Sol Reklam
Sağ Reklam

EyeMine | Fiziksel Engellilerde Minecraft Oynayabilecek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
İngiltere merkezli yardım kuruluşundan SpecialEffect, fiziksel engelli insanların Minecraft sevinçlerini deneyimlemelerine izin veren özel bir sürüm sunuyor. Minecraft'ın tüm Windows sürümleriyle uyumlu özel göz izleme yazılımlarını kullanarak, bina oluşturma, keşfetme, saldırma ve hatta sohbet etme gibi her şeyi kapsar.

Gerçekten harika bir araç.

SpecialEffect Kurucusu ve CEO'su Dr. Mick Donegan, “Bizim için EyeMine bir su havzası kalkınmasını temsil ediyor. Biz en ağır fiziksel engelli oyuncular ile bire bir çalışmayla elde ettik deneyim alarak ve küresel ölçekte insan çok sayıda yardım aracı çevirerek bir amiral gemisi bir örnek.”

Gelişme oldu Fiziksel engelli bir çok insanla işbirliği çabaları ve çeşitli farklı yetenek seviyelerini destekler.

İndirme bağlantıları ve eğiticiler dahil olmak üzere daha fazla bilgi için TIKLA!

Son düzenleme:

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Güzel yapmışlar .

YakupZlm

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
İnsanın gözünü bile okuyabiliyorlarsa kim bilir daha nerelerimizi okuyacaklar...

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Gerçekten Çok Iyi Düşünülmüş.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Bu projeyi hazırlayanın ellerine sağlık, gerçekten engelli kardeşlerimiz, ağabeylerimiz ve herkes. Eğlenmemesi için bir sebepleri olmayacak.
#HayataYenilme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı