Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü EpicWorldGenerator Yardım (ACİL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MRepair

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Yukarıda Belirttiğim Plugini Dün Satın Aldım İşim Olduğu İçin Servere Girip Çalıştırmadım.Bugün Girdiğimde İste Şöyle Bir Hata Aldım:

Java:
[15:26:07 ERROR]: Error occurred while enabling EpicWorldGenerator v8.0.0-PRE-RELASE-3 (Is it up to date?)
java.lang.InternalError: Malformed class name
        at java.lang.Class.getSimpleName(Unknown Source) ~[?:1.8.0_151]
        at java.lang.Class.getCanonicalName(Unknown Source) ~[?:1.8.0_151]
        at java.lang.Enum.valueOf(Unknown Source) ~[?:1.8.0_151]
        at com.minelazz.epicworldgenerator.structures.iIIIiIiIIi.valueOf(e:72) ~[?:?]
        at minelazz.IiiIIIIiIi.b(lb:325) ~[?:?]
        at minelazz.IiiIIIIiIi.b(lb:277) ~[?:?]
        at minelazz.IiiIIIIiIi.A(lb:141) ~[?:?]
        at com.minelazz.epicworldgenerator.EpicWorldGenerator.onEnable(aj:106) ~[?:?]
        at org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin.setEnabled(JavaPlugin.java:271) ~[spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.enablePlugin(JavaPluginLoader.java:337) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.enablePlugin(SimplePluginManager.java:405) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at org.bukkit.craftbukkit.v1_11_R1.CraftServer.enablePlugin(CraftServer.java:376) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at org.bukkit.craftbukkit.v1_11_R1.CraftServer.enablePlugins(CraftServer.java:326) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at net.minecraft.server.v1_11_R1.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:205) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at net.minecraft.server.v1_11_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:544) [spigot.jar:git-Spigot-3fb9445-6e3cec8]
        at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_151]

Serverim LocalHost Üzerindeydi Normal Servere Yükleyip Baktım Yine Aynı Nafile.Plugin Yapımcısınada Yazdım Ama Yapımcısı Görünürlerde Yok.Burayada Ek Olarak Attım Belki Anlayan Çıkar.

Synotik

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Satın aldığınıza dair ss atarsanız. Size istediğiniz kadar yardım edebilirim. Daha önce bende bir çok kere bu eklentiyi kullandım.

Herkes cebinden çıkartıp world eklentisine $40 vermez bu yüzden ss istedim.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Merhaba, sunucunuzun spigot 1.8.8 ve java 8 olması gerekiyor, ayrıyeten 1.8.8 için kullanacaksanız, worldedit eklentisinin 6.1 sürümünü sunucuda kullanmanızı istiyor WORLDEDIT 6.1

zSloody

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
0
Ben builderim bu plugini çok kullanıyorum Bu Hata Bedava Alanlarda Oluşuyor ama satın aldım diyosun ozaman pluginin sürümü uymuyo olabilir

Synotik

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Ben builderim bu plugini çok kullanıyorum Bu Hata Bedava Alanlarda Oluşuyor ama satın aldım diyosun ozaman pluginin sürümü uymuyo olabilir
Bedavadan kastın LEAK kullanıcılardır. Emeğe saygısızlık eden kişilerdir. Zaten satın alan birisi adamın yaptığı açıklamalar okur ve sunucunun JAVA 8 olması gerektiğinibilir. Bariz bir şekilde LEAK kullanan birine yardım etmek saçmadır.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Eklemeyi unutmuşum eklentinin de güncel olması lazım :D

zSloody

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
0
Bedavadan kastın LEAK kullanıcılardır. Emeğe saygısızlık eden kişilerdir. Zaten satın alan birisi adamın yaptığı açıklamalar okur ve sunucunun JAVA 8 olması gerektiğinibilir. Bariz bir şekilde LEAK kullanan birine yardım etmek saçmadır.
Ben LEAK Kullanmıyorum Arkadaşım Bana Vermişti Alıp

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Satın aldınmı? Sen Crackli inndirmissin bence :D

MRepair

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
1. Burda hakkımda bilip bilmeden emek hırsızı vb. şeyler diyen arkadaş boş konuşman için açılan bir konu değil burası.Kafana Göre İnsanları Böyle Suçlarsan Eminim Yakında İyi Yerlere Ulaşırsın Her Konuya Löp Diye Atla Böyle Boş Konuşmak İçin.
2. IrfanDmn (nasıl etiketleneceğini bilmiyorum K.b) önerdiği şekilde kullandığım sunucuyu Java 8 olarak ayarlayınca çalıştı teşekkür ederim yardımın için.

KONU KİLİTLENEBİLİR. SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR IrfanDmn'a tekrar teşekkürler.[DOUBLEPOST=1516888972,1516888803][/DOUBLEPOST]Seni İnandırmak İçin Bir Şey Sergilemiyorum Zaten.İyi Forumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı