• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Paylaşım En Popüler 3 MineCon Pelerin Tasarımı!

Red28

Deneme Yazar..
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
91
Minecraft
Hey, sen. Forum okuyucusu. Pelerinler hakkında ne biliyorsun? Gel bu pelerinlerin popülerlerini inceleyelim.

screen-1.jpg

Pelerinler aslında en başta Minecrafta katkısı olanlara veriliyordu. Daha sonra modlar ilede verilmeye başlandı. Bunun en güzel örneği Optifine dir. Ama bugün biz MineCon pelerinleri inceleyeceğiz.

1-2016 MineCon Pelerini
NameMc Linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

2016 MineCon festivalinde gelenlere verilmiştir. Bugüne kadar (Optifine vs dışında) en popüler pelerindir. İnternet üzerinde fahiş fiyatlara satılmaktadır.Enderman yüzü gözükmektedir.

2-2015 MineCon Pelerini
NameMc Linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

2015 MineCon festivalinde gelenlere verilmiştir.Golemin yüzü gözükmektedir.

2-2013 MineCon Pelerini
NameMc Linki:

2013 MineCon festivalinde gelenlere verilmiştir.Açık şekilde pistonun yüzü gözükmektedir.

Evet dostlar. Bugünlük bizden bu kadar. Tüm okuyanları seviyorum <3

Ekler

• vlad8599-optifine-cape.png
    vlad8599-optifine-cape.png
    805,7 KB · Görünt.: 17

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
Team Quality
En iyi cevaplar
50
Elmaslar
11.140
Minecraft

Her şeyden önce hazırlamış olduğun bu konu içeriğini baya bir beğendim. Tabii, bu liste arasında da en çok sevdiğim pelerin, 3. pelerin oldu ;)

Glyphs

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
RiseRuins
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
104
Minecraft
2. Pelerin güzelmiş :)=

MineLite

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar