Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım End Craft Wallpaper Çalışması - Rahmi Can Yılmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Hepinize tekrardan merhaba. :)
Bugün size End Craft sunucusuna yaptığım wallpaper(duyuru) çalışmasını sunuyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

222.png

Eğer sizde uygun fiyata tasarım yaptırmak isterseniz discord adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Discord Adresim: Rahmi Can Yılmaz#9356

L

Lendry

Ziyaretçi
Genel olarak güzel olmuş fakat sana tavsiyem arkaya end fotoğrafı koymak yerine EndCraft logoyu koyup opaklığını kısarsan daha güzel olacağını düşünüyorum. Yada logonun yerini farklı bir yere koyabilirsin.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Genel olarak güzel olmuş fakat sana tavsiyem arkaya end fotoğrafı koymak yerine EndCraft logoyu koyup opaklığını kısarsan daha güzel olacağını düşünüyorum. Yada logonun yerini farklı bir yere koyabilirsin.
Teşekkürler.

E

Efe Polat

Ziyaretçi
Işık biraz fazla geldi gözüme biraz ışık düşürülebilirdi onun dışında bir sıkıntı yok Elinize sağlık.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Genel olarak fena değil ancak dediklerimi düzeltirseniz daha güzel olacağına eminim.

1-) Logo çok yersiz, daha güzel oturtulabilir.
2-) Her yazıda çok kalın bir yazı fontu kullanılmış, heryerde kalın bir font kullanmak yerine bazı yerlerde daha ince fontlar tercih edebilirdiniz.
3-) Tasarım çok karışık gözüküyor bunun nedeni yazı büyüklüğünden, kalınlığından ve efektlerden. Yazıları inceltip yanları parlatabilirsiniz

Bu dediklerimi ayarlayabilirseniz daha güzel olacağını düşünmekteyim, elinize sağlık. ^^

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Genel olarak fena değil ancak dediklerimi düzeltirseniz daha güzel olacağına eminim.

1-) Logo çok yersiz, daha güzel oturtulabilir.
2-) Her yazıda çok kalın bir yazı fontu kullanılmış, heryerde kalın bir font kullanmak yerine bazı yerlerde daha ince fontlar tercih edebilirdiniz.
3-) Tasarım çok karışık gözüküyor bunun nedeni yazı büyüklüğünden, kalınlığından ve efektlerden. Yazıları inceltip yanları parlatabilirsiniz

Bu dediklerimi ayarlayabilirseniz daha güzel olacağını düşünmekteyim, elinize sağlık. ^^
Teşekkürler, işte bu aradığım yorum! <3

Umutsancak

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Umutsancak#3298

Elmaslar
6
Puanlar
910
Minecraft
umutsancak
Yazılar çok kaba duruyor onun dışında genelden farklı bir şey yok. İyi çalışmalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı