Sol Reklam
Sağ Reklam

En iyi hosting önerisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yunusawq

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CubiaProject#6871

Elmaslar
0
Puanlar
880
Minecraft
CubiaProejct
Merhaba, çok uzun süredir bir minecraft projesi üzerindeyim yaklaşık 1 sene olucak. Hosting öneriniz nedir?

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
@Keyubu @KAYIZER @AnadoluHost @Rabisu @BATUCLOUD.COM bunlara bir bak ağa Türkiye de kral firmalar bunlardır fiyat karşılaştırması filan sitelerinden yaparsın ama Deditaced Server alırsan Rabisu VDS alır isen ben AnadoluHost ve Kayizer tercih ediyorum

BeyazŞapkalıHacker

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BeyazŞapkalıHacker#2089

Elmaslar
1
Puanlar
110
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
En iyi cpu kullanımı vs. SaganaNetwork illa bu forumda olanları tercih edicek diye bişey yok.
Ben illa forumdakileri tercih mi etsin dedim? Ben sadece bu yazdığım firmalardan çoğunu kullandım diğer leri çok tercih edilen firmalar zaten o yüzden önerdim

BeyazŞapkalıHacker

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BeyazŞapkalıHacker#2089

Elmaslar
1
Puanlar
110
Ben illa forumdakileri tercih mi etsin dedim? Ben sadece bu yazdığım firmalardan çoğunu kullandım diğer leri çok tercih edilen firmalar zaten o yüzden önerdim
SaganaNetwork'un yazdığınız firmalardan daha çok müşterisi var. Hızlı destek ve daha fazlası.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Mesela ne konuda krallar? Ya da her firmada olmayan, kral olacak ne tür özellikleri var bu firmaların?
Destekleri iyi onun dışında hızlılar ben başka bir firmada web Hosting için 1,5 gün beklemiştim burda o tarz şeyler yaşamadım hızlıca kuruluyordu onun dışında keyubu nün avantajları ni saymama gerek varmı forumda reklam bildirim veriyorlar düşük bütçeli sunucular için iyi birşey bunlar örnek

Nexy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emektar

Discord:

Nexy#4847

Elmaslar
222
Puanlar
7.170
Minecraft
Neksi
SaganaNetwork'un yazdığınız firmalardan daha çok müşterisi var. Hızlı destek ve daha fazlası.
En iyi cpu kullanımı vs. SaganaNetwork illa bu forumda olanları tercih edicek diye bişey yok.
Kişi kendi deneyim ve gözlemlerine göre öneride bulunmuş ne "SaganaNetwork" bu firmalardan kötü, ne müşterisi daha az yada fazla, nede zorla bunları tercih edin demiş Sayın BeyazŞapkalıHacker. Önce düzgünce yazılanları okuyup sonra yanıtlamanızı tavsiye ederim.

fend1

Slm.
Emektar

Discord:

winklaar

Elmaslar
659
Puanlar
14.775
Yer
Dünya
Minecraft
fend1
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi

Grenore

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

khytlu

Elmaslar
10
Puanlar
3.805
Minecraft
Khytlu
T

Tema

Ziyaretçi
Vallaha sunucu açıyorsan hostlayıcıdan açacaksın fiyatlar uygun temiz su gibi akan makineler veriyor.

yunusawq

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CubiaProject#6871

Elmaslar
0
Puanlar
880
Minecraft
CubiaProejct

Tugratanr

Minerion

Discord:

Tuğra#1453

Elmaslar
99
Puanlar
2.770
Hostlayıcı önerimdir.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı