Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme En Sevdiğiniz Anime Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Forumda dolanırken anime bölümüne geldim ve böyle bir konunun olmadığını gördüm. Ben de bu konuyu açmaya karar verdim. En sevdiğiniz anime nedir? Şahsen benim en sevdiğim anime yok ama animeler var. Bu animeler (sırasız) Violet Evergarden, My Hero Academia, Owari no Seraph ve Your Lie in April animeleridir. Peki ya sizinkiler nelerdir?

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Forumda dolanırken anime bölümüne geldim ve böyle bir konunun olmadığını gördüm. Ben de bu konuyu açmaya karar verdim. En sevdiğiniz anime nedir? Şahsen benim en sevdiğim anime yok ama animeler var. Bu animeler (sırasız) Violet Evergarden, My Hero Academia, Owari no Seraph ve Your Lie in April animeleridir. Peki ya sizinkiler nelerdir?
liester

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Benim en sevdiğim anime Liesterin Günlüğü.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Kesinlikle Violet Evergarden. Konusu, karakterleri ve hikaye işlenişi ile çok beğendiğim ve görsel kalite olarak buram buram kalite kokan bir animedir. Kyoto Animation sana burdan bize sunduğun muhteşem ötesi animeler için teşekkürler <3

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Kesinlikle Violet Evergarden. Konusu, karakterleri ve hikaye işlenişi ile çok beğendiğim ve görsel kalite olarak buram buram kalite kokan bir animedir. Kyoto Animation sana burdan bize sunduğun muhteşem ötesi animeler için teşekkürler <3
Benim de favorilerim arasında. Çok güzel bir anime. Ama o animede de ağlamadım. Sen tabii hüngür hüngür ağladın Ömerciğim. ???

D

Duygulandım

Ziyaretçi
D

Duygulandım

Ziyaretçi

MackleanTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MackleanTR#5134

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
MackleanTR
D

Duygulandım

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Violet Evergarden favorim ? ?

D

Duygulandım

Ziyaretçi

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
re:zero, bundan sonra higurashi when they cry, code geass ve death note sonra jojos bizar advençur ilk 5im

Son düzenleme:

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Anime izlemem fakat görsellerinden bazıları ve bazı karakterler çok hoşuma gitmiştir. Örneği profilimdeki Akame gibi.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Oregairu, Zero no Tsukaima, Bunny Girl Senpai, Kenja no Mago, Shakugan no Shana gibi bayağı sayabilirim. Aslında izlediğim animelerin %90'ı favorim, ilk 2 bölümü izledikten sonra çoğunlukla direk bırakırım veya bitirip izlenmiş listeme eklemem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı