Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber ETS2 HWID BAN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nasors

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nasors-Bora

Elmaslar
16
Puanlar
410
Minecraft
Nasors
Selamlar arkadaşlar ben HWID ban yediğimi düşünüyorum ve çözümü şu şekilde buldum. HDD değiştireceğim Windows kuracağım. Benim 2 tane Steam hesabım var. 1. hesap ve 2. hesap olarak 2'ye ayıralım. 1. hesapda diğer oyunlar+ETS 2(permalı) hesabım var. Yeni alacağım HDD'den 2. hesaba ETS 2 alıp oynamayı düşünüyorum. Fark edilme olasılığım gerçekten hiç yok gibi düşünüyorum. Benim sorum ise şudur ben 1. hesaptan diğer oyunları oynarsam 2. hesaptaki ETS 2'ye perma ban geçer mi? TruckersMP'de hesap silmeyi de kullanacağım hatta Steam'den de oyun silmeyi de kullanacağım. IP ban olsa bile modemi resetlemeyi düşünüyorum. Sizce 2. hesaptan ban yer miyim?

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Selamlar arkadaşlar ben HWID ban yediğimi düşünüyorum ve çözümü şu şekilde buldum. HDD değiştireceğim Windows kuracağım. Benim 2 tane Steam hesabım var. 1. hesap ve 2. hesap olarak 2'ye ayıralım. 1. hesapda diğer oyunlar+ETS 2(permalı) hesabım var. Yeni alacağım HDD'den 2. hesaba ETS 2 alıp oynamayı düşünüyorum. Fark edilme olasılığım gerçekten hiç yok gibi düşünüyorum. Benim sorum ise şudur ben 1. hesaptan diğer oyunları oynarsam 2. hesaptaki ETS 2'ye perma ban geçer mi? TruckersMP'de hesap silmeyi de kullanacağım hatta Steam'den de oyun silmeyi de kullanacağım. IP ban olsa bile modemi resetlemeyi düşünüyorum. Sizce 2. hesaptan ban yer miyim?
yeni steam hesabı açar ve oyunu alırsan bir şey olmaz.

gangster bozuntusu

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Yasaklandı
Elmaslar
18
Puanlar
0
yeni steam hesabı açar ve oyunu alırsan bir şey olmaz.
1597230884090.png

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı