• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Essentials plugini ile ilğili bir sorum olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Essentials plugini ile ilğili bir sorum olacak arkadaşlar.

Bazı arkadaşlar bahsetmıstı essentials plugini ile yeni kendine özel kod yapabıllırsın ve skriptlede yapabılırsın sonra bu kodları kendın istedigin gibi işlersin dedilerde bu dogrumudur dogruysa nasıl yapılır.??

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.196
Puanlar
13.575
Yer
Samsun
Essentials kısmını tam olarak bilmiyorum ama skript kısmı doğru.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.568
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Essentials.jar dosyasını WinRAR ile aç. plugin.yml olacak. Ona gir. Komutların altına aliases kısımları var. Oradan komut ekleyip silebilirsin.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft

berkan can

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

ッ ϟ ╭вєякαη╮ ϟ ッ#8433

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Yapıcagın Koda Baglı Skript Üzerine İyice Çalışmalar Yapıp Skript'te Komut Üreticeksin
Skript'in Amacı Birnevi Kısayoldan Plugin Gibi Birşey
Pluginsiz Eklenti Yaratma Denilebilir.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.568
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Skript ile şöyle yapılıyor;

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
bunu bılıyorum hocam bu aynısı bnde var mesela dedinizya essentialsden kod eklemek ıstedım yaptım ama nerde hata yaptıysam butun essentials bozuldu bnde gerı eskı halıne cektım.

Bir kod var mesela
/spmarket
bunu sk da
command:/spmarket
command:/market
command:/bilgi
gibi yeni bir kod olusturamazmısyız o kodu ıstedıgım yerde kullancama ama bişi vermesıne luzum yok o na ben atama yapacagım.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.568
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Büyük ihtimal kodda türkçe karakterler kullanmışsındır.

2. dediğini tam anlayamadım;

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Kod:
2. nin orneklemesı boyle dusunelım hocam. skripte sadece kod yazıyoruz ve bu bızım kod bankamız oluyor sonra bu kodları ben c.commndsta kitte warpta onda bunda kullanmak için sk de kalıyor.yani bunlar kod ıslevını ben ayarlıyorum sadece kod lazım[DOUBLEPOST=1521376682,1521376640][/DOUBLEPOST]
sk ile yenı kod olusturma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı