• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

EnderChestEvent #nXDream #EnderEvent

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nXDream

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
3.760
coollogo_com-196771377.png

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere yazmış olduğum EnderEvent skriptini tanıtıcam..
Skripti diğer skriptlerden ayıran biraz daha manuel ve biraz daha zaman ayrılması oluyor.
Nedeni is şu şekilde..
Bu event sisteminde EnderChest kesinlikle yapılamıyor veyahut açılamıyor.. (dilerseniz ayarlayabilirsiniz)
Ve gerekli kodu yazdığınızda Oyuncuların EnderChestine belirlediğiniz şansla belirlediğiniz item belirlediğiniz adetle belirlediğiniz süre zarfı sürecinde ekleniyor..
Yani manuel dediğim yer aslında sadece burası geri kalan da bir şey yapmanız gerekmiyor tabikide!

NOT: Biraz skript bilginiz varsa kendiniz bunu otomatik hale çevirebilirsiniz..
coollogo_com-18034460.png

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
coollogo_com-30551354.png

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Son düzenleme:

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Yasaklandı
Elmaslar
2.033
Puanlar
0
Minecraft
Konu İçeriği yok.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Yasaklandı
Elmaslar
2.033
Puanlar
0
Minecraft

nXDream

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
3.760
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Dostum gece gece uykulu yanlışlıkla dosya ekle yerine konu oluştur bastım fark edince hemen düzenledim kusura bakma :) iyi forumlar :)
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkür ederim :) ileride v2sini çıkarmayı düşünüyorum :)

'BuraK

Play.AdaliaNetwork.Com
Elmaslar
160
Puanlar
9.570
Yer
Karaman
Minecraft
Helal Olsun Güzel Skript Emek Koktu Be :d

Mrtol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
edit hissediyorum benim chestspawner öpülmüş emek yok bence edit bir sistem benim veya joka'nın chest spawneri enderchest yapmış 2-3 yeri değiştirmiş silmiş oh mis

nXDream

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
3.760
Teşekkür ederi :)
Seni forumda ilk defa görüyorum :) Kimseden bir şey çalıp editlemedim :) Emege saygı göstermeni öğrenmen dileğiyle iyi forumlar :) (daha önce çokça skript paylaştım bu skriptin beni çok yormayacağını bakarsan bilirsin)
Teşekkür ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı