Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber En Çok FPS Veren 3 Minecraft Launcheri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Selamlar. Bazen FPS için neleri vermeyizki? İşte bu az FPS bazen Launcher kaynaklı olabilir. Gelin FPS nizi %10-%15 oranında artırabilecek bazı launcher leri inceleyelim.
1596552271952.png

1-TLauncher - Extreme Launcher

İndirme linki: Eski adıyla Extreme, şimdiki adıyla TLauncher olan launcherimiz, tam bir optimizasyon şampiyonu bence. Badlion gibi launcherlar ayarlanmadan bu kadar iyi performans veremiyorlar modsuz. Üstelik kendi oyuncuları arasında dış görünüş göstermesi premium ihityacını ortadan kaldırıken Badlion gibi pelerin hizmeti vermesi ayrı bir ayrıcalık. Köklü bir launcher olmasıda ayrı bir güvence zira bilgisayarınızı hatalarla boğmuyor.

2-Badlion Launcher
İndirme Linki: Badlion ise FPS modlarla dolu olup, dans modu, sürekli hızlanma modu vs lerle zenginleştirilmiş bir launcher. Bu launcheri kullanırken alıcağınız zevk inanılmaz. Pelerin alabilirsiniz ayrıca. Hareketli pelerin ile favori yayıncınızın yada youtuberinizin bütçesine de katkı vermek mümkün! Bu modların yanı sıra birde FPS artacağından zevk 2 katına çıkıyor! Ama bu launcher parayla satın alınmış hesaplar için geçerli.

3-Orjinal Minecraft Launcheri
İndirme Linki: Orjinal her zaman en iyisidir. Orjinal dışında kullanacağınız launcherler sıkıntı yaratabilir, hatta hesabınızı bloke edebilir. Bu durumda hem siz üzülürsünüz hem emekleriniz boşa gider. Bunun için orjinal launcher kullanarak FPS niz birazda düşük olsa güvenle oynayabilirsiniz.

Bugünlük benden bu kadar. Tüm okuyanları içten seviyorum <3.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Benim gibi FPS sıkıntısı yaşayan arkadaşlar açısından son derece yararlı bir konu olmuş ki şahsen konuyu çok beğendim. Kaleminize sağlık <3

Mr_Obliviate

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mr Obliviate#0001

Elmaslar
153
Puanlar
4.420
Minecraft
Mr_Obliviate
10/10 konu olmuş ellerine sağlık.

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Launcherler fps arttırmaz clientler arttırır verdiğiniz klasik mc launcheri ve tlauncher hiçbir etkisi olmayan şeylerdir tlauncherin crack oynatmakdan başka bir vasfı yok düz minecraft client ise premiumlar için ki premiumu olan adam zaten gidip team extreme kullanmayacağına göre burada tek işe yarayan şey badlion client diyebilirim.

Benim gibi FPS sıkıntısı yaşayan arkadaşlar açısından son derece yararlı bir konu olmuş ki şahsen konuyu çok beğendim. Kaleminize sağlık <3
10/10 konu olmuş ellerine sağlık.
konuyu düzgün okuduğunuzdan şüphem var.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Launcherler hangi günden beri FPS veriyor yaw. Konu güzel olmuş ama pek yararlı değil.

Abdülhamid Han

Milletin kaderi milletin alnına yazılıdır!

Discord:

why?#1337

Elmaslar
18
Puanlar
8.820
Yer
Kûdüs
Minecraft
Cranch_
Konudaki hiçbir client fps desteği sağlamaz ki, bu client/launcher'lar fps düşüşüne sebep olur özellikle badlion client ve dahi istediğin clienti kullan minecraft'a ram vermedikten sonra fps stabil kalır.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Umarım ironidir

Mr_Obliviate

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mr Obliviate#0001

Elmaslar
153
Puanlar
4.420
Minecraft
Mr_Obliviate
Launcherler fps arttırmaz clientler arttırır verdiğiniz klasik mc launcheri ve tlauncher hiçbir etkisi olmayan şeylerdir tlauncherin crack oynatmakdan başka bir vasfı yok düz minecraft client ise premiumlar için ki premiumu olan adam zaten gidip team extreme kullanmayacağına göre burada tek işe yarayan şey badlion client diyebilirim.

10/10 yorum olmuş ellerinize sağlık.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Arkadaşlar. Konudada değdiğim gibi. %10 max %15 artırabilir. Client dışında launcherinizin ram ayarı sabitse fps artmaz.

Peki efenim. İsterseniz konuyu beraber yazalım. Hangi launcherlar %85848898 fps vermekte?

umarım ciddi bir şekilde yazmamıştır
Yo ciddi ciddi yazdım.

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Peki efenim. İsterseniz konuyu beraber yazalım. Hangi launcherlar %85848898 fps vermekte?
launcher fps vermez diyorum hala hangileri verir diyorsun ama :(

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
launcher fps vermez diyorum hala hangileri verir diyorsun ama :(
Yok yok, siz %4948949489 olarak algıladınız heralde. Ben 2-10 fps demekteyim. Konu baltalamak hoşunuzamı gidiyor?

Performans bakımından en üstün client Cosmic'tir, gerisi yalan. Öte yandan Badlion Client gibi biraz daha mod ve ağırlık barındanlar için makinenin performansı ana etken. Normal bir sunucuda taba bastığım zaman az kalsın bilgisayarım hurdaya çıkıyordu. Konuda diğer adı geçenler (extreme ve minecraft) direkt bildiğimiz lanucher, performans için pek bir ölçütü yok bunlarda oyun ayarların, doku paketin ve ayırdığın ramden başka etken yok. Kaldı ki eğer Mojang hesabınız varsa extreme, titan vari korsan yazılımları kullanmayın.
Konu launcher için hocam.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
FPS sıkıntıları çekenler için yararlı bir konu olmuş Badlion Launcher öneririm.

Abdülhamid Han

Discord:

why?#1337

Elmaslar
18
Puanlar
8.820
Yer
Kûdüs
Minecraft
Cranch_
FPS sıkıntıları çekenler için yararlı bir konu olmuş Badlion Launcher öneririm.
Allahım umarım ironi çıksın nolursun ironi olsun nolurrrrrr

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28

Abdülhamid Han

Discord:

why?#1337

Elmaslar
18
Puanlar
8.820
Yer
Kûdüs
Minecraft
Cranch_
Allahım lütfen sen ironi ol lütfennn.
sana şunu söylüyebilirim ki, hayatımda gördüğüm araştırma yapılmadan açılan konular listesinde #1. sıradasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı