Sol Reklam

Tanıtım En Korkutucu ve Gizemli Minecraft Modları & Kaynak Paketleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
resim1.jpg

En Korkutucu Minecraft Modları
Minecraft Oyunundaki En Korkunç Modlar

Bu konuda Minecraft'ın en korkunç ve gizemli modlarını tanıtacağım. Konuda 5 adet Minecraft Modu var. İçlerinden hangisinin en korkunç veya gizemli olduğunu siz seçeceksiniz. Konu en azdan en çoğa doğrudur. İlk başlarda çok korkutucu olmayanları koyacağım. Ondan sonra ise en korkunçlarını koyacağım. Eğer bu modları veya haritaları indirmek istiyorsanız linkleri aşağıya koyacağım. İyi okumalar!

resim2.png

HardCore Darkness
Çok korkutucu olmayan bu eklenti (mod) sadece her yeri karanlık yapıyor. Bu oyunu zorlayıcı yapıyor ve aydınlanmak için bile meşale yapmanız gerekecektir. Oyuna bu modu yüklerseniz, tüm Minecraft dünyası karanlık olacaktır. Oyunu inanılmaz zor yapıyor. Özellikle madenlerde çok zorlanacaksınız. Bu modu sevdiyseniz ve oynamak istiyorsanız işte indirme bağlantısını bırakıyorum.

İndirme Bağlantısı: Tıkla

resim3.jpg

The Midnight
Bu eklenti diğer eklentiye göre biraz daha korkutucu. Dünyanın manzarasını değiştiren bir mod. Adı üstünde dünya gerçekten gece modunu yaşıyor. Her yer karanlık ve parlayan ışıklar neon kristallerinden veya mantarlardan geliyor. Kulağa biraz ürpertici geliyor fakat gerçekten hakkını veren bir mod. Bu eklentide çok eğlenebilirsiniz fakat dikkat edin karşılaşacağınız her şey sizin için çok zor olacak. Özellikle de gece yarılarında. Bu modu indirmek istiyorsanız bağlantıyı aşağıya koyuyorum.

resim4.png

Asphyxious Resource Pack
Bu mod değil fakat gerçekten çok korkutucu bir kaynak paketi. Oyuna yepyeni bir görünüm veren korku paketidir. Bu kaynak paketi diğerlerine göre biraz daha korkutucu çünkü gerçekten eşyalar ve bloklar aynı şekil değiştirmiş gibi duruyor. Oyunu korkutucu yanında eğlenceli hale getiriyor. Kaynak paketini indirmek istiyorsanız indirme bağlantısını aşağıya bırakıyorum.

resim5.jpg

The Betweenlands
Listemizin 2. sırasında işte bu korkutucu modumuz var. Oyunu gerçekten çok değiştiren bir mod ve bu modu indirip oynayanları hayran bırakan bir eklenti. Çok güzel gözüküyor ve gerçekten de çok gizemli. Oyuna farklı bir açıdan bakıyorsunuz. Buralarda oyunda hayatta kalma gerçekten çok ama çok zor. Saatlerinizi alabilir. İndirmek istiyorsanız indirme bağlantısı aşağıda.

resim6.jpg

Slender Man
İşte son modumuz. Listemizin en korkunç modu. Bu garip belirsiz adam orman biyomlarında rastgele görünür. Tamamen şans ama görürseniz gerçekten bittiniz. Bu modu oyuna eklemek gerçekten çok heyecan verici olacak. O sizi kovalayacak ve siz kaçacaksınız. Eğer sizi görürse sizin üstünüze koşmaya başlar ve siz de kaçmalısınız. Bu modu indirmek için aşağıda bağlantısını koyuyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

xEtérnal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Etérnal#8735

Elmaslar
69
Puanlar
6.700
Yer
İstanbul
Minecraft
alqnbei
eline sağlık

AyBora ?

Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Evet korkunç modlara benziyor.​

AyBora ?

Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Güzel konu tebrikler.

AyBora ?

Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Modları çok güzel tanıtmışsın. Emeğine sağlık.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft gibi kaliteli bir oyunda korkuyu iliklerine kadar yaşamak isteyenler açısından güzel bir liste olmuş. Bu arada kalemine sağlık :<3: ?

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Gerçekten korkunç görünüyor güzel bir tanıtım olmuş eline emeğine sağlık. <3

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Modlardaki korkuyu oynamadan bile anlamak mümkün. Görsellerdeki tahta evler ve Slenderman, birilerini korkutabilir. Dikkatli olunması gerek :D

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Güzel bir tanıtım olmuş. Eline sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı