Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü ESSENTİALS HATASİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ahmet COLAK

Asteria Network
Elmaslar
48
Puanlar
0
Yer
Çankırı
Minecraft
AhmetColak

Discord:

AhmetÇOLAK#7588

Arkadaslar 1.8 Essentials kullaniyorum. Enchantment olmayan kitlerde bi sorun yok lakin enchantment olan kitleri mesela vip kitlerini vermiyor acil yardım.

Rienque

#Bıraktı 22.52 / 03.01.2018
Elmaslar
53
Puanlar
0
Adım adım yapman gerekenler;
1- Essentials>config.yml'ye girip unsafe-enchantments: satırını bul'dan aratıp bulunuz false ise true yapınız, ardından /ess reload komutunu uygulayın.
2- Ayarladığınız enchli eşyalar aşağıdaki verdiğim örnek koddaki gibi gibi olup olmadığını kontrol edin.
3- Son olarak vip grubuna essentials.kits.vip yetkisini ekleyin (vip yazan yere vip kitinin adı gelecek) ardından /manload komutunu uygulayın.

Örnek config;
Kod:
minecraft:
    delay: 600
    items:
      - 277 1 efficiency:3 durability:1 fortune:1 name:&4Minecraft_indir

Ahmet COLAK

Asteria Network
Elmaslar
48
Puanlar
0
Yer
Çankırı
Minecraft
AhmetColak

Discord:

AhmetÇOLAK#7588

Adım adım yapman gerekenler;
1- Essentials>config.yml'ye girip unsafe-enchantments: satırını bul'dan aratıp bulunuz false ise true yapınız, ardından /ess reload komutunu uygulayın.
2- Ayarladığınız enchli eşyalar aşağıdaki verdiğim örnek koddaki gibi gibi olup olmadığını kontrol edin.
3- Son olarak vip grubuna essentials.kits.vip yetkisini ekleyin (vip yazan yere vip kitinin adı gelecek) ardından /manload komutunu uygulayın.

Örnek config;
Kod:
minecraft:
    delay: 600
    items:
      - 277 1 efficiency:3 durability:1 fortune:1 name:&4Minecraft_indir

Kardeşim Bende Ayni İşlemi Yaptım Ama Olmuyor

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Essentials configini atar mısın ?

Durum