Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
maxresdefault.jpg

En İyi EggWars Sunucuları
Selam Minecraft Türkiye üyeleri, ben Dagon. Bu konumda sizlere ben dahil bir çok kişinin severek oynadığı, mücadele ettiği ve dostluklar edindiği yumurta savaşlarının oynandığı en kaliteli sunucuları göstereceğim. Diğer bir ismiyle "egg wars"; rakip takımların yumurtalarını kırarak, kendi yumurtamızı rakiplerden koruyarak oynanıyor.

Benim en sevdiğim oyun çeşididir. Yumurta savaşları gerçekten oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceğiniz bir oyun çeşidi. Bu oyunu bulan kişiye helal olsun. Şimdi ise bu oyun çeşidinin oynandığı en kalite üç sunucuyu tanıtacağım. Haydi geçelim!

egg210227618_lrg.png

Cube Craft
Yabancı kökenli bu sunucunun çok büyük bir kitlesi bulunmakta ve en popüler oyunu yumurta savaşları. Harika eklentileri, haritaları ve yetkilileri sayesinde oynanmaya değer! Bu sunucuda oyununuz donmadan oynayabilirsiniz. Eskiden youtuberlerin geneli yumurta savaşları videolarını bu sunucuda çekiyordu.

Ben haritalarına bayılıyorum. Bu sunucuda sadece yumurta savaşları yok. Bir çok mini oyun barındıran bu sunucu büyük bir kitleyi hak ediyor. Yaptığı tüm mini oyunda gerçekten çok başarılı. Ekibi mi iyi desek bilemedim ama çok güzel bir sunucu. Ayrıca bu sunucudan tek bir şikayetim var o da özel üyeliklerin çok pahalı olması. Minecraft'ın en büyük sunucusu Hypixel'in bile bu kadar yüksek fiyatları yok!

Son olarak sizlere sunucu adresini ve sunucuda bulunan mini oyunları da yazayım. Ve unutmadan sunucuya Premium hesabınız olmadığı takdirde giremeyeceksiniz. Bu yabancılar halden anlamıyor :(.

Sunucuda Bulunan Mini Oyunlar
Creative, PvP, Skyblock, Survival, Faction, KitPvP, Egg Wars, Skywars, Parkur gibi bir çok mini oyunu barındırıyor.

play.cubecraft.net

791360162uhcupdate.png

Craftrise

Evet, geldik Türkleri gururlandıran sahneye. Craftrise! Gerçekten harika eklentileriyle benim gözümde en iyi Türk sunucusu. Gerek yumurta savaşları olsun gerek gökyüzü savaşları olsun harika oyunları var. Haritaları, ekibi, eklentileri efsane! Gerçekten süper ayarlanmış. Tüm mini oyunlarda ve normal oyun çeşitlerinde en yüksek seviyede diyebilirim.

Bana kalırsa bırakın CubeCraft'ı. Sunucunun içi Türkler ile dolu iken CubeCraft'ta neyin nesiymiş? Gerçekten eklentilerini çok beğeniyorum. Şuan birçok Türk Minecraft oyuncusu bu sunucuda oynuyor. Bir güzel yanı her ay bir sezon gibi değerlendirip en çok puana sahip ilk beş oyuncuya para hediyeleri dağıtmasıdır ki oyuncunun oynama hevesini arttırıyor. Çok fazla bir mevlası olmasa da hiç olmamasından iyidir.

Özel üyelik ücretleri de oldukça düşük. Herhangi birisi kısa bir süre para biriktirerek alabilir ki şahsen ben öyle yaptım. Bu harika sunucunun içinde bulunan mini oyunları ve ip adresini de göstereyim ve diğer sunucumuza geçelim.

Creative, Faction, Hardcore, Açlık Oyunları, Mini Oyunlar, Skyblock, Skywars, Yumurta savaşları, Survival, PvP gibi bir çok oyunu barındırıyor.

play.craftrise.tc

EPa1ng.png

Son Oyuncu

Bu da beğendiğim Türk sunuculardan biridir. Gerçekten her geçen gün yeni oyunlar, güncellemeler çıkartıyorlar. Çok köklü bir sunucu ve tarihçesi eskilere dayanıyor. Ekibi gayet başarılı ve oyuncu çekmeyi başarıyor. Bu sunucuda da bir çok youtuberin video çektiğini görebiliriz. Kaliteli ve kendine özgü oyunları da var. Hiç görülmemiş şeyler!

Kendi sunucusuna özel Minecraft çalıştırıcısı dahi her şey bulunmakta. Ekibi her alanda gelişmiş gibi. Tasarımları harika, yapıları harika, eklentileri harika. Yumurta savaşlarındaki eklentileri de güzel fakat yumurta savaşı oyunundaki haritaları pek beğenemedim. CraftRise daha çok özenmiş bu yönden.

Özel üyelik fiyatları da orta durumda. Her durumdaki oyuncu kısa bir sürede özel üyelik elde edebilir. Şimdi is sunucunun barındırdığı oyunlarını gösterdikten sonra konunun sonuna gelmiş olacağız.

Creative, Skyblock, Survival, OITC, EggWars, Faction, Skywars, SoStrike, ArenaPvP gibi bir çok oyun çeşidini barındırmakta.

eu.sonoyuncu.network

Evet Minecraft Türkiye üyeleri, bu konumda böyleydi. Bu sunucular benim sevdiğim sunucular olup kaliteli sunuculardır. Sizde en sevdiğiniz sunucuları yorumlara yazmayı unutmayın. Neden sevdiğinizi yazın :D. İyi günler esen kalın!

Minecraft-Turkiye.png

Son düzenleme:

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Cubecraft Türkiye'nin mi ?

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Konu tasarımı gayet güzel, bilgiler fazla önemli olmasada bilmeyenler için yararlı.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
SO Treni :evet:

Son Oyuncu :evet:

EggWars :hayir:

Katil Kim :evet:

Speaw <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı