Rehber Evrenin Yeni Kötüsü: Arch-Illager

EchTR

echtr of legend
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
663
Puanlar
8.035
Yer
İzmir
Zümrüt
0
arch-illager.png

Hikayesi ve Dış Görünüşü
Arch-Illager, büyük ihtimalle dış görünüşü nedeniyle halkı tarafından kovuldu. Bu kaba kovuluştan (sürgün de denebilir) sonra kendisine bir ev aramaya başladı ve ev ararken yaşadığı bu macera onu Hakimiyet Küresi adındaki mistik küreye götürdü. Karşılaştığı kötü muamele ve Hakimiyet Küresi onu kötü biri yapmış ve bir Illager imparatorluğu kurmasına neden olmuştu. Hakimiyet Küresi sayesinde elde ettiği gücü intikamını almak ve ona kötü davrananları köleleştirmek için için kullandı. Tahmin ettiğiniz üzere minik canavarımız da oyundaki en önemli karakterlerden biri. Ayrıca bir çok yerde bizi durdurmak için bazı küçük saldırılar yapıyor.

Dış görünüşü kısmı ise yukarıdaki resimde görüldüğü üzere vücuduna oranla büyük dikdörtgen kafası, boyundan biraz daha küçük olan sırık gibi tacı, kalın ve düzensiz kaşları, büyük burnu, Gezgin Tüccar'ın giysisine benzer bir giysi, çırpı gibi kolları ve bacakları son olarak da asası ve taktığı Sonsuzluk Küresi ile birlikte tam bir "korkutucu" adam.

arch-illager-boss-fight.png

Oyundaki Yeri
İlk olarak bir üst paragrafta bahsettiğim küçük saldırılar ile başlamak istiyorum, Evolker ve Redstone Golem gibi canavarları oyunumuzu tatlı tatlı oynarken bizi öldürmek için kullanıyor. Bunun yanında Arch-Illager oyunda final bossu olarak karşımıza çıkıyor ve oyunu bitirmek için bu küçük suç makinesini yenmemiz gerekiyor. Finaldeyken Illagerları çağırmak ve enerji patlamaları oluşturmak olmak üzere iki yeteneği var. Illegarları çağırma yeteneğini kullandığında bir grup Illagerı dizi halinde çağırır, ender kullandığı bir yetenektir. Enerji patlamaları yeteneği ise hedefinin olduğu alana doğru üçlü mor enerji topları atar ve bu yeteneğini sürekli kullanır. Savaş alanında rastgele bir yere ışınlanabilir. Oyuncular Highblock Halls'e ulaştıklarında Obsidian Pinnacle'e çekilmeden önce ona ulaştığında son bir saldırıyı toplayıp tahtına oturur. Savaşta yeterince hasar aldığı zaman Hakimiyet Küresine emilir ve Ender Kalbi ile savaşırsınız. Yenildiğinde Hakimiyet küresi kırılır ve Arch-Illager'ı yani yeni adıyla Arch'ı kürenin kontrolünden kurtarır. Sonra da hep birlikte parti yaparsınız. :)

Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Team Quality
Yardımsever Üye
Yasaklandı
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.398
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Minecraft Dungeons'u benim gibi öğrenmeye çalışan arkadaşlar açısından son derece yararlı bir konu olmuş ki elinize ve kaleminize sağlık 😊

monster

merhaba dünya
Yazar Şefi
Elmas Üye
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
2.081
Puanlar
13.330
Zümrüt
25
Arch-Illager, yazık ya. Acıyan bir tek ben miyim şu çocuğa?

DarkSad

Katman Kayası
Kıdemli Yazar
Zümrüt Üye
Yeşil Nesilyum
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
999
Puanlar
3.190
Zümrüt
0
Minecraft
Oyunun en masum ama bir o kadarda kötücül canlısı o. Bu saçma ayrımcılık nedeniyle köylülerin üstüne kötülükleri yığan bu küçük canlımızın amacı aslında kötülük değil. Sadece öc.

Themis

Hep birlikte hep daha ileriye!
İçerik Yöneticisi
Altın Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
655
Puanlar
2.010
Zümrüt
20
Burada ben Arch-Illager'ı tutuyorum kendisine o kadar kötülük yapılmış hak ediyor köylüler. Ek olarak ellerine sağlık güzel bir konu olmuş.

Risee_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
102
Puanlar
0
Zümrüt
0
Minecraft
çok iyi bir konu olmuş ayaklarından öperim

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı