Sol Reklam

Haber Epic Games'in Gelecek Hafta Ücretsiz Vereceği Oyunlar Belli Oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda her hafta ücretsiz bir oyun sunan Epic Games Store'un, gelecek hafta ücretsiz sunacağı oyunlara göz atacağız.

1605291788233.png

Epic Games'in Gelecek Hafta Ücretsiz Vereceği Oyunlar Belli Oldu!
Geçtiğimiz aylarda GTA V, Civilization VI ve Watch Dogs gibi ünlü oyunları sadece kayıt olmak şartıyla oyuncularına dağıtan Epic Games, bu haftanın ücretsiz oyunlarını dağıttı. Oyunlar o kadar iddialı olmasa da, gerek grafikleri gerek de çekicilikleri ile insanları kendilerine çekiyorlar. Hem ne de olsa ücretsizler, ne zarar gelir ki? Bu konumuzda ise bu 2 oyunu inceleyeceğiz.

Her hafta diğer platformlara taş çıkaran Epic Games, bu hafta Elite Dangerous ve The World Next Door adlı iki oyunu ücretsiz olarak sundu. Oyunları toplam fiyatı Steam üzerinde 91 TL olarak geçmektedir. O zaman bu iki oyun hakkında konuşmaya ne dersiniz? Başlayalım!

1605297440511.png

Elite Dangerous
16 Aralık 2017 yılında çıkış yapan Elite Dangerous, Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tür uzay uçuş simülasyonu oyunudur. Samanyolu galaksisinde geçen hikayemizde, hikaye bizim seçimlerimize göre ilerliyor. Samanyolu galaksinin 1:1 ölçüdeki gerçekçi haritasını içinde barındıran oyun, çıktığı günden bu yana büyük ses getirdi. Oyun hakkında konuşmaya dönecek olursak; oyun içerisinde yapacağımız meslekten oyunun ilerleyişine kadar her şeyi biz seçiyoruz. İstersek bir uzak kamyon şoförü, istersek yasa dışı bir suçlu, istersek kaçak mal taşıyan bir dolandırıcı olabiliyoruz. Bu, uzayın mükemmel görüntüleriyle sentezlenince olağanüstü bir oyunu ortaya çıkartıyor. Oynamayanlar için çok fazla spoyler vermeyelim. Oyun hakkında ufak bilgilere ulaştığınıze göre birkaç bilgiye bakalım!

Sistem Gereksinimleri
Tanıtım Videosu
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Dört çekirdekli CPU (4 x 2Ghz)
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Depolama: 25 GB depolanabilir alan
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 470/AMD R7 240

Önerilen:
  • İşlemci: AMD FX 4350 dört çekirdekli İşlemci veya üstü
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 25 GB depolanabilir alan
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280X
Steam Fiyatı: 74,99 TL

1605298967521.png

The World Next Door
Türkiye'de çok popüler olmayan The World Next Door, 28 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkış yapmıştır. Steam ve Metacritic'te yüksek notlar alan The World Next Door, paralel, büyülü ve fantastik bir dünyaya sıkışmış asi bir genci bulmacaları geçerek evine döndürme hikayesedir. Hikayede karşılaştığımız bulmacalar, hikayeler, çizgi romansal unsurlar ve tatlı karakter tasarımları, oyuncuları kendine çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Rose City Games tarafından geliştirilen oyunumuz, Nintendo Switch ve bilgisayarda oynanabilmektedir. Daha çok mobil oyun havası veren oyunu, bilgisayardan oynamakta bir o kadar zevkli.

Sistem Gereksinimleri
Tanıtım Videosu
Minimum:
  • İşlemci: Dört çekirdekli CPU (4 x 2Ghz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB depolanabilir alan
  • Ekran Kartı: Intel HD 4400

Önerilen:
  • İşlemci: Intel Core i7-3770K
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB depolanabilir alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA FTX 770
Steam Fiyatı: 18,50 TL

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her biri Epic Games'in GTA 5 kampanyası gibi olmasa da bedava oyun bedavadır. Birincisini sevdim. Sanırım direkt alacağım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı