsay, bizim için işleri daha çok kolaylaştırırsın. İyi günler.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
696
Puanlar
12.735
Discord İzni
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı