Sol Reklam

Nasıl Olmuş?

• Beğendim

Oylar: 15 71,4%
  • Daha iyi olabilirdi

Oylar: 4 19,0%
  • Beğenmedim

Oylar: 2 9,5%

• Oy Verenler
    21
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hqes

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
+ olarak gelişmiş yazman ne yazık dostum.

Give mob spawner named “ Zümrüt spawner” to player

Gibi basit bir kod yerine

Execute console command kullanman
Ve konu başlığına en gelişmiş item spawner yazman

Gülünç cidden ama aşşağılıyor olarak algılama eksiğini söylüyorum ki geliştir ve herkese benden bir not.

Kimsenin hayal gücü yok mu neden herkes herkesin yaptığı şeyi tekrarlıyor?

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara
+ olarak gelişmiş yazman ne yazık dostum.

Give mob spawner named “ Zümrüt spawner” to player

Gibi basit bir kod yerine

Execute console command kullanman
Ve konu başlığına en gelişmiş item spawner yazman

Gülünç cidden ama aşşağılıyor olarak algılama eksiğini söylüyorum ki geliştir ve herkese benden bir not.

Kimsenin hayal gücü yok mu neden herkes herkesin yaptığı şeyi tekrarlıyor?
Bak sen hiç skript yazmamışsın galiba. Give ile arg-3 tane vermek istiyorum. Ama olmuyor. %arg-3% de olmuyor o yuzden execute ile konsoldan veriyorum. Diğer skriptlerden aşırı farklı. Sen hiç hayatında ücretsiz ve levelli bi spawmer skripti gördün mü?. Diğer skriğtlerde sadece komutla aldın koydun kırdın var. Bunda level var. Coin var. Hologram var. Hologramı açıp kapama var. Dağıt komutu var. Çalınmaya larşı korumalı yani kişiye özel. Spawnere sağ tıkladığında spawner senim ise yükseltme ve bilgi menüsü açılır. Spawner senin değil ise sahibinin kim olduğunu söyler. Yöneciler başkasının spsini kırınca hologramda onla birlikte yok olur ve spawnerin sahibine spawner koyma hakkı verir. Bu kadar gelişmiş bi skripti bulmuşsun ve diğerlerinden farkı ne diyorsu. Senin mantığın aynen şöyle: bi tablist plugini var bide titlemanager. İki pluginlede tabı ayarlayabiliyorsun. Ama titlemanager daha gelişmiş ve daha fazla özelliği var. Ama sen bunu anlamamakta inat ediyorsun. Anca yorum atıp beğeni almak için yazmışsındır veya cidden bi cahilsin.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Para İle Olsa Daha Çok İşlev Görür Bence

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Fikri Benden Aldığını Söyleseydin Keşke :D

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara

Uniquiex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
Kategorileri aynı olduktan sonra neden karşılaştıramayalım :D

Söylediğin eklentiyi bilmem ancak yaptığın skriptin ondan daha çöp olduğundan eminim :D skriptte nbt kullanılıyorken hala komut bloğu kullanman senin skript konusunda ne kadar bilgisiz olduğundan başka bir şeyi göstermez :D Yanlış anlama ama skriptte ilerlemeden hem herkesin yaptığını yapıp paylaşımda bulunuyorsun hem de Plugine laf atıyorsun. Plugini yapan nasıl yaparsa yapsın her türlü daha iyi olacağına inanıyorum.

Skriptler kolay mı ayarlanabilir. O zaman pluginde kolay ayarlanabilir. Skript bilen girer dosyasına bugu kapatır. Java bilen decomp eder bugu kapatır. Her türlü daha sağlıklı

Bence sen biraz mantığını değiştirmelisin.

Her emek verilen şey beğenilecek diye bir şey yok. Ayrıca lag yapacağı da %100. Sen git komut bloğu kullanarak spawner yap üstüne de ki lag yapmaz. Yok öyle bir dünya. Ayrıca bu skripti sıfırdan yapmadığın için verdiğin günlerin de yine yavaşlığını gösterir.

Son olarak bu forumda yeniyim ve gördüğüm ilk konunun bu olması galiba forumdan biraz soğuttu :D Niye bu kadar saçma konular var neyse bakalım ilerleyen dönemde neler görücez :D

Şunu unutma ki skript her zaman lag yapar. Plugin de yazan * değilse her zaman sorunsuzdur ( lag açısından ).
Mantığımı değişmğiycem şimdi söylediğimi iyice anla;

iser Spawner plugini olsun isterse de spawner Skripti olsun tamam mı ikisinde de demir spawner olsun ve ikisi de 2 saniiyede 1 demir atsın, sunucuda 4 GB ram olsun. sunucuda aktif 50 oyuncu olsun. her oyuncudda 30 ar tane spawner olsun, bu 30x50 den 1500 spawner ediyor. bunlar her 2 saniyede bir demir atıyor değil mi? Mantıklı düşünürsen pluginin de Skriptin de Spawner konusunda bak özellikle vurguluyorum SPAWNER konusunda ikisi de lag yapacaktır. Yanlış mıyım? ben eleştirirken spawner pluguni ve spawner skriptlerini eleştirmiştim siz biraz kendi mantığınızı değişiniz :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@ZeusPro Spawner olarak Prismarin de ekleyebilir misin? Ayrıca sürelerini options olarak versen daha güzel olur. ve yükseltmesiz hali var mı?

Son düzenleme:

ZeusPro

>> Pluginer & Skripter

Discord:

ZeuLeg#0962

Elmaslar
28
Puanlar
8.985
Yer
Ankara

iser Spawner plugini olsun isterse de spawner Skripti olsun tamam mı ikisinde de demir spawner olsun ve ikisi de 2 saniiyede 1 demir atsın, sunucuda 4 GB ram olsun. sunucuda aktif 50 oyuncu olsun. her oyuncudda 30 ar tane spawner olsun, bu 30x50 den 1500 spawner ediyor. bunlar her 2 saniyede bir demir atıyor değil mi? Mantıklı düşünürsen pluginin de Skriptin de Spawner konusunda bak özellikle vurguluyorum SPAWNER konusunda ikisi de lag yapacaktır. Yanlış mıyım? ben eleştirirken spawner pluguni ve spawner skriptlerini eleştirmiştim siz biraz kendi mantığınızı değişiniz :)

@ZeusPro Spawner olarak Prismarin de ekleyebilir misin? Ayrıca sürelerini options olarak versen daha güzel olur. ve yükseltmesiz hali var mı?
prizmarini sen ayarlaya bilirsin. süreyi options olarak ekleyebilrim belki. yükseltmesiz olanıdaa var.

Para İle Olsa Daha Çok İşlev Görür Bence
ekledim ve dosya skript boyutunu biraz küçültüm. zcoin miktarını ayarladım. bug olursa lütfen bildirin.

Mrtol

Discord:

Mrtol#8057

Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
Mrtol
en gelişmiş falan değil kafanıza göre uydurmayın, tüm sunuculardaki spawner sistemini deneyip öylemi karar verdiniz?

S3V3RUS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0

Evet yanlışsın. Biri komutla item spawnlarken diğeri doğal yollardan spawn atıyor. Yani lag yapmayacaktır. Verdiğin ölçülerde.

Alkyone

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yanında eklentisi dururken tamamen gereksiz. Skript ile böyle şeyler yapmayın artık

Uniquiex

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
Evet yanlışsın. Biri komutla item spawnlarken diğeri doğal yollardan spawn atıyor. Yani lag yapmayacaktır. Verdiğin ölçülerde.
Test edin de Öyle konuşunuz lütfen. ben yaşadığım şeyi anlatıyorum bir farkı olmuyor ha plugin kullanmışsın ha skript, Spawnerler sonuçta çalışıyor, Skriptle yapılan spawnerler de aynı itemspawner plugini gibi her item atarken komut girilmiyor. Bilmeden Yorum yapmayınız lütfen. benden iyi olabilirsiniz buna bir şey diyemem ama bu konuda biraz bilgi eksiğiniz var.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4

Gelen bildirimlerden en dikkat çekeni buydu ve millete yanlış bilgi vermemeni istedim. İster skript ister plugin olsun demişsinde galiba sen denedin itemsp plugini yapmayı o yüzden kötü oldu. NBT ile yapılmış hiçbir itemsp plugini verdiğin özelliklerde lag yapmaz. Hatta 1500 değil şunu 2500 spawner yap yine lag yapmaz. Ancak bu eklentinin tek başına yüklüyken ki çalışma durumudur. Gerçi normal bir pakette de aynı sonucu elde edersinde yine araya birkaç etken girer. Eğer ben hala aynı kanıdayım diyorsan buyur kanıtla. Yaptın mı bir Spawner plugini ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı