Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu End ve Nether'a Gidişleri Rütbeli Yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bolib945

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
12
Puanlar
1.370
Minecraft
bolib945
Merhabalar, ben end ve nether'a gidişi ranklı yapmak istiyorum nasıl yapabilirim.

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Merhaba öncelikle bunun iki yolu var ilk olarak skript ile yapılabilir veya multiverse-core eklentis ile ben size multiverse-core eklentisiyle yapmayı anlatacağım.

Öncelikle multiverse-core config içerisinde
1625867410805.png
kısmını true olarak değiştiriyoruz.

multiverse.access.dunyaadi bu yetkiyi hangi rutbenin hangi dunya ya gitmesini istiyorsanız ona göre veriyorsunuz.
Örnek vermek gerekirse Oyuncu arkadaşların spawn dünyasına gitmesini istiyorsanız spawn dünyasının adı ile birlikte vermelisiniz. Yada Rastgele bir rütbe uyduruyorum. Taş rütbesine sahip bir kişi nethera gitmesini istiyorsanız nether dünyanızın adı ile birlikte bu yetiyi veriyorsunuz. Umarım anlatabilmişimdir.

bolib945

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
12
Puanlar
1.370
Minecraft
bolib945
Merhaba öncelikle bunun iki yolu var ilk olarak skript ile yapılabilir veya multiverse-core eklentis ile ben size multiverse-core eklentisiyle yapmayı anlatacağım.

Öncelikle multiverse-core config içerisinde Eki Görüntüle 180959kısmını true olarak değiştiriyoruz.

multiverse.access.dunyaadi bu yetkiyi hangi rutbenin hangi dunya ya gitmesini istiyorsanız ona göre veriyorsunuz.
Örnek vermek gerekirse Oyuncu arkadaşların spawn dünyasına gitmesini istiyorsanız spawn dünyasının adı ile birlikte vermelisiniz. Yada Rastgele bir rütbe uyduruyorum. Taş rütbesine sahip bir kişi nethera gitmesini istiyorsanız nether dünyanızın adı ile birlikte bu yetiyi veriyorsunuz. Umarım anlatabilmişimdir.
Anladım fakat bir şey daha soracağım bunu true yapınca portallar çalışmıyor değil mi? Sadece yetki verildiğinde çalışıyor.

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı