Sol Reklam
Sağ Reklam

Nasıl Olmuş?

• Beğendim

Oylar: 15 71,4%
  • Daha iyi olabilirdi

Oylar: 4 19,0%
  • Beğenmedim

Oylar: 2 9,5%

• Oy Verenler
    21
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Gelen bildirimlerden en dikkat çekeni buydu ve millete yanlış bilgi vermemeni istedim. İster skript ister plugin olsun demişsinde galiba sen denedin itemsp plugini yapmayı o yüzden kötü oldu. NBT ile yapılmış hiçbir itemsp plugini verdiğin özelliklerde lag yapmaz. Hatta 1500 değil şunu 2500 spawner yap yine lag yapmaz. Ancak bu eklentinin tek başına yüklüyken ki çalışma durumudur. Gerçi normal bir pakette de aynı sonucu elde edersinde yine araya birkaç etken girer. Eğer ben hala aynı kanıdayım diyorsan buyur kanıtla. Yaptın mı bir Spawner plugini ?
Katılıyorum...

Hqes

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Bak sen hiç skript yazmamışsın galiba. Give ile arg-3 tane vermek istiyorum. Ama olmuyor. %arg-3% de olmuyor o yuzden execute ile konsoldan veriyorum. Diğer skriptlerden aşırı farklı. Sen hiç hayatında ücretsiz ve levelli bi spawmer skripti gördün mü?. Diğer skriğtlerde sadece komutla aldın koydun kırdın var. Bunda level var. Coin var. Hologram var. Hologramı açıp kapama var. Dağıt komutu var. Çalınmaya larşı korumalı yani kişiye özel. Spawnere sağ tıkladığında spawner senim ise yükseltme ve bilgi menüsü açılır. Spawner senin değil ise sahibinin kim olduğunu söyler. Yöneciler başkasının spsini kırınca hologramda onla birlikte yok olur ve spawnerin sahibine spawner koyma hakkı verir. Bu kadar gelişmiş bi skripti bulmuşsun ve diğerlerinden farkı ne diyorsu. Senin mantığın aynen şöyle: bi tablist plugini var bide titlemanager. İki pluginlede tabı ayarlayabiliyorsun. Ama titlemanager daha gelişmiş ve daha fazla özelliği var. Ama sen bunu anlamamakta inat ediyorsun. Anca yorum atıp beğeni almak için yazmışsındır veya cidden bi cahilsin.

Evet daha önce hiç skript yazmadım doğrudur. Give mob spawner to arg-3 dene bence yaptığın şeylerin işlevi basit birşey en son paylaştığım konuma bakarsan senle benim aramda dağların olduğunu görürsün ve öyle boş boş bakarsın herkesin yaptığı dandirik birşeyi icat ettim demekle mucit olmuyor kimse. Madem çok ustasın senden şunu istiyorum bana Yıldırım kullanmadan gerçekçi yıldırım efekti yap ve ses çıkartsın. Benden usta olduğuna göre ben bilmediğime göre sen yapabilirsin parayla da sat kimse karışmıyor ama bunu beklerim yapamassan yardımcı olurum bak vallahi Dalga geçmiyorum kendin birşey icat et. Sana dediğim şey hiç yapılmadı istersen blok kullan istersen particle çok usta olduğun için sorun yaşamassın iyi günler Zeus”PRO” usta mesajını bekleyeceğim

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Mantığımı değişmğiycem şimdi söylediğimi iyice anla;

iser Spawner plugini olsun isterse de spawner Skripti olsun tamam mı ikisinde de demir spawner olsun ve ikisi de 2 saniiyede 1 demir atsın, sunucuda 4 GB ram olsun. sunucuda aktif 50 oyuncu olsun. her oyuncudda 30 ar tane spawner olsun, bu 30x50 den 1500 spawner ediyor. bunlar her 2 saniyede bir demir atıyor değil mi? Mantıklı düşünürsen pluginin de Skriptin de Spawner konusunda bak özellikle vurguluyorum SPAWNER konusunda ikisi de lag yapacaktır. Yanlış mıyım? ben eleştirirken spawner pluguni ve spawner skriptlerini eleştirmiştim siz biraz kendi mantığınızı değişiniz :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@ZeusPro Spawner olarak Prismarin de ekleyebilir misin? Ayrıca sürelerini options olarak versen daha güzel olur. ve yükseltmesiz hali var mı?

Sen Fransız kaldın seni şöyle alayım açıklayayım.

Arkadaşın demek istediği amatörce bir skript.
Nbt kullanılıyor eminim ne demek bilmiyorsunuz.
Command block senin dediğinden daha fazla lag yapar

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
Evet daha önce hiç skript yazmadım doğrudur. Give mob spawner to arg-3 dene bence yaptığın şeylerin işlevi basit birşey en son paylaştığım konuma bakarsan senle benim aramda dağların olduğunu görürsün ve öyle boş boş bakarsın herkesin yaptığı dandirik birşeyi icat ettim demekle mucit olmuyor kimse. Madem çok ustasın senden şunu istiyorum bana Yıldırım kullanmadan gerçekçi yıldırım efekti yap ve ses çıkartsın. Benden usta olduğuna göre ben bilmediğime göre sen yapabilirsin parayla da sat kimse karışmıyor ama bunu beklerim yapamassan yardımcı olurum bak vallahi Dalga geçmiyorum kendin birşey icat et. Sana dediğim şey hiç yapılmadı istersen blok kullan istersen particle çok usta olduğun için sorun yaşamassın iyi günler Zeus”PRO” usta mesajını bekleyeceğim
Ben spawnerle ilgili güncellemeler diyorum. Sen yıldırım diyorsun. Give mob spawner to arg 3 = arg 3 e 1 mob spawner veriyor. Benim dediğim sayısını arttırma. Arg 3 te kaç tane yazıyorsa o kadar sp versin. Ama o give ile olmuyor. Baya denedim.

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Ben spawnerle ilgili güncellemeler diyorum. Sen yıldırım diyorsun. Give mob spawner to arg 3 = arg 3 e 1 mob spawner veriyor. Benim dediğim sayısını arttırma. Arg 3 te kaç tane yazıyorsa o kadar sp versin. Ama o give ile olmuyor. Baya denedim.

Denediğin kodu at.
Spawner yaparak kendinle beni bir tutma o zaman aklın hayalin mantığın almayacak kadar iyi şeyler yapıyorum ve gizli kalıyor

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
Denediğin kodu at.
Spawner yaparak kendinle beni bir tutma o zaman aklın hayalin mantığın almayacak kadar iyi şeyler yapıyorum ve gizli kalıyor
seni kendimle 1 tutuuğumu kim söyledi ?
JavaScript:
execute console command "give %player% mob_spawner %arg-3% name:&b&lZeu&a&lS&3&lpawner_&7Demir_&aSpawner lore:&aLevel_&8»_&61"

Uniquiex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
@ZeusPro Skripte kaktüs ve Prizmarin ekleyebilir misin? ben ekleyemedim.

1smailGaming

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kardeşim Hak Versiz Halini Yapabilirmisin Ya Adakitte Sıkıntı Çıkıyor

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
@ZeusPro Skripte kaktüs ve Prizmarin ekleyebilir misin? ben ekleyemedim.
Müsait bi zamanda yapacağım sana.
Kardeşim Hak Versiz Halini Yapabilirmisin Ya Adakitte Sıkıntı Çıkıyor
Hak sistemi olmayınca baya sıkıntı çıkarır söleyim. Adakitte kaç spawner vereceğinize göre ayarlayabilirsiniz bilirsiniz. Hak sistemi olmayınca modemi kapatıp açıp yan çar açıyorlar. Veya arkadaşının adakitini alıyor veya internet kafeden adakit alıyor. Ama hak sistemi her kişi için spawner limiti koyuyor. Halla hak sistemini kaldırmamı istiyorsanız kaldırın yaz ve kaldırayım. Veya limiti 999 yap.

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Müsait bi zamanda yapacağım sana.
Hak sistemi olmayınca baya sıkıntı çıkarır söleyim. Adakitte kaç spawner vereceğinize göre ayarlayabilirsiniz bilirsiniz. Hak sistemi olmayınca modemi kapatıp açıp yan çar açıyorlar. Veya arkadaşının adakitini alıyor veya internet kafeden adakit alıyor. Ama hak sistemi her kişi için spawner limiti koyuyor. Halla hak sistemini kaldırmamı istiyorsanız kaldırın yaz ve kaldırayım. Veya limiti 999 yap.

Sana 3 farklı item verme yazabilirim hepsi farklı ama sen komut bloğu kullanmaya devam.
Doğrudur beni kendinle bir tutacağını düşünmüyorum. İkimize kalmış birşey değildir çünkü bu

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
Sana 3 farklı item verme yazabilirim hepsi farklı ama sen komut bloğu kullanmaya devam.
Doğrudur beni kendinle bir tutacağını düşünmüyorum. İkimize kalmış birşey değildir çünkü bu
komutları söle kodu ona göre düzenleyeyim !!

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
komutları söle kodu ona göre düzenleyeyim !!

Kendini kimseden üstün sanıp aşağılama burda beyinlerimiz kapışıyor laflarımız değil. Çok usta olsaydın bu kodu bilirdin.

Loop arg3 times
Give bla bla bla

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
Kendini kimseden üstün sanıp aşağılama burda beyinlerimiz kapışıyor laflarımız değil. Çok usta olsaydın bu kodu bilirdin.

Loop arg3 times
Give bla bla bla
ben sana developerim demedim. hergün yeni şeyler öğreniyorum, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. ve yapabildiğim kadar bi spawner skripti paylaştm. tavsiyeleriniz ve öenrileriniz ile geliştiriyorum. dediğin şeyi uygulayacağım teşekürler. o loop times aklıma gelmemişti

Kod Tekrardan Düzenlendi!! Önceden indirmiş olanlar tekrar indirsin. Skriptteki lag azaltıldı. Başka istekleriniz varsa söleyin yapayım.

Son düzenleme:

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
ben sana developerim demedim. hergün yeni şeyler öğreniyorum, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. ve yapabildiğim kadar bi spawner skripti paylaştm. tavsiyeleriniz ve öenrileriniz ile geliştiriyorum. dediğin şeyi uygulayacağım teşekürler. o loop times aklıma gelmemişti

Kod Tekrardan Düzenlendi!! Önceden indirmiş olanlar tekrar indirsin. Skriptteki lag azaltıldı. Başka istekleriniz varsa söleyin yapayım.

Every time eventi kullanıyorsan kullanma
While kullan çünkü event = ekstra lag

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı