Sol Reklam

Tanıtım En iyi 5 Teknik Mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrBeamAbbas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
1. Thermal Expansion

İndirme Linki : İndirmek için tıklayınız

Büyünün ve teknolojinin karışımı olan bu mod aynı zamanda sunucu dostu ( Arkadaşlarla rahat rahat oynayabileceğiniz), aynı zamanda da zengin içerikli bir mod'dur.
Thermal Expansion minecraftın 1.2.5 sürümünde BuildCraft ile aynı zamanda kuruldu, ama çok daha fazla büyüdü! Thermal Expension Şu an altıncı yılında.

Çoklu makineler, dengeli ve esnek tarifler içeren bir teknoloji ağacına sahiptir ve şu anda modlu minecraft oynayanlar için temel modlardan biridir. Thermal Expansion tarafından ortaya konulan oyun fikirlerinin ve mekaniklerinin çoğu, şimdi Minecraft Forge'un bir parçası olarak dahil edilen, hem Sıvılar hem de Enerji (RF) sistemleri de dahil olmak üzere, modlu Minecraft topluluğunda esaslar haline geldi.

Bu Mod'u Oynamak için Gerekli olanlar :

Thermal Foundation

Minecraft Forge

Bu Mod hakkında daha detaylı bilgi için :

TeamCOFH

Mod'un Resimleri :
Thermal1.png

maxresdefault.jpg

1499762850_thermal-expansion-1.png

2. Ender İO
İndirme Linki : İndirmek için tıkla

Ender İO Tam boyutlu bir teknoloji modudur. EnderİO mod'u hakkında genel bilgi vereyim:
Enerji birimi - EnderİO'nun Enerji birimi Mikro Sonsuzluk olarak adlandırılır ve µI olarak yazılır. Pratikte, Ender İO Forge Enerji (FE) APİ'sini kullanır.
Alaşımlar - Conductive İron; Energetic Alloy; Plusating İron; Electrical Steel; Dark Steel; Solarium; Redstone Alloy.

EnderİO Modunda bir sürü Makineler, Jeneratörler, Kablolar , Envanter Paneli ve b. bir çok itemler var.

Bu Mod'u Oynamak için Gerekli olanlar :
Minecraft Forge

EnderCore

EnderİO Mod Sayfası

Mod'un Resimleri :
ender1.jpg

ender2.jpg

3. Applied Energistics 2

Applied Energistics 2, çoğunlukla Enerji kullanımı kavramı ve Enerjinin Dönüşümünü benzersiz bir şekilde ele alan büyük miktarda eni içerik içeren bir Minecraft Modudur.
Modüler Sağlam otomasyon araçları ve diğer otomasyon modları ile çalışmak için büyük desteğe sahiptir.
- ME İmport Bus
- ME Export Bus
- ME Level Emitter
- ME İnterface
- ME Driverlar ve Storage Cell'ler ve ME Data Bus'lar kullanarak benzersiz depolama sistemi yapma imkanı.
- P2P Tünelleri, ortak kablolar üzerinde sinyalleri, öğeleri, sıvıları ve diğer kavramları iletir.
- Wireless Terminal kullanarak itemlarınıza istediğiniz yerden ulaşma.
- Cable Facades kullanarak etrafda durarak kötü görüntü veren kablolarınızı saklayın.
- Bir çok dekorativ blok olarak kullanabileceğiniz itemlar : Sky Stone Block, Certus Quartz Pillar, Quartz Glass ve Quartz Fixture. ve daha fazlası !

Bu Modu Oynamak için Gerekli olanlar :

Minecraft Forge

Mod Sayfası

Mod'un Resimleri :
maxresdefault (1).jpg

app2.jpg

4. MineFactory Reloaded

MineFactory Reloaded Modu 1.10.2/1.7.10 Sürümlerine uygundur. Oyuna birçok makine ekleyerek, çiftçilik, hayvan bakımı, cevher işleme, büyü basmayı ve hatta müzik kutusu gibi işleri otomatikleştiriyor. Bu mod, önceden zor, sıkıcı veya yoğun iş gerektiren bir dizi görevi otomatikleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca bazı ek destek blokları sağlar. Moddaki makineler Enerji Birimlerini ve Redstone Flux'ı kabul edecektir.
Bu Mod, oyuna yeni makineler, yeni bir Kauçuk Ağaç türü ve Balyoz gibi çeşitli makineler ve eşyalar ekliyor.

Minecraft Forge
COFH-Core Mod

MineFactoryReloaded FTB Wiki Sayfası

Mod'un Resimleri :
mine1.jpg

mine2.png

5. Big Reactors

Big Rectors Mod'u Minecraft'a yüksek miktarda RF gücü sağlayabilen çoklu blok güç sistemleri ekliyor. Her çoklu blok yapısındakı mod bloklarının spesifik düzenlenmesi ve malzemesi, sistemin bir bütün olarak performansını ve davranışınl belirliyor.

Özellikler:
- Reaktörler yakıt kullanır ve mod, Yellorite Ore'u Yellorium ingot kazanmak için oyuna eklemiştir.
Reaktörler ayrıca Uranium ingot veya Raw Uranium Ingot'u yakıt olarak da kullanabilir. Reaktörler, daha sonra kullanılabilir yakıt olarak yeniden işlenebilen Siyanit formunda atık üretirler.
- Türbinler, güç üretmek için Buhar kullanır. Buhar bir Reaktörden veya buhar üretimi sağlayan başka bir moddan üretilebilir. Buhar, daha fazla buhar üretmek için bir Reaktöre geri dönüştürülebilen suya geri dönüştürülür.

Minecraft Forge
COFH-Core Mod

BigReactors FTB Wiki Sayfası

Mod'un Resimleri :
bigreactor1.jpg

bigreactor2.jpg

bigreactor3.jpg

bigreactor4.jpg

big5.jpg

Bu Konu'yu Yazarken Kullandığım Kaynaklar : FTB Wiki - 9Minecraft - Google

Konu'yu Sevdiysen Beğenmeyi Unutma :8

Son düzenleme:

Furkanito

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Rainbow #4039

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
JSRainbow
Cidden teknik mod arıyordum ama hiç bulamamışdım sayende buldum. Başarılar.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
Eline sağlık! Konun güzel olmuş. Konu düzeni konusunda ufak sıkıntıları halledersen daha başarılı olacağına inanıyorum :melek:

MrBeamAbbas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Eline sağlık! Konun güzel olmuş. Konu düzeni konusunda ufak sıkıntıları halledersen daha başarılı olacağına inanıyorum :melek:
Teşekkürler. Yavaş yavaş öğreniyorum işte :)

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
O yazılar ne öyle, bakarken gözüm kanadı.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Yeni gördüğüme üzüldüm, böyle güzel modlardan oluşan bir listede IndustrialCraft2 görememek beni üzdü :(

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Konu düzenin birazdaha gelistitsen efso olur basarılar dilerim

Kovalski

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

ikslavok

Elmaslar
77
Puanlar
13.670
Minecraft
Kovalski
ic2 hepsinden daha iyi bir teknik mod, gerçeğe daha yakın. Hatta minecrafttaki tek gerçek enerji birimi ic2'de var sanırım kitenik enerji...

GamersYT

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

SaitoHajim#8228

Elmaslar
66
Puanlar
13.925
Minecraft
SaitoHajim
Bu Tarzda Mod Arayanlar İçin Tabi ki IC 2 de Önerilir Ama Eğer Bir Mod Paketinde Sadece 1 Teknik Mod Olursa O Da Bana Göre Sıkıcı Olur Mod Listen Güzel Olmuş

Salvator

Minecraft Hub Sunucusu play.tartaruscraft.net
Elmaslar
10
Puanlar
8.750
Minecraft
Externity
bigdig oynardık zamanında ne güzel günlerdi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı