Sol Reklam

#Etkinlik Hikayesi - Siyah

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Bir gün dünyaya bir kız çoçuğu gelir ve bunu duyan aile çok sevinir. Fakat çoçuğu kontrol ettirdiklerinde, Doktor; "Gözleri görmüyor, işitme ve konuşma duyuları yok." dediğinde aile büyük bir şok geçirir. Annesi kız'ına seslenir fakat kız ne ağlar ne de duyabiliyordur. Böyle geçen 7 yıldan sonra, çoçuk için bir doktor ararlar. Babası; "Üzgünüm, ama çoçuğumuzu akıl hastanesine yerleştirmekten başka bir şey yapamayacağız." der. Fakat annesi kız'ı için son bir umut olan bir öğretmen bulmuştur ve umudunu kesmiyordur. Ardından öğretmeni evine çağırır. Öğretmen, alkolik, pis kokulu yaşlı bir adamdır. Öğretmen yol'a çıktığı gecede rüyasında bir kız çoçuğu görmüştür. Ardından sabah olur ve öğretmen ev'e gelir. Öğretmen; "Kız, nerede?" der ve annesi kız'ı gösterir. Kız'ı gören öğretmen; "Bütün dünyada alfabe a, b, c, d ile başlar ama senin için s, i, y, a, h diye başlıyor." der ve kız ile dersine başlamak üzere, annesi; "Yemek zamanı." deyip, yemek yemeye başlarlar. Kız'ı kendi haline bırakan aile ona ne yemek yediriyor, ne de yemek yemeksini öğretiyordu. Masadaki yemekleri dağıtmasını ve kendini kirletmesini gören öğretmeni kız'a bağırır ve bunu gören babası öğretmeni alkolik, iğrenç bir yaşlı adam olarak görür ve ona kızar. Ardından öğretmeni evden atıp, kız'ı akıl hastanesine yatırmayı düşünür. Akşam olur ve babası 20 günlük bir işe gidecektir. İş'e giden baba'nın ardından ev'e gizlice giren öğretmen pes etmemektedir. Ardından annesi öğretmeni görür ve; "Napıyorsun, git burdan senin gibi birisine ihtiyacımız yok." der bunun üstüne öğretmen; "Bana 20 gün verin para istemiyorum sadece kızınız için bir umut olmak istiyorum. Kocanızın gittiğini duydum ona herşeyi öğreticem normal bir genç bayan olucak. Ona uçmayı öğreticem :)) " diyen öğretmenin üzerine anne buna çok sevinir ve umudunu bir kez daha kazanır. Ardından Öğretmen bu kızı 20 gün boyunca bir odada kendinle bir bulundurur. Ardından kız'ın sudan korktuğunu duyan öğretmen ona ilk olarak suyu öğretmeyi dener. Ardından suyun yanına giderler ama kız öğretmeni ıslatır ve buna kızan öğretmen kız'ı suya atar ve kız sudan korkmamaya başlar ve kızın elini duduğuna getirir ve "Su" der. Ardından kız'da "Su" diyip ilk kelimesini öğrenir. Bunu sevinen anne çok sevinir. Ve böyle 20 geçen gün'den sonra kız resmen güzel normal bir bayana dönüşmüştür. Ardından babası ev'e gelir ve öğretmeni gören baba deliye döner ve öğretmeni döver ve atar. Ardından kız'ın; "Baba, Anne" diyerek seslendiğini duyan ve kendi kendine yemek yediğini gören baba bu durumu ağlayarak ve gülerek karşılar ve öğretmeni tekrar ev'e alır ve öğretmenden özür dileyip burda kalmasını söyler. Ardından öğretmen çoçuğa bütün kelimeleri ve okuma yazmayı öğretmeye başlar. Ve böyle geçen 20 seneDEN sonra kız sonunda üniversiteye sınavına girecektir. Öğretmen kız'ı halen bırakmamaktadır. Fakat öğretmen yaşlanmaktadır ve bazı şeyleri unutmaya başlar. Kendini unutması öğretmeni iyice tedirgin etmektedir ve öğretmen kız'a hala üniversite sınavlarında yardım etmektedir. 3 yıl boyunca sınıfta kalan kız. Bu durumdan hoşnut değildir ve öğretmenine "Benim dünyam siyah yapamıyorum." diye el işareti yapar ama öğretmen bu durumda pes etmeyip kız'a bağırır. Kız ağlamaya başlar ve öğretmen'e üzgün olduğunu söyler ve ona ne kadar sürerse sürsün geçeceğine söz verir. Öğretmen bunun ardına kız'a; "Hayat, bir dondurmadır. Erimeden önce tadını çıkarmalısın." diyen öğretmen, kız'a bir dondurma almaya gider ve dondurmacıya: 2 tane dondurma lütfen." diyen öğretmen parayı verir ve dondurmaları ve para üstünü almadan etrafta dolanmaya başlar, ve sonra adam'a bir araba çarpar. Ve adamı gören millet öğretmenin ardına dolanır ve öğretmen'e seslenirler; "Amca merhaba?!" derler ama öğretmen kendini kaybetmiş ve alzaymır hastalığına yakalanmıştır. Ardından 2 yıl geçer ve öğretmeni arayan engelli kız öğretmenini bir akıl hastanesinde olduğunu öğrenmiştir. Onu bulduğunda sımsıkı sarılır. Üniversiteden mevzun olduğunu ilk ona göstermek ister ve mezuniyet giysisiyle onun önüne geçer. Ama hiç bir şey hatırlamayan öğretmen kızdan uzaklaşır ama kız pes etmemektedir ona ilk öğrendiği suyu gösterir. Ama öğretmen sudan korkmaktadır. Kız korkmamasını ifade edip öğretmenin sol elini suy'a dokundurup öğretmenin sağ elini dudağına koyarak "Su" der. Ardından öğretmende sudan korkmayıp bir mucize ile "Su" deyip gülümser ve öğrencesine sanki herşeyi hatırlıyormuşçasına sarılır. Ve ardından 1 ay sonra öğretmen huzurlu bir şekilde vefat eder. Kız cenazesinde herkes ile siyah giyinir.Ve kız der ki: " Bugün öğretmenimin ilk siyah günü."
1580418732477.png

SON
NOT: Bu hikaye hindistan'da 18. yüzyıl'da geçen gerçek bir kurgulamadır.

Son düzenleme:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı