Sol Reklam
Sağ Reklam

En Büyük Korkunuz Nedir ?

• Konuyu başlatan BraveHeart_
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.047
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şahsen Benim Tüm Sevdiklerimi Kaybetmektir. Onlardan Önce Benim Ölmem, Onların Ölümünü Görmemem Daha İyi Olur. :(

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Bir de Karanlık Korkumu Yene bilmiş değilim :)

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hiçbir şey yokken okulların açılması :'(

Xenovac

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Rüya görmekten çok korkarım eğer güzel bir rüya ise daha kötü olurum. hiç sevmem güzel rüyaları çünkü kötü bir rüyadan daha doğrusu kabustan, uyanınca mutlu olursunuz ah yaşıyorum yada ah onları kaybetmedim gibisinden fakat güzel bir rüya görür iseniz uyandığınızda elinizde hiç hiç birşey olmadığını görürsünüz. ve en korktuğum şey bu nedenle güzel rüyalar. kabuslar hayatımı açıyor benim. bence sizde kabusları sevmeyi öğrenin.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
rezil olmaktan aşırı korkarım

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Dinsel varlıklar, üç harfliler. Aşırı korkuyorum yazarken bile tüylerim diken diken oldu. Hüseyin bu korkumu sen çok iyi bilirsin. ??

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Bir durumdayken elinden hiçbir şeyin gelmemesi kadar kötü bir şey yoktur herhalde.

A

ArbeitMC

Ziyaretçi
Çaresiz kalmak

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Xenovac

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Dinsel varlıklar, üç harfliler. Aşırı korkuyorum yazarken bile tüylerim diken diken oldu. Hüseyin bu korkumu sen çok iyi bilirsin. ??
güzel ve mantıklı bir korku çeşidi bende sanırım 4 yıl önce onlardan korkmayı bırakdım :D bununla birlikde müslümanlığıda tabi

D

Duygulandım

Ziyaretçi
güzel ve mantıklı bir korku çeşidi bende sanırım 4 yıl önce onlardan korkmayı bırakdım :D bununla birlikde müslümanlığıda tabi
Beni korkuttular diyebilirim. Eski sınıf arkadaşlarım bunlara bayılırdı, sınıfta cin çağırma duaları okurlardı. Saçma sapan şeyler yaparlardı. Evlerine ya da sinemaya ne zaman gitsek 3 harflilerin başrol olduğu korku filmleri izlerdik. Bilinçaltıma yerleşti diyebilirim.

Xenovac

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Beni korkuttular diyebilirim. Eski sınıf arkadaşlarım bunlara bayılırdı, sınıfta cin çağırma duaları okurlardı. Saçma sapan şeyler yaparlardı. Evlerine ya da sinemaya ne zaman gitsek 3 harflilerin başrol olduğu korku filmleri izlerdik. Bilinçaltıma yerleşti diyebilirim.
haha aynısı bizim sınıfdaki diğer saf kızların yapmaya çalışdığı birşeydi bi ara sinirlenip hızlı hızlı yürürken sınıfın kapısını hızlı açtım duvara çarptı o sesle cin geldi sanan tüm sınıf baktım en köşeye toplanmış iç içe :D korkunun gözünü seveyim

D

Duygulandım

Ziyaretçi
haha aynısı bizim sınıfdaki diğer saf kızların yapmaya çalışdığı birşeydi bi ara sinirlenip hızlı hızlı yürürken sınıfın kapısını hızlı açtım duvara çarptı o sesle cin geldi sanan tüm sınıf baktım en köşeye toplanmış iç içe :D korkunun gözünü seveyim
Bizimkiler keşke öyle olsa. Bir kere sınıfta fincanla mumla çağırdıklarını hatırlıyorum. Perdeleri ve ışıkları kapatıp korkunç müzikler açıyorlardı. Korkmamak mümkün değil.

ERDEMSAKARYA_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

erdem#0467

Elmaslar
16
Puanlar
870
Yer
Türkiye
Minecraft
Captaincy_
Sizlerin de belirttiği gibi, çaresiz kalmak, Allah korusun bir yakınımızı kaybetmek (aile akraba arkadaş dost v.b), rüya görmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı