Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Eşya temizleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xVeryz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Rotxeein

Elmaslar
32
Puanlar
2.170
Minecraft
Rotxeein
Merhaba ben sunucum için küçük bir skript isteyeceğim yere düşen eşya düştüğü gibi silinmesini istiyorum hemen silinsin yani yapabilecek varsa çok memnun olurum çok teşekkür ederim. İyi günler diliyorum!

catzalli

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

catzalli

Elmaslar
13
Puanlar
920
Yer
Zonguldak
Minecraft
catzalli
function yerleriTemizle(oyuncular: players): broadcast "&7Yerlerdeki eşyalar 30 saniye sonra temizlenecek!" wait 30 seconds set {_item} to 0 loop all dropped items: add 1 to {_item} delete loop-value broadcast "&7Yerden &6%{_item}% &7tane eşya temizlendi!" every 10 minutes: yerleriTemizle(players)

Koddaki every 10 minutes kısmını ve üstteki wait broadcast gibi yerleri düzenleyerek item atıldığında usulca silmesini deneyebilirsiniz

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
JavaScript:
drop:
    delete item

xVeryz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Rotxeein

Elmaslar
32
Puanlar
2.170
Minecraft
Rotxeein

xVeryz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Rotxeein

Elmaslar
32
Puanlar
2.170
Minecraft
Rotxeein
function yerleriTemizle(oyuncular: players): broadcast "&7Yerlerdeki eşyalar 30 saniye sonra temizlenecek!" wait 30 seconds set {_item} to 0 loop all dropped items: add 1 to {_item} delete loop-value broadcast "&7Yerden &6%{_item}% &7tane eşya temizlendi!" every 10 minutes: yerleriTemizle(players)

Koddaki every 10 minutes kısmını ve üstteki wait broadcast gibi yerleri düzenleyerek item atıldığında usulca silmesini deneyebilirsin
Teşekkür ederim bu kod işime yarayacak :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı