Sol Reklam

Tanıtım EN İYİ 4 MİNECRAFT KORKU HARİTASI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
EN İYİ MİNECRAFT KORKU HARİTALARI

Korku hem sevilmeyen hem de onsuz yaşanılmayan bir duygudur. Korku her zaman içerimizde olmuştur. Diziler, fimler, oyunlar, kitaplar bazen de bizleri korkutup eğlenmek isteyen ailelerimiz, arkadaşlarımız. Minecraft dünyasında da korkmak imkansız. Yıllarca etkisinde kaldığımız ve her zaman oyun oynarken hep bir düşünceyle arkamızı dönüp baktığımız birgün onu göreceğimizi düşünerek oyunlara devam ettiğimiz Herobrine seni de unutmadık. Bu konumda sizlere en iyi minecraft korku haritalarını listeledim. Çok uzattım hadi geçelim.

minecraft-horror.jpg

1 Numara : Black Light

Feuredge adında terk edilmiş bir şehirdeyiz. Şehirde eski Rus Hastanesinde uyanıyoruz. Bina çok büyük ve keşfedilecek çok fazla katı var. Bu hastaneyi terketmek ve bazı önemli sırları açığa çıkarmak için dolanıyoruz. Şehir Radyo Aktif bir kaza sonucu kullanılmaz hale geldi. Buradan ayrılmak kolay olmayacak. Bütün kapılar kapılı. Bu binadan çıkmak neredeyse imkansız. Acilen bir çağresini bulmak lazım. Bir dakika o ses neydi. Galiba bu binada yalnız değiliz.
Bu korku haritasında canavarlara dikkatlı olmalısın. Her an her yerden karşına çıkabilirler. Bu arada bir sır vermek istiyorum. Bu canavarlar oldukça hızlı koşuyorlar. Dikkat et canavarların görüş alanına girme yoksa senin için kötü olabilir.

black light 1.jpg

black light 2.jpg

Black-Light-3jpg.jpg

Black-Light-4.jpg

Black-Light-5.jpg

2 Numara : The Asylum

Bu akşam arkadaşlarınla eğlenceli bir vakit geçirdin. Fakat dışarı fırtınalı ve çok soğuk. Hızlı adımlarla evine doğru ilerlerken hiç hatırlamadığın bir yola girdiğini fark ettin. Sonbahar akşamı olduğu için rüzgarların uğultusu ve dallarının birbirine çarpması seni epey ürkütmüş olmalı. Yolda hızlı adımlarla ilerlerken tam karşına aniden şimşek çakıyor. Korkudan ne yapacağını bilemediğin için çok hızlı koşmaya başlıyorsun fakat aniden ayağın takılıyor ve bir ağaca çok kötü çarpıyorsun. Yağmurlu havada bir ağacın altına bayılıyorsun. Uyandığında hava çok karanlık ne yapacağını bilemiyorsun. Dur bir dakika tünelden bir ışık geliyor. Hızlıca tünelin içine giriyorsun. Biraz etrafı incelerken aniden tünelin ucu kapanıyor. Kapana kısıldığını fark ediyorsun ve acilen çıkış yolu aramaya başlıyorsun. Tünelde sadece bir ışık görüyorsun o ışık ise " Chartham Asylum " yazılı bir tabela.

The Asylum.jpg

The Asylum 2.jpg

3 Numara : Ruins of The Dead

Yıllardır hikayesini duyduğun bir yeraltı tapınağı var. Bu hikayede tüm zombilerin yuvası olduğu söyleniyor. Birçok cesur maceracı bu tapınağa giriyor fakat hiçbirinden bir daha haber alınamıyor. Bu hikayede doğrudan zombi tapınağına götürecek bir harita olduğu söylendi. İşin ilginç tarafı nasıl olduğunu hatırlamıyorsun ama sen bu haritaya sahipsin. Uzun bir düşünceden sonra bu tapınağa gitmeye karar veriyorsun. Zombiler yıllardır köyü rahat bırakmıyor, sürekli gelip heryeri harabe ediyor. Artık bu duruma bir son getirmek istiyorsun. Ekipmanlarını hazırlayıp, yeterince yiyeceği yanına alıp bu tapınağı alt etmeye gidiyorsun. Hey bir dakika bu maceraya başlamadan önce sana bir sır vermem lazım. Nesilden nesile aktarılan bu sırı bana anlatan dedemdi. Birisi o tapınağa girmiş ve bize şunları söyledi. Zombiler dalgalar halinde geliyormuş. Toplam 16 dalga varmış. Yolda yeni zırhlarını ve silahlarını tamir edebiliyorsun. Unutma bu tapınakta zombiler tek başlarına dolaşmıyorlar. Gruplar halinde geziyorlar.

Ruins of The Dead.jpg

4 Numara : The House

Yorgun bir iş gününden sonra hızlı bir şekilde uykuya daldın. İşe gitme vakti geldi, fakat kendini kötü hissediyorsun. Çünkü rüyanda çok kötü olaylar yaşadın. Ama bu rüyanın bitip bitmediğini bir türlü anlayamıyorsun. İşe yetişmek için hızlı bir şekilde hazırlanmaya çalışırken aniden evin korkunç ve rahatsız edici bir labirente dönüşüyor. Bir hayli uzak labirentte nasıl kurtulacağını bilemiyorsun.

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
L

Lendry

Ziyaretçi

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni

Benim favorim her izlediğimde ne olacağını bilmeme rağmen beni her seferinde o atmosferin içine alır.

L

Lendry

Ziyaretçi

Benim favorim her izlediğimde ne olacağını bilmeme rağmen beni her seferinde o atmosferin içine alır.

Ahh o eski zamanlar. Hala Game of Mods serisini açıp izliyorum :(

MonarchNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SemihCengiz#0993

Elmaslar
7
Puanlar
380
Minecraft
SemihCengiz
Cidden Ürpertici :luffy:

Dazshy

Bazı haksızlıklar oldu..

Discord:

Dazshy#8198

Elmaslar
55
Puanlar
3.975
Minecraft
Dazshy
hayatımda ilk defa korku haritasına bakıyorum ve hakkında düşüncelerim fena sayılmaz .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı