Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Profeal32

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.195
EVET BEYLER BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ SERVERA BUİLDER VE PLUGİNER ARANIR ÇOK ACİL
BUİLDER FORM:
İSİM:
PLUGİNER FORM:

İSİM:

DİPNOT:
SERVER FACTİON

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Şimdi İnternette faction spawn map yazarsan binlerce map ücretsiz indir değiştir kullan pluginer yerinede plugin videolarını izlesen yararlı olur bence şimdiki devirde sağlam adam bulmaz zok.

Oritorius

Professional
Elmaslar
37
Puanlar
13.420
Yer
Antalya
@Twenor42'ye katılıyorum. Artık server yetkisiyle olmuyo bu işler. Saçma bi server kurup adam çağırıyosunuz. İnternette her şey mevcut.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Aynen Adama Yetki Veriyorsun Adam 1,2 iş yapıyo sen serverdeyken işçi sen serverden çıkınca yetkili(hem oynar hem oynatır) :) o yüzden Bu Devirde güvenmek çok zor.
@Twenor42'ye katılıyorum. Artık server yetkisiyle olmuyo bu işler. Saçma bi server kurup adam çağırıyosunuz. İnternette her şey mevcut.

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
Aynen Adama Yetki Veriyorsun Adam 1,2 iş yapıyo sen serverdeyken işçi sen serverden çıkınca yetkili(hem oynar hem oynatır) :) o yüzden Bu Devirde güvenmek çok zor.
Şahsen ben size katılmıyorum. Bütün yetkililere sizin dediğiniz tabirle hem oynar hem oynatır diyemeyiz. Kendinize ekip kurduğunuzda işler daha hızlı ve güvenilir olur. Gözünüz arkada kalmaz çünkü bilirsiniz sizin sırtınızi kollayan biri vardır.
Şimdi İnternette faction spawn map yazarsan binlerce map ücretsiz indir değiştir kullan pluginer yerinede plugin videolarını izlesen yararlı olur bence şimdiki devirde sağlam adam bulmaz zok.
Anladık ki siz sunucunuzun herkesle aynı ve alıntı olmasını istiyorsunuz. Sunucuvaçmak ile ilgili pek bir bilginiz olduğunu sanmıyorum. Eğer dediğiniz gibi değiştirip kullanalım derseniz zaten yaptığınız şey EMEK HIRSIZLIĞI olur. Bu durumda da kendinizin emek hırsızliğı yapmış olduğunu söylemek istiyor gibisiniz.
Genel olarak değerlendirirsek siz sunucunuzun alıntı olmasını ve kimseye güvenmemeyi savunuyorsunuz. Hasi tamam da siz kimseye güvenmezseniz onlar size güvenip nasıl vip alacak ya da sizinle iletişime geçecekler?
Uzun oldu ama umarım anlatmışımdır.
İyi Forumlar...

Profeal32

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.195
Şahsen ben size katılmıyorum. Bütün yetkililere sizin dediğiniz tabirle hem oynar hem oynatır diyemeyiz. Kendinize ekip kurduğunuzda işler daha hızlı ve güvenilir olur. Gözünüz arkada kalmaz çünkü bilirsiniz sizin sırtınızi kollayan biri vardır.

Anladık ki siz sunucunuzun herkesle aynı ve alıntı olmasını istiyorsunuz. Sunucuvaçmak ile ilgili pek bir bilginiz olduğunu sanmıyorum. Eğer dediğiniz gibi değiştirip kullanalım derseniz zaten yaptığınız şey EMEK HIRSIZLIĞI olur. Bu durumda da kendinizin emek hırsızliğı yapmış olduğunu söylemek istiyor gibisiniz.
Genel olarak değerlendirirsek siz sunucunuzun alıntı olmasını ve kimseye güvenmemeyi savunuyorsunuz. Hasi tamam da siz kimseye güvenmezseniz onlar size güvenip nasıl vip alacak ya da sizinle iletişime geçecekler?
İyi Forumlar...
Haklısın kardeşim. zaten uzun süredir araştırıyorum fakat birşey bulamadığım için bu yönteme başvurdum.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

İyi Forumlar...
%90 ufak cocuklardan oluşuyor Adama Yetki Veriyorsun Adam 1,2 iş yapıyor sen cıktıgında serveri kırıyor bot atıyor peki bu devirde kim kime güvendi ? söylermsin türkiyede %90 nı ufacık kardeşlerimizden oluşuyor adama builder veriyoz serveri lav koyup sövüyor cıkıyor peki bu devirde kim kime güvendi şahsen ben güvenmiyorum niye dersen zaten türkiyede %90 ufacık cocuklardan oluşuyor eskisi gibi büyük abiler yok suanda.

her işini kendin yapacaksın her güvendigin kişini ihaneti ugrarsan zar zor ayakta durursunuz(genel olarak söylüyorum)

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
:) Ben Anti Reklam Anti Küfür koysam Trade Komutu Eklesem crash ve bot koruması koysam bir tanede rehber eklesem neye ihtiyacım Kalcak soylermisin ayrıca emek hırsızlığı adamın yaptığını izinsiz kullanmak demektir Biz Diyoruzki emek verip emeğinin karşılığını paylaşıp karşılayan insan çok ayrıca alıntı olsa nolur adamlar spawdamı yatıyo kalkıyo nerden biliyor sırtını kullanacağını anlındamı yazıyor ayrıca bana gerekenler Anti Reklam Anti Kufur Anti crash Antibot Antibotultra Trade lagg clear otomatik sohbet silme sohbet gardiyanı bunlar olsun daha ne ?? Anlamıyorum ki bi se de 10 tane yetkili olunca noluyo adamlara warp menusunden bilgi yapsak okuyamazlarlarmı veya vıp alma konusunda guvenmiyorsan almassın bu kadar.

Caner1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
:) Ben Anti Reklam Anti Küfür koysam Trade Komutu Eklesem crash ve bot koruması koysam bir tanede rehber eklesem neye ihtiyacım Kalcak soylermisin ayrıca emek hırsızlığı adamın yaptığını izinsiz kullanmak demektir Biz Diyoruzki emek verip emeğinin karşılığını paylaşıp karşılayan insan çok ayrıca alıntı olsa nolur adamlar spawdamı yatıyo kalkıyo nerden biliyor sırtını kullanacağını anlındamı yazıyor ayrıca bana gerekenler Anti Reklam Anti Kufur Anti crash Antibot Antibotultra Trade lagg clear otomatik sohbet silme sohbet gardiyanı bunlar olsun daha ne ?? Anlamıyorum ki bi se de 10 tane yetkili olunca noluyo adamlara warp menusunden bilgi yapsak okuyamazlarlarmı veya vıp alma konusunda guvenmiyorsan almassın bu kadar.
Tamam kardeş sana bir şey demiyorum. Ne biliyorsan onu yap. Fakat anlamıyorum internetten map indireceğine kendin yap? Sen niye boşuna özentilik yapacaksin ki?
Plugin indireceğine kendin kodla. En azından paket bana ait diyebilirsin. Herşeyi indir sonra paket özenti de. Bu mu daha iyi azıcık beynini kullan bea.

PhyricUlas123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
İSİM:Ulaş
YAPTIĞI BİR YAPIT:Özellikle bir ss almadım ama yarısı görünen ve çoğu biten bir faction spawn ı var al ss http://prntscr.com/bc7255

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı