Sol Reklam

Tanıtım Essas - MetinTaşı | Boşluk | Duyuru | KelimeOyunu | OtoEvent | Adakit | Sohbet | V3.0 |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Geik yeni bir dosya oluşturdu:

Essas - Sohbet(Sustur/temizle)(Gui) | KelimeOyunu | OtoEvent | Adakit | V2.1 | Tamamen editlenebilir - Komutlar & Sohbet ayarları (Gui) & Kelime oyunu & Giriş mesajı & otoevent & giveall & Adakit

Merhabalar!

Essas adlı yazdığım pluginin tanıtımını bu konuda yapacağım.
Öncelikle şu soruyla başlayalım nedir bu "Essas" ?

Essas bazı basit komutları türkçe haliyle içerisinde barındıran, sohbet düzenleme (Guili & guisiz), herkesin kendi sohbetini silebildiği, 20dk da bir olan kelime oyunu ile oyuna eğlence katan bir eklentidir.
Ayrıca kendi bünyesinde "İlk...

Bu dosya hakkında daha fazla bilgi edinin...

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Güzel görünüyor , tebrikler.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Geikadlı kullanıcı Essas - Sohbet(Sustur/temizle)(Gui) | KelimeOyunu | OtoEvent | Adakit | V2.1 | Tamamen editlenebilir dosya güncellemesi yayınladı.

reload komutu düzeltmesi, geri sayım açıp kapatma, kelime oyunu süre güncellemesi

Artık reload konumu tam dinamik hale getirildi! essas reload yaptığınız configden değiştirdiğiniz oyun ayarı kapalı veya açık olma durumuna göre başlıyor veya duruyor. Sunucuya reload atmanıza gerek kalmadı!

OtoEvent'in geri sayımından huzursuz olanlar için büyük güncelleme!
Artık 10 dan geriye sayma özelliğini kapatıp açabiliyorsunuz!

Artık kelime oyununun süresini kendiniz belirleyebilirsiniz!!

Bu güncellemenin devamı için tıklayın..

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Geikadlı kullanıcı Essas - Sohbet(Sustur/temizle)(Gui) | KelimeOyunu | OtoEvent | Adakit | V2.1 | Tamamen editlenebilir dosya güncellemesi yayınladı.

Büyük güncelleme!

Yenilikler!
- Anonslar eklendi! Artık loglara kayıt edilmeden & konsola çıkmadan anons yapabilirsin!
- Metin taşı ile bir obsidyeni metin taşı olarak ayarlayabilirsin!
- VoidToSpawn eklentisi artık essasın bir özelliği! Boşluğa düşenleri belirlediğiniz spawna gönderir! [/spawnayarla]

Komutlar:
- /duyuru ile istediğin anonsu yapabilme!
- /metintasi ile metin taşı ayarlamak!
- /metincan ile metinin kalan canını görmek!
- /metinsil ile metin taşını silmek!

Düzeltmeler:
- Kelime oyunu, oyun...

Bu güncellemenin devamı için tıklayın..

duVel

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

duVel#4022

Elmaslar
21
Puanlar
0
Plugin efsane resmen Essentials plugini gibi içinde bin bir türlü şey var.

Konsolda böyle bir hata oldu yardımcı olur musun?

Kod:
[20:34:37] [Server thread/WARN]: [Essas] Task #2 for Essas v3.0 generated an exception
java.lang.NullPointerException
    at org.bukkit.Location.getBlock(Location.java:87) ~[craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at me.geik.ana.Main$7.run(Main.java:465) ~[?:?]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:350) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:723) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:374) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:654) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:557) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) [?:1.8.0_131]

Son düzenleme:

Aseff

Tarumar Mahlukat

Discord:

elfique#0001

Elmaslar
143
Puanlar
9.030
Yer
istanbul
Ellerine sağlık böyle güzel bir eklentinin türk yapımı olması beni gururlandırdı. Başarılarının devamını diliyorum kardeşim :)

Son düzenleme:

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Plugin efsane resmen Essentials plugini gibi içinde bin bir türlü şey var.

Konsolda böyle bir hata oldu yardımcı olur musun?

Kod:
[20:34:37] [Server thread/WARN]: [Essas] Task #2 for Essas v3.0 generated an exception
java.lang.NullPointerException
    at org.bukkit.Location.getBlock(Location.java:87) ~[craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at me.geik.ana.Main$7.run(Main.java:465) ~[?:?]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:350) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.B(MinecraftServer.java:723) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.B(DedicatedServer.java:374) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.A(MinecraftServer.java:654) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:557) [craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24]
    at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) [?:1.8.0_131]

Spigot üzerinden en güncel sürümü indiriniz lütfen. Eğer sorun hâlâ devam ederse bana discord üzerinden mesaj atınız.

Ellerine sağlık böyle güzel bir eklentinin türk yapımı olması beni gururlandırdı. Başarılarının devamını diliyorum kardeşim :)
Teşekkür ederim :)

duVel

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

duVel#4022

Elmaslar
21
Puanlar
0
Spigot üzerinden en güncel sürümü indiriniz lütfen. Eğer sorun hâlâ devam ederse bana discord üzerinden mesaj atınız.

Teşekkür ederim :)
Son sürüm Spigot üzerinden indirmiştim zaten.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eklenti için bir önerim var.
Eklentiye oto-kayıt sistemi ekleyebilirsin.

Son düzenleme:

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Son sürüm Spigot üzerinden indirmiştim zaten.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eklenti için bir önerim var.
Eklentiye oto-kayıt sistemi ekleyebilirsin.
Bahsettiğim olay yeni güncelleme getirdim. Yeni sürümü indirin lütfen.( Ayrıca bir blocku metin taşı ayarlayarak o sorunu çözebilirsin. ayarlar false ile zaten taş oluşmaz.)
Oto-kayıt sistemini biraz daha açar mısın?

duVel

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

duVel#4022

Elmaslar
21
Puanlar
0
Bahsettiğim olay yeni güncelleme getirdim. Yeni sürümü indirin lütfen.( Ayrıca bir blocku metin taşı ayarlayarak o sorunu çözebilirsin. ayarlar false ile zaten taş oluşmaz.)
Oto-kayıt sistemini biraz daha açar mısın?
Oto Kayıt sistemi sunucu save alıcak yani AutoSaveWorld tarzı. Ek olarak birde cümle çeviri getirebilirsin. ( sa yazdığında Selamun Aleyküm ) gibi.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Oto Kayıt sistemi sunucu save alıcak yani AutoSaveWorld tarzı. Ek olarak birde cümle çeviri getirebilirsin. ( sa yazdığında Selamun Aleyküm ) gibi.
Önerileriniz alınmıştır. Duruma göre eklenip eklenmemesi karar verilir. İyi kullanımlar şimdilik.

SoulSArmY

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
SoulSArmY
Yaralı Olmuş elinze sağlık

Emre YIldırım

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

EmreYLDRM#3319

Elmaslar
7
Puanlar
13.460
Yer
Düzce
İyi günler, plugini severek kullanıyorum ama bi sorum olucak Metin taşından çıkan mob sayısını arttırabiliyomuyuz? Mesela 1 zombi 1 iskelet değil de 4 zombi 2 iskelet tarzı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı