Sol Reklam

Tanıtım En İyi Minecraft Sunucuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone

Giriş Bölümü

Merhabalar Bugün sizlerle en iyi Minecraft sunucuları hangileri? Bakalım neler ile karşımıza çıkacak...
Bu arada geri dönüş yapabilirim bakalım geri dönecek miyim, bunu zamanla göreceğiz...
Umarım bu sunucuları görünce girebilirsiniz veya öğrenebilirsiniz, o zaman anlatmaya başlayalım...

Not> Bu konuda sıralama yoktur. Nedeni ise her oyun türüne göre değişebilir bir kalitede sunucular her biri kaliteli olduğu için sıralama yapmak istemedim.

Hypixel.png

1) Hypixel - Yabancı Kaliteli Sunucu

Bu sunucunun kalitesine hiç kimse kötü diyemez. Nedeni basit, günde en düşük gördüğüm on bin kişi ve üstü oluyor. En fazla gördüğüm yirmi bin ve üstü olabilen bir sunucu. Kalitesinden dolayı bir oyun çıkartıyor ve bu oyunun tanıtımı çok güzeldi. Birçok kişi Minecraft 2 diyor yani Minecraft oyunu gibi güzel ve kaliteli bir oyun ile karşımızda olacaklar. Bu sunucuya girmek için özel üye olmanız gerekir. Bazıları bu sunucuya girmek için çok fazla sayıda özel üyelik alıyor çünkü ban yeme oranı yüksek bir sunucu.

,
Hypixel2.png

Toplam yirmi iki oyun ve hepsi çok değişik oyun türleri. Yani ben bu tür oyunları hiçbir Türk sunucuda görmedim. Sadece birkaç tanesi Türk sunucularında bulunuyor. Bunun dışında geri kalanını diğer yabancı sunucularda oynadım fakat çoğu bulunan bir sunucuya denk gelmedim. Galiba kendilerine özel oyun türleri çıkartmışlar bu da onların fikir sahibi ve azimli olduklarını gösterir. Zaten fikir sahibi ve azimli olan kişi her zaman en iyi yerlere gelmeye hak eder.
Zaten güncelleme olunca güzel bir video ile bu oyun türünü anlatıyorlar. Süper bir animasyon ekibi olduğu buradan anlaşılıyor zaten. Şu anlık bu sunucuyu geçecek sunucu görünmüyor gibi, böyle devam ederlerse yeni oyunları Minecraft oyununu ya geçer ya da az bir fark ile beraberliği yakalamaya çalışabilir.
Bunun için forumda bölümümüz var zaten orada bilgiler ve ip uçları veriliyor. Sizlerde bu tarz şeyleri bulursanız orada konu açmayı unutmayın.
Kısacası gördüğüm en güzel sunucu fakat girme şansım olmadı ama en yakın zamanda umarım ki bu sunucuya girebilirim. Gördüğüm en kaliteli sunuculardan birisi olduğunu girmeden söyleyebiliyorum...

CubeCraft.png

2) CubeCraft - Yabancı Kaliteli Sunucu

Minecraft videosu çeken çoğu kişi bu sunucuda oynuyor diyebilirim. Zaten bu sunucuda benim gördüğüm kadarıyla Türk sayısı diğer sunuculara göre daha fazla.
Ben bu sunucuda parkur yapıyorum ve gerçekten çok kaliteli bir sistem ile yapmışlar. Her bölüm için farklı harita ve hepsinin kaliteli olması emek verilmiş bir sunucu olduğunu gösterir. Türkiye'de onu bırakın bir çakma lobi yapmaya üşenen kişiler ve sunucular var. Yüzlerce harita yapmaları çok güzel bir şey olmuş zaten ben oynuyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Her sunucuda bulunan Skywars oyun türünde başarılı bir sunucu. Bu sunucunun en başarılı ve en kaliteli oyun türü Egg Wars diyebilirim. Zaten birçok video çeken burada bu oyun türünün videosunu çekiyor. Özel üyesiz giriş olsaydı bu sayı çok artabilirdi fakat böylesi daha iyi.

CubeCraft2.png

Az sayıda oyuna sahip olmasına rağmen gördüğüm her oyun türü kaliteli ve başarılı. Zaten yavaş yavaş arttırabilirler kaliteyi bozmadıkları sürece.
Bu sunucunun ömrü uzun gibi duruyor çünkü Minecraft oyunun resmi sponsoru olduğu bir sunucu. Bu yüzden ömrü uzun bir sunucu ve sizde bu sunucuda rahatça oynayabilirsiniz ve keyifli oyun oynayabilirsiniz. Genellikle en düşük gördüğüm bin kişi civarlarında oluyor yalan söylemek gibi olmasın fakat ben ortalama en yüksek olarak üç bin civarlarında görüyorum. En başarılı sunucuların arasında yer alıyor ve diğer sunuculara göre Türk sayısının biraz daha fazla olması güzel olabilir...

TheHive.png

3) The Hive - Yabancı Kaliteli Sunucu

Bu sunucuda saatlerce bir oyun türünü oynuyorum ve çok eğleniyorum. Gerçekten kaliteli olduğu buradan belli oluyor. Fakat oyuncu sayısı biraz düşük kalmış gibi bizim Türk sunucularından daha yüksek sayıda aktif oyuncusu olması gerekiyordu bence. Fakat özel üyeli bir sunucu olduğu için biraz düşük olabilir. Süreli oyun türleri üzerine kurulu bir sunucudur. Yani Skyblock, Faction ve benzeri şeyler bu sunucuda yoktur. Bu sunucuda kodlayıcılar bence çok usta gibi görünüyor. Bu kadar çok oyun türü ve hepsinin kendilerine ait olması. Hepsi demek saçma olur fakat birçok oyun türleri onlara ait galiba ben hiçbir sunucuda görmedim şu ana kadar.

TheHive2.png

Toplam 25 oyun türü ve 25 kalite oyun türü en sevdiğim oyun türü DeathRun bu oyun türünü sunucuda çok fazla oynuyorum. Zaten benim gibi bu oyun türüne hasta olan varsa beni görmüştür en az bir kere. Hep gelişiyorum ve hiç sıkılmadım zaten sıkılsam bile birçok oyun türü var hepside kaliteli bu yüzden güzel bir sunucu. Umarım ki sunucu hep açık kalır ve hep aynı kalitede ilerler. Böyle bir sunucunun kapanması demek bu oyunu oynayanların kaliteden anlamaması olarak algılarım. Sunucu genellikle CubeCraft ile kapışıyor. Benzetme vermek gerekirse bizim SonOyuncu ve CraftRise gibi hep az farklar oluyor aralarında. Kaliteli ve herkesin girmesini tavsiye edeceğim sunucular arasında yer alıyor...

Konu Sonu

Evet arkadaşlar bir konumuz daha bitti.
Umarım güzel bir konu olmuştur, beğenmeyi unutmayın arkadaşlar.
Bu arada foruma geri dönüş yapabilirim dediğim gibi bunu zaman gösterecek...
O zaman bir konu daha bitiyor, görüşmek üzere

Ekler

• Hypixel2.png
    Hypixel2.png
    214,7 KB · Görünt.: 25
  • mc-tr.png
    mc-tr.png
    84,5 KB · Görünt.: 26
Son düzenleyen: Moderatör:

dequay2000

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay
cok yararli bir konu olmus ellerine saglik

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Hepsi yabancı Türkiye'nin en iyi sunucusu olan SonOyuncuyu da ekleyebilirdin.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Bunlar için bir konu açtım zaten bunun dışında SonOyuncu adlı sunucudan daha önde olan bir Türk sunucusu var aktiflik olarak.

Rehber - Türkiye'nin En İyi Minecraft Sunucuları

CraftRise ve SonOyuncunun çevrimiçileri eşit gibi birşey çok az bir miktar fark var aralarında ama bence en kalitelisi kendi launcheri ve bir çok özelliği ile hileyi tamamen engelleyen SonOyuncu.

CraftRise kendi launcheri yok ve hile koruması aşılabilir. CraftRise yetkililer ilgilenmiyor demisşin ama yanlış yetkilileri sürekli güncelleme getiriyor. Tabi hileli oynadığın için launcher kötü sana göre

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hypixel sunucusu en kaliteli ve en çok zevk veren sunucu gibime geliyor. Her Ramazan Bayramı girip oynadığım sunucudur :D

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19

Hypixel sunucusu en kaliteli ve en çok zevk veren sunucu gibime geliyor. Her Ramazan Bayramı girip oynadığım sunucudur :D
Ramazana özel mi giriyorsun yılda 1 kere :D

Cubecraftın skywars ve luckyislandı çok güzel bedwars açmaları lazım bide ipi yanlış sanırsam

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ramazana özel mi giriyorsun yılda 1 kere :D

Cubecraftın skywars ve luckyislandı çok güzel bedwars açmaları lazım bide ipi yanlış sanırsam

2014 yılında girmiştim çok sarmıştı. Bende o günden yana bu geleneği bozmuyorum :D​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı