• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Aselgeia

Evren Etkin | Helio Art Director
D. Editör
Premium
Yarışma Birincisi
21
2 Ağustos 2018
233
251
240
the-portent
Aselgeia #7271
AboveTheHeaven

En sarsıcı anınızı yazabilecek misiniz?

Esenlikler!
Benim en travmatik anım galiba yürüyen merdivenlerdeyken
merdivenin son kısmındaki demir plaka aşağı düşmüştü neyseki
ben adımımı taş zemine çoktan basmıştım fakat
basmamış olsaydım çarkların arasına düşmüş
ve şu an bu konuyu açamayacak olurdum. . .

Peki ya sizin en sarsıcı anınız?

Bu arada buna rağmen üşengeçlikten hala yürüyen merdivenleri kullanıyorum.

Lara

the Black Never Lie
Premium
21
22 Temmuz 2018
418
335
540
Lara #7413
Lara

Uyku halindeyken dadanan telefon sapığının dakka başı aramalarından çıldırıp, son aramada artık sinir küpüne dönmüşken, arayanın kim olduğuna bakmadan yine aynı sapık sanıp öğretmene "ne var %küfür% %küfür% %küfür%" demek.. Ettiğim nadir küfürlerdendir.

Elmas: Aselgeia

Aselgeia

D. Editör
Premium
Yarışma Birincisi
21
2 Ağustos 2018
233
251
240
the-portent
Aselgeia #7271
AboveTheHeaven

Uyku halindeyken dadanan telefon sapığının dakka başı aramalarından çıldırıp, son aramada artık sinir küpüne dönmüşken, arayanın kim olduğuna bakmadan yine aynı sapık sanıp öğretmene "ne var %küfür% %küfür% %küfür%" demek.. Ettiğim nadir küfürlerdendir.
"Arayanın kim olduğuna bakmadan..." Dedin ya bir an bambaşka bir kişiye sövmüşsündür diye düşündüm. lskdjfsdk
Demekki hiç arayan soran yok diye üzülmemek lazım :D

Senpai

Java, Skript and C++
24 Kasım 2014
310
128
540
EgeIsCoding
EgeIsCoding

Sevgilimi gözümün önünde kaybettim, pardon bazılarının aşk acısı vardı :(

Elmas: SoulX ve Lara

SoulX

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Seçkin Üye
Emekli
21
9 Ekim 2017
1.090
816
1.390
soulpasa07
Soul#4118

Küçüktüm, tüplü televizyon kullanıyorduk. Annem mutfakta, babam işteydi. Ablam okuldaydı. O zamanlar çizgi film izlerken televizyona sarılmıştım(nedenini hatırlamıyorum :;p ) ve televizyon üzerime düşüyordu. Son anda geriye gitmiştim.

Elmas: Aselgeia

Aselgeia

D. Editör
Premium
Yarışma Birincisi
21
2 Ağustos 2018
233
251
240
the-portent
Aselgeia #7271
AboveTheHeaven

Küçüktüm, tüplü televizyon kullanıyorduk. Annem mutfakta, babam işteydi. Ablam okuldaydı. O zamanlar çizgi film izlerken televizyona sarılmıştım(nedenini hatırlamıyorum :;p ) ve televizyon üzerime düşüyordu. Son anda geriye gitmiştim.
Çok yakından televizyon izliyormuşsun :kizgin:
Ben de küçükken tüplü televizyonlardan çok korkuyor, hiç yaklaşmıyordum. "Tüplü" ya hani yanlış birşey yaparsam tüm ev havaya uçar diye. :D
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ya bana pek bir etkisi olmadı bir iki dikiş izi dışında fakat küçük yaşlardayken üzerime düşen bir dolap sebebiyle az kalsın ölüyormuşum.
Sebebiyleyi sayesinde diye okudum bir an "ne?" oldum. Dikişlerle çok erken tanışmışsın o zaman ben 18 yaşına kadar dikişlik bir durum yaşamadım neyseki. Kırık çıkık burkuk da olmadı beni PVC kapladılar galiba. Ama yanmışlığım var tüm çaydanlık ayağıma devrilmişti. . .

Elmas: admiraldus

Lara

the Black Never Lie
Premium
21
22 Temmuz 2018
418
335
540
Lara #7413
Lara

Çok küçükken can simidi ile denizde ters dönmüştüm ajfdkljdhg
Kafam denizin içinde, ayaklarım denizin üstünde kalmıştı, nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, nasıl kurtulduğumu da hatırlamıyorum ajkldjgs

Elmas: admiraldus

Jystx

Everything is hidden at the end of life.
Premium
18 Ağustos 2017
1.060
451
1.040
Jystx#9406

Herkes gibi bende yeni doğduğumda her bebek gibi bir köpük yutmuşum lakin o köpüğü çıkarmamışım bütün bebekler çıkarırmış fakat ben çıkarmamışım doktorlar ne yapsa etse de bir şey yapamamış sürekli farklı farklı hastanelere gitmişiz ve ben burnumdan nefes alamıyordum sürekli ağızım ile nefes alıp vermem gerekiyordu doktorlardan birisi ailem bekler iken mağlesef bu bebek ölecek başınız sağolsun demişler çok az bi vakit kaldı ve hiçbir tedavi işe yaramıyor diye yanıt gelmiş daha sonra hemşire beni yıkamış yıkadıktan sonra köpüğü çıkardım ve hayata tutundum az kalsın ölüyordum ama rabbim sağolsun yaşıyorum benim ki de böyle kardeşler.